|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Мәдени мұра |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№51 сабақ. Тұрақты сөз тіркестері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен берілген диаграмма, сызба, кесте бойынша мәтіннің мазмұнын болжау және өз ойын дәлелдеу 4.3.6.1 - каллиграфиялық нормаларды сақтау, жазу техникасын жетілдіру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тұрақты сөз тіркестерін ажыратуды,оларды қолдануды үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ
ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Психологиялық дайындық. Өткен ді пысықтау Жаңа тақырып Жатқа жазып, тұрақты сөз тіркесін табу. 13-жаттығу Қақпашы Күзетем деп қақпаны, Ж Келе жатыр доп қуып, Шабуылшы оң жақтағы Радиохабарлама жазу.
14-жаттығу Сылақшының аты- Самат т . б. с әрпінен келетін адам болуы мүмкін. Азат- агроном, Томирис-тәрбиеші, Дастан-дәрігер, Зейін-зерттеуші, Эльмира-эколог, Хамит-хирург. 15-жаттығу. Диалог құрау. -Аға, менің шашымды әдемі етіп қысқартып беріңізші. -Әрине, келе ғой. -Маған сіздің жұмысың ұнайды -Ия, өзіме де ұнайды.Бұл да өнер ғой. 16-жаттығу Екі езуі екі құлағында-қуанышты, мәз. Бүгін Дамирдің туылған күні. Ол өте көңілді жүр. Оның екі езуі екі құлағында. 17-жаттығу.
18-жаттығу Қараңғы-көзге түртсе көргісіз Қуану-екі езуі екі құлағында Алыста-көз ұшында Тыңдамау-құлақ аспау
|
Үй тапсырмасын оқиды Өлеңді жатқа жазады Радиохабар лама дайындайды Дәптерге жазып алады Суретпен жұмыс жасайды Диалог құрайды Сөз тіркесінің мағынасын табады Дұрыс мағынаны тауып,жазып алады Тұрақты сөз тіркесін тауып айтады Кері байланыс жасайды |
ҚБ:
Дескриптор: Өлеңді жатқа жаза алады Тұрақты сөз тіркесін таба алады Радиохабарлама жазуға машықтанады Дескриптор: Мамандықтарды ажыратады Олардың қызметі туралы айтады Дескриптор: Шатараз мамандығы туралы ұғымы бар Диалог жүргізе алады Дескриптор: Сөз тіркесінің мағынасын біледі Суретпен жұмыс жасай алады Дескриптор: Сөз мағыналарын ажырата алады Ережелерді біледі,түсінеді Дескриптор: Сөз мағынасын ажырата алады Сөз тіркесінің мағынасын біледі Сабақ туралы ойларын айтады |
Жұмыс дәптерлері Футболшылар туралы суреттер Футбол ойыны туралы суреттер Суреттер Мамандықтар туралы суреттер Шашатараз туралы суреттер Сызба Оқулықтағы сурет Ережелер жазылған плакат Шарлар Кері байланыс парағы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№51 сабақ. Тұрақты сөз тіркестері қазақ тілі ҚМЖ 4 сын
№51 сабақ. Тұрақты сөз тіркестері қазақ тілі ҚМЖ 4 сын
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Мәдени мұра |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№51 сабақ. Тұрақты сөз тіркестері |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.2.1 - мәтіннің тақырыбы мен берілген диаграмма, сызба, кесте бойынша мәтіннің мазмұнын болжау және өз ойын дәлелдеу 4.3.6.1 - каллиграфиялық нормаларды сақтау, жазу техникасын жетілдіру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тұрақты сөз тіркестерін ажыратуды,оларды қолдануды үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ
ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Психологиялық дайындық. Өткен ді пысықтау Жаңа тақырып Жатқа жазып, тұрақты сөз тіркесін табу. 13-жаттығу Қақпашы Күзетем деп қақпаны, Ж Келе жатыр доп қуып, Шабуылшы оң жақтағы Радиохабарлама жазу.
14-жаттығу Сылақшының аты- Самат т . б. с әрпінен келетін адам болуы мүмкін. Азат- агроном, Томирис-тәрбиеші, Дастан-дәрігер, Зейін-зерттеуші, Эльмира-эколог, Хамит-хирург. 15-жаттығу. Диалог құрау. -Аға, менің шашымды әдемі етіп қысқартып беріңізші. -Әрине, келе ғой. -Маған сіздің жұмысың ұнайды -Ия, өзіме де ұнайды.Бұл да өнер ғой. 16-жаттығу Екі езуі екі құлағында-қуанышты, мәз. Бүгін Дамирдің туылған күні. Ол өте көңілді жүр. Оның екі езуі екі құлағында. 17-жаттығу.
18-жаттығу Қараңғы-көзге түртсе көргісіз Қуану-екі езуі екі құлағында Алыста-көз ұшында Тыңдамау-құлақ аспау
|
Үй тапсырмасын оқиды Өлеңді жатқа жазады Радиохабар лама дайындайды Дәптерге жазып алады Суретпен жұмыс жасайды Диалог құрайды Сөз тіркесінің мағынасын табады Дұрыс мағынаны тауып,жазып алады Тұрақты сөз тіркесін тауып айтады Кері байланыс жасайды |
ҚБ:
Дескриптор: Өлеңді жатқа жаза алады Тұрақты сөз тіркесін таба алады Радиохабарлама жазуға машықтанады Дескриптор: Мамандықтарды ажыратады Олардың қызметі туралы айтады Дескриптор: Шатараз мамандығы туралы ұғымы бар Диалог жүргізе алады Дескриптор: Сөз тіркесінің мағынасын біледі Суретпен жұмыс жасай алады Дескриптор: Сөз мағыналарын ажырата алады Ережелерді біледі,түсінеді Дескриптор: Сөз мағынасын ажырата алады Сөз тіркесінің мағынасын біледі Сабақ туралы ойларын айтады |
Жұмыс дәптерлері Футболшылар туралы суреттер Футбол ойыны туралы суреттер Суреттер Мамандықтар туралы суреттер Шашатараз туралы суреттер Сызба Оқулықтағы сурет Ережелер жазылған плакат Шарлар Кері байланыс парағы |
||
шағым қалдыра аласыз
аны бір жай
таппады.
















