|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||
|
Бөлім: |
5.3 Заттар және материалдар |
|||||
|
Педагогтің аты – жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Заттардың жіктелуі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
5.3.2.4 - еріген заттың массалық үлесін есептеу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Еріген заттың массалық үлесін есептейді ЕББҚ Еріген заттың массасын есептейді |
|||||
|
Құндылықты дарыту |
Жасампаздық және Жаңашылдық |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс - әрекеті |
Білім алушының іс - әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 2 мин 5 мин |
(Ұ) Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасып, оқушылардың көңілін сабаққа аудару. Сыныпты түгелдеу, сыныптағы оқушылардың зейінін сабаққа аудару Үй жұмысы Блиц сұрақтар арқылы өткен тақырыпқа тоқталады |
Мұғаліммен амандасып, кезекші оқушы сыныптағы оқушылардың санын баяндайды Оқушылар блиц сұрақтарға жауап береді |
(ҚБ) мұғалім 1-10 балл аралығында бағалайды Дескриптор: Жалпы – 2 балл: Блиц сұрақтарға жауап береді |
|
||
|
Сабақтың ортасы 3 мин 10 мин 6 мин 10 мин 8 мин |
Мағынаны тану Бейнеролик: Ерітінді дегеніміз не?
(ФС) Функционалдық сауаттылық тапсырмасы (ЖТ) Жеке тапсырма (ЕББҚ) «Тәжірибе» әдісі
(ЖЖ) Жұптық жұмыс Есептерді шығарыңыз
(ЖТ) Жеке тапсырма (ЕББҚ) LearningApps бағдарламасы арқылы Ерітінділердің массалық үлесін есептейді
|
Оқушыар бейнероликті ұжым болып талқылайды. Оқушылар еріген заттың массалық үлесін анықтайды Оқушылар заттардың массалық үлесін анықтау үшін есептерді шығарады Ерітінділердің массалық үлесін анықтайды |
«Жарайсың» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. Дескриптор: Жалпы 3 – балл: 1.Еріген заттың массасын анықтайды 2.Қорытынды шығарады Дескриптор: Жалпы 3 – балл: 1.Заттардың массалық үлесін анықтайды Дескриптор: Жалпы 2 – балл: 1.Ерітінділердің массалық үлесін анықтайды |
өлшеуіш стакан, су, ас тұзы, электронды таразы |
||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс Куб әдісі
|
Оқушы жаңа тақырыпты қорытындылап бүгінгі сабаққа кері байланыс орнатады |
Мұғалім оқушылардың тапсырмаларды орындауына байланысты 1 – 10 балл аралығында бағалайды |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
5.3 Заттар және материалдар. Заттардың жіктелуі
5.3 Заттар және материалдар. Заттардың жіктелуі
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Жаратылыстану |
|||||
|
Бөлім: |
5.3 Заттар және материалдар |
|||||
|
Педагогтің аты – жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 5 |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Заттардың жіктелуі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты: |
5.3.2.4 - еріген заттың массалық үлесін есептеу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Еріген заттың массалық үлесін есептейді ЕББҚ Еріген заттың массасын есептейді |
|||||
|
Құндылықты дарыту |
Жасампаздық және Жаңашылдық |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің іс - әрекеті |
Білім алушының іс - әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 2 мин 5 мин |
(Ұ) Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасып, оқушылардың көңілін сабаққа аудару. Сыныпты түгелдеу, сыныптағы оқушылардың зейінін сабаққа аудару Үй жұмысы Блиц сұрақтар арқылы өткен тақырыпқа тоқталады |
Мұғаліммен амандасып, кезекші оқушы сыныптағы оқушылардың санын баяндайды Оқушылар блиц сұрақтарға жауап береді |
(ҚБ) мұғалім 1-10 балл аралығында бағалайды Дескриптор: Жалпы – 2 балл: Блиц сұрақтарға жауап береді |
|
||
|
Сабақтың ортасы 3 мин 10 мин 6 мин 10 мин 8 мин |
Мағынаны тану Бейнеролик: Ерітінді дегеніміз не?
(ФС) Функционалдық сауаттылық тапсырмасы (ЖТ) Жеке тапсырма (ЕББҚ) «Тәжірибе» әдісі
(ЖЖ) Жұптық жұмыс Есептерді шығарыңыз
(ЖТ) Жеке тапсырма (ЕББҚ) LearningApps бағдарламасы арқылы Ерітінділердің массалық үлесін есептейді
|
Оқушыар бейнероликті ұжым болып талқылайды. Оқушылар еріген заттың массалық үлесін анықтайды Оқушылар заттардың массалық үлесін анықтау үшін есептерді шығарады Ерітінділердің массалық үлесін анықтайды |
«Жарайсың» деген мадақтау сөзімен ынталандыру. Дескриптор: Жалпы 3 – балл: 1.Еріген заттың массасын анықтайды 2.Қорытынды шығарады Дескриптор: Жалпы 3 – балл: 1.Заттардың массалық үлесін анықтайды Дескриптор: Жалпы 2 – балл: 1.Ерітінділердің массалық үлесін анықтайды |
өлшеуіш стакан, су, ас тұзы, электронды таразы |
||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс Куб әдісі
|
Оқушы жаңа тақырыпты қорытындылап бүгінгі сабаққа кері байланыс орнатады |
Мұғалім оқушылардың тапсырмаларды орындауына байланысты 1 – 10 балл аралығында бағалайды |
|
||
шағым қалдыра аласыз















