|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№55 сабақ. Біріккен сөздер |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.4.1 - мәтіннің тақырыбы мен мазмұнының өзара сәйкестігін анықтау және ондағы негізгі ойды тұжырымдау 4.4.2.1* - күрделі сөздердің түрлерін ажырата алу (біріккен сөз, қос сөз, қысқарған сөз) |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің тақырыбы мен мазмұнының сәйкестігін анықтайды,негізгі ойды табады,біріккен сөздердің жазылуын меңгереді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ
ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Психологиялық дайындық Үй тапсырмасын сұрау Жаңа тақырып 35-жаттығу Мәтіндегі негізгі ой: Оқудан, үйренуден жалықпау. Мәтін аты: Үйренуден жалықпа. Біріккен сөздер: Көзілдірік,жаздыгүні 36-жаттығу. Жұптық жұмыс 1.Бала Максимнің қай қасиеті оны жазушылыққа әкелді? -Максимнің табиғатқа қызығушылығы 2.Максим алғашқы әңгімесін кімге көрсетті? -Әкесіне 3.М.Зверевтің табиғат туралы жазылған кітабы нешеу? -120 кітабы бар. 37-жаттығу
38-жаттығу Жүсіпбек Аймауытов-қазақтың көрнекті жазушысы,драматург. Ол «Ақбілек» романын жазған Жүсіпбек—Жүсіп+бек Жүсіпбек-жазылуы Жүсіппек-айтылуы 39-жаттығу. Үйге тапсырма Кестені толықтырып жазып келу.
|
Үй тапсырмасын оқып береді Мәтінмен жұмыс жасайды Жұбымен сұрақ-жауап ойынын ойнайды Тапсырманы орындайды Біріркен сөзді талдайды Үй тапсырмасын алады Кестені толтырады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор: Мәтіннің негізгі ойын анықтайды-1б Біріккен сөздерді ажырата алады-1Б Дескриптор: М.Зверев туралы айтар ойы бар-1Б Жұптық жұмыс жасай алады-1Б Дескриптор: Жазушы болу үшін не қажет екенін біледі-1Б Тапсырманы орындайды-1Б Дескриптор: Біріккен сөзіді талдай алады-1Б Сөздердің жазылуы мен айтылуындағы ерекшелііктерді біледі-1Б
Дескриптор. Кестені дұрыс толтырады-1Б Біріккен сөздер туралы ақпарат жинайды-1Б Хабарлама жасай алады-1Б «Тир» кері байланысы |
Дәптерлер Суреттер Дәптер М.Зверев туралы суреттер Дәптер Суреттер Ж.Аймауытов туралы суреттер, кітаптары Кесте Тоғызқұмалақ ойыны туралы бейнебаян Хабарлама үлгісі Жебелер Нысана |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№55 сабақ. Біріккен сөздер ҚМЖ 4 сын
№55 сабақ. Біріккен сөздер ҚМЖ 4 сын
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Мамандықтар әлемі |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№55 сабақ. Біріккен сөздер |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.2.4.1 - мәтіннің тақырыбы мен мазмұнының өзара сәйкестігін анықтау және ондағы негізгі ойды тұжырымдау 4.4.2.1* - күрделі сөздердің түрлерін ажырата алу (біріккен сөз, қос сөз, қысқарған сөз) |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің тақырыбы мен мазмұнының сәйкестігін анықтайды,негізгі ойды табады,біріккен сөздердің жазылуын меңгереді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ
ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Психологиялық дайындық Үй тапсырмасын сұрау Жаңа тақырып 35-жаттығу Мәтіндегі негізгі ой: Оқудан, үйренуден жалықпау. Мәтін аты: Үйренуден жалықпа. Біріккен сөздер: Көзілдірік,жаздыгүні 36-жаттығу. Жұптық жұмыс 1.Бала Максимнің қай қасиеті оны жазушылыққа әкелді? -Максимнің табиғатқа қызығушылығы 2.Максим алғашқы әңгімесін кімге көрсетті? -Әкесіне 3.М.Зверевтің табиғат туралы жазылған кітабы нешеу? -120 кітабы бар. 37-жаттығу
38-жаттығу Жүсіпбек Аймауытов-қазақтың көрнекті жазушысы,драматург. Ол «Ақбілек» романын жазған Жүсіпбек—Жүсіп+бек Жүсіпбек-жазылуы Жүсіппек-айтылуы 39-жаттығу. Үйге тапсырма Кестені толықтырып жазып келу.
|
Үй тапсырмасын оқып береді Мәтінмен жұмыс жасайды Жұбымен сұрақ-жауап ойынын ойнайды Тапсырманы орындайды Біріркен сөзді талдайды Үй тапсырмасын алады Кестені толтырады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: Жарайсың!
Дескриптор: Мәтіннің негізгі ойын анықтайды-1б Біріккен сөздерді ажырата алады-1Б Дескриптор: М.Зверев туралы айтар ойы бар-1Б Жұптық жұмыс жасай алады-1Б Дескриптор: Жазушы болу үшін не қажет екенін біледі-1Б Тапсырманы орындайды-1Б Дескриптор: Біріккен сөзіді талдай алады-1Б Сөздердің жазылуы мен айтылуындағы ерекшелііктерді біледі-1Б
Дескриптор. Кестені дұрыс толтырады-1Б Біріккен сөздер туралы ақпарат жинайды-1Б Хабарлама жасай алады-1Б «Тир» кері байланысы |
Дәптерлер Суреттер Дәптер М.Зверев туралы суреттер Дәптер Суреттер Ж.Аймауытов туралы суреттер, кітаптары Кесте Тоғызқұмалақ ойыны туралы бейнебаян Хабарлама үлгісі Жебелер Нысана |
||
шағым қалдыра аласыз
















