|
Мектеп |
№ орта мектебі |
||||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
||||||
|
Бөлім: |
Сәулет өнері |
||||||
|
Педагогтің аты - жөні |
|
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сыныбы: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
57 сабақ. Тұрлаусыз мүшелер ( Қазақ тілі 1- бөлім 108 - 109 бет «Атамұра» баспасы, 2018 ж.) |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
3.4.2.7 сөйлемнің тұрлаулы (бастауыш, баяндауыш) жəне тұрлаусыз мүшелерін біледі; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөйлемнің тұрлаулы (бастауыш, баяндауыш) жəне тұрлаусыз мүшелерін біледі; |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы 1 минут |
Оқушылармен сәлемдесу Оқушыларды түгендеу Оқушылардың зейінін сабаққа аудару Сабаққа дайынбыз ба? Көңіл – күйіміз қандай? Ендеше сабағымызды бастайық? |
Оқушылар сәлемдеседі. Кезекші оқушы сыныпты түгендейді Сабаққа назарын аударады. Керемет! Тамаша! Ғажап! Алақай! Оқушылар сабаққа зейінін салады |
Қ.Б Керемет! |
|
|
||
|
Психалогия лық ахуал қалыпта стыру Тренинг ережесі |
Қазақ тілі – өмірің де өлің де Қазақ тілі – тамыр жайған тереңге Қазақ тілі – болашаққа жетелеп Ұрпақтарды танытады әлемге
|
Психологиялық дайындық
Белсенділік танытып, жақсы баға аламыз! |
Қ.Б Керемет! |
|
|
||
|
Сабаққа кіріспе 10 минут ұжымдық жұмыс
|
Оқулықпен жұмыс 1-тапсырма «Біліміңді қолдан» әдісі Сынып жұмысы 57 сабақ Тұрлаусыз мүшелер Айтылым; 108 бет 24- жаттығу
Айтылым; 109 бет 27- жаттығу
|
Сынып жұмысы Тұрлаусыз мүшелер
24 -жаттыу
береді
Алматы Медеу мұз айдынымен Шымбұлақ тау шаңғы курортымен Апорт алмасымен Әсем таулы табиғатымен әлемге әйгілі
Алматы – демалыс қала. Медеу – әлемге танымал мұз айдыны. Ең ірі спорт кешені. Шымбұлақ – биік тау шыңы курорты жер. Эйфель мұнарасы – ең биік мұнара. Кремель – ресми резиденция. Ақ үй – президент резиденйиясы. Акрополь – грек қаласы
Есіңе сақта!
|
Дескритор Өлеңнің түсінігі бойынша сұрақтарға жауап береді 2 балл
|
Оқулық 108 бет |
|
||
|
Сабақтың ортасы 24 минут жеке жұмыс
|
Оқулықпен жұмыс 2-тапсырма «Алғыр» әдісі Сынып жұмысы Тұрлаусыз мүшелер Р р рең Жазылым; 109 бет 25 - жаттығу
Ейфель мұнарасы – әлемдегі ең биік құрылыстардың бірі. Оған саяхатшылар көп барады.
Жазылым; 109 бет 28 - жаттығу
алып, төмендегі сөйлемдерді талда. 1. Ескерткіштер қорғауға алынған. 2. Сәулетшілерді кездесуге шақырдық. 3. Астана сәулетті құрылысымен ерекшеленеді. 4. Мен өскенде сәулетші болғым келеді |
Сынып жұмысы Тұлаусыз мүшелер Р р рең 25 - жаттығу
28 – жаттығу
|
Дескриптор Сөйлемдерді сөйлем мүшесіне талдайды. 3 балл
Дескриптор Сөйлемдерді сөйлем мүшесіне талдайды. 3 балл |
Оқулық 109 бет |
|
||
|
Сабақтың Соңы 5 минут жеке жұмыс
|
Сабақты бекіту «Ой қозғау» әдісі Айтылым; 109 бет 26- жаттығу
Айтыңдаршы ал енді, Ұлы қорған бар елді. Айтыңдаршы ал енді, Пирамида бар елді.
Үй тапсырмасы: Ерже жаттау |
26 – жаттығу Бұл жерде яғни, Ұлы қорған бар ел дегені - Қытай, ал пирамида бар ел дегені египет екенін білесіздер
|
Дескриптор Тапсырманы орындайды 2 балл
|
Оқулық 109 бет |
|
||
|
Кері байланыс 1 минут |
Кері байланыс
|
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін ойымен бөліседі |
|
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
57 сабақ. Тұрлаусыз мүшелер
57 сабақ. Тұрлаусыз мүшелер
|
Мектеп |
№ орта мектебі |
||||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
||||||
|
Бөлім: |
Сәулет өнері |
||||||
|
Педагогтің аты - жөні |
|
||||||
|
Күні: |
|
||||||
|
Сыныбы: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
57 сабақ. Тұрлаусыз мүшелер ( Қазақ тілі 1- бөлім 108 - 109 бет «Атамұра» баспасы, 2018 ж.) |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
3.4.2.7 сөйлемнің тұрлаулы (бастауыш, баяндауыш) жəне тұрлаусыз мүшелерін біледі; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Сөйлемнің тұрлаулы (бастауыш, баяндауыш) жəне тұрлаусыз мүшелерін біледі; |
||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы 1 минут |
Оқушылармен сәлемдесу Оқушыларды түгендеу Оқушылардың зейінін сабаққа аудару Сабаққа дайынбыз ба? Көңіл – күйіміз қандай? Ендеше сабағымызды бастайық? |
Оқушылар сәлемдеседі. Кезекші оқушы сыныпты түгендейді Сабаққа назарын аударады. Керемет! Тамаша! Ғажап! Алақай! Оқушылар сабаққа зейінін салады |
Қ.Б Керемет! |
|
|
||
|
Психалогия лық ахуал қалыпта стыру Тренинг ережесі |
Қазақ тілі – өмірің де өлің де Қазақ тілі – тамыр жайған тереңге Қазақ тілі – болашаққа жетелеп Ұрпақтарды танытады әлемге
|
Психологиялық дайындық
Белсенділік танытып, жақсы баға аламыз! |
Қ.Б Керемет! |
|
|
||
|
Сабаққа кіріспе 10 минут ұжымдық жұмыс
|
Оқулықпен жұмыс 1-тапсырма «Біліміңді қолдан» әдісі Сынып жұмысы 57 сабақ Тұрлаусыз мүшелер Айтылым; 108 бет 24- жаттығу
Айтылым; 109 бет 27- жаттығу
|
Сынып жұмысы Тұрлаусыз мүшелер
24 -жаттыу
береді
Алматы Медеу мұз айдынымен Шымбұлақ тау шаңғы курортымен Апорт алмасымен Әсем таулы табиғатымен әлемге әйгілі
Алматы – демалыс қала. Медеу – әлемге танымал мұз айдыны. Ең ірі спорт кешені. Шымбұлақ – биік тау шыңы курорты жер. Эйфель мұнарасы – ең биік мұнара. Кремель – ресми резиденция. Ақ үй – президент резиденйиясы. Акрополь – грек қаласы
Есіңе сақта!
|
Дескритор Өлеңнің түсінігі бойынша сұрақтарға жауап береді 2 балл
|
Оқулық 108 бет |
|
||
|
Сабақтың ортасы 24 минут жеке жұмыс
|
Оқулықпен жұмыс 2-тапсырма «Алғыр» әдісі Сынып жұмысы Тұрлаусыз мүшелер Р р рең Жазылым; 109 бет 25 - жаттығу
Ейфель мұнарасы – әлемдегі ең биік құрылыстардың бірі. Оған саяхатшылар көп барады.
Жазылым; 109 бет 28 - жаттығу
алып, төмендегі сөйлемдерді талда. 1. Ескерткіштер қорғауға алынған. 2. Сәулетшілерді кездесуге шақырдық. 3. Астана сәулетті құрылысымен ерекшеленеді. 4. Мен өскенде сәулетші болғым келеді |
Сынып жұмысы Тұлаусыз мүшелер Р р рең 25 - жаттығу
28 – жаттығу
|
Дескриптор Сөйлемдерді сөйлем мүшесіне талдайды. 3 балл
Дескриптор Сөйлемдерді сөйлем мүшесіне талдайды. 3 балл |
Оқулық 109 бет |
|
||
|
Сабақтың Соңы 5 минут жеке жұмыс
|
Сабақты бекіту «Ой қозғау» әдісі Айтылым; 109 бет 26- жаттығу
Айтыңдаршы ал енді, Ұлы қорған бар елді. Айтыңдаршы ал енді, Пирамида бар елді.
Үй тапсырмасы: Ерже жаттау |
26 – жаттығу Бұл жерде яғни, Ұлы қорған бар ел дегені - Қытай, ал пирамида бар ел дегені египет екенін білесіздер
|
Дескриптор Тапсырманы орындайды 2 балл
|
Оқулық 109 бет |
|
||
|
Кері байланыс 1 минут |
Кері байланыс
|
Бүгінгі сабақтан алған білімдерін ойымен бөліседі |
|
|
|||
шағым қалдыра аласыз

















