|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||
|
Пәні: |
Цифрлық сауаттылық |
||||||
|
Бөлім: |
2-бөлім Шығармашылық және компьютер (ортақ тақырыбы: "Менің отбасым және достарым") |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Мұхамедәлі Шұғыла |
||||||
|
Күні: |
10.10.2025 |
||||||
|
Сынып: |
2 |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№5 сабақ. Программалар құруды жалғастырамыз |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.4.1.1 тармақталған алгоритмді жүзеге асыру; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||
|
Сабақтың барысы
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақтың соңы 5-мин
Үй тапсырмасы |
І.Ұйымдастыру. Сәлемдесу Психологиялық дайындық
Өткенді пысықтау
1-тапсырма. «Ашық сұрақ әдісі». Сұрақтарға жауап бер
2-тапсырма. Басқару блогының командаларын қызметтерімен сәйкестендіріп, сызықтармен қос.
Дәптермен жұмыс.
3-тапсырма. Спрайттардың ішінде қайсысы ерекшеленіп тұр? Қорша.
4-тапсырма.
ІІІ. Сабақты қорытындылау
Кері байланыс
Scratch-та өз ойына сәйкес тармақталған алгоритм жасап келу (мысалы, «егер сабақ уақыты болса – мектепке барамын, әйтпесе ойнаймын»). |
Сәлемдеседі
Сұрақтарға жауап береді
Сұрақтарға жауап береді
Басқару блогының командаларын қызметтерімен сәйкестендіреді
Ерекшеніп тұрған спрайтты анықтайды
Тармақталған алгоритмге шарт құрады |
Мақтап отыру!
Керемет! Жарайсың! Тамаша! Жақсы!
Жұлдызша!
Тамаша жұмыс жасадың!
Мақтау,алғыс айту
Бүгінгі сабақ үшін көп рақмет! |
Оқу құралдары
оқулық
оқулық
оқулық
|
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№5 сабақ. Программалар құруды жалғастырамыз
№5 сабақ. Программалар құруды жалғастырамыз
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
||||||
|
Пәні: |
Цифрлық сауаттылық |
||||||
|
Бөлім: |
2-бөлім Шығармашылық және компьютер (ортақ тақырыбы: "Менің отбасым және достарым") |
||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Мұхамедәлі Шұғыла |
||||||
|
Күні: |
10.10.2025 |
||||||
|
Сынып: |
2 |
|
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№5 сабақ. Программалар құруды жалғастырамыз |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.4.1.1 тармақталған алгоритмді жүзеге асыру; |
||||||
|
Сабақтың мақсаты |
|
||||||
|
Сабақтың барысы
|
|||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақ тың басы 5 минут
Сабақ тың ортасы 20 минут
Сергіту сәті 2 минут
Сабақтың соңы 5-мин
Үй тапсырмасы |
І.Ұйымдастыру. Сәлемдесу Психологиялық дайындық
Өткенді пысықтау
1-тапсырма. «Ашық сұрақ әдісі». Сұрақтарға жауап бер
2-тапсырма. Басқару блогының командаларын қызметтерімен сәйкестендіріп, сызықтармен қос.
Дәптермен жұмыс.
3-тапсырма. Спрайттардың ішінде қайсысы ерекшеленіп тұр? Қорша.
4-тапсырма.
ІІІ. Сабақты қорытындылау
Кері байланыс
Scratch-та өз ойына сәйкес тармақталған алгоритм жасап келу (мысалы, «егер сабақ уақыты болса – мектепке барамын, әйтпесе ойнаймын»). |
Сәлемдеседі
Сұрақтарға жауап береді
Сұрақтарға жауап береді
Басқару блогының командаларын қызметтерімен сәйкестендіреді
Ерекшеніп тұрған спрайтты анықтайды
Тармақталған алгоритмге шарт құрады |
Мақтап отыру!
Керемет! Жарайсың! Тамаша! Жақсы!
Жұлдызша!
Тамаша жұмыс жасадың!
Мақтау,алғыс айту
Бүгінгі сабақ үшін көп рақмет! |
Оқу құралдары
оқулық
оқулық
оқулық
|
|||
шағым қалдыра аласыз



















