|
Сабақ №3 |
Мектеп: |
|||||
|
Күні: 5.09.2022 |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||
|
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
5-6 сынып қайталау «жиын» |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
------------ |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басы 5 минут |
Ұйымдастыру сәті Оқушылармен амандасу, түгендеу.Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
«Дирижер» әдісі |
Психологиялық ахуалға берілген тапсырманы орындайды. |
|
суреттері бейнеленген қима қағаздар |
||
|
Негізгі бөлім 10 минут |
Жай бөлшек 1. Берілген шаманы өзара тең бөліктерге бөліп, оның бір немесе бірнеше бөлігін кескіндейтін сан жай бөлшек түрінде жазылады.
2. Бөлшек сызығының астына бір бүтіннің неше үлеске бөлінгенін көрсететін сан - бөлшектің бөлімі жазылады.
|
«Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау. Оқушыларға жалпылама төмендегі сұрақтар және жаттығу түрлері беріледі. Әр оқушы өз оймен бөліседі. Өзгенің пікірін толықтырады .
|
|
Оқулық, жұмыс дәптері Кітап, дәптер, қалам суреттері бейнеленген қима қағаздар топтамасы ДК экраны |
||
|
Оқулықпен жұмыс 25 минут |
|
Дескриптор: -Оқушылар әрекеттердің орындалу ретін біледі. -Оқушылар жай бөлшектерді қалай түрлендіру керектігін түсінеді. -Егер де оқушы барлық бағандарды қатесіз толтырса, тапсырма орындалды деп саналады.
|
Жұлдызша арқылы бір-бірін бағалау.
|
Үлестірмелі қағаздар |
||
|
Соңы 5 минут |
Сабақты бекіту Рефлексия Үйге тапсырма: № |
Сабақты пысықтау тапсырмаларын орындау. |
|
|
||
|
Кері байланыс |
Р |
Оқушыларға «Тазалық» кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді.
|
«Тазалық» әдісі |
Кері байланыс парағы. |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
5 сынып Жай бөлшектерді қайталау
5 сынып Жай бөлшектерді қайталау
|
Сабақ №3 |
Мектеп: |
|||||
|
Күні: 5.09.2022 |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||
|
Қатысқан оқушы саны: |
Қатыспаған оқушы саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
5-6 сынып қайталау «жиын» |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
------------ |
|||||
|
Сабақтың мақсаты: |
|
|||||
|
Сабақ барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Басы 5 минут |
Ұйымдастыру сәті Оқушылармен амандасу, түгендеу.Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
«Дирижер» әдісі |
Психологиялық ахуалға берілген тапсырманы орындайды. |
|
суреттері бейнеленген қима қағаздар |
||
|
Негізгі бөлім 10 минут |
Жай бөлшек 1. Берілген шаманы өзара тең бөліктерге бөліп, оның бір немесе бірнеше бөлігін кескіндейтін сан жай бөлшек түрінде жазылады.
2. Бөлшек сызығының астына бір бүтіннің неше үлеске бөлінгенін көрсететін сан - бөлшектің бөлімі жазылады.
|
«Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын ұжымдық талқылау. Оқушыларға жалпылама төмендегі сұрақтар және жаттығу түрлері беріледі. Әр оқушы өз оймен бөліседі. Өзгенің пікірін толықтырады .
|
|
Оқулық, жұмыс дәптері Кітап, дәптер, қалам суреттері бейнеленген қима қағаздар топтамасы ДК экраны |
||
|
Оқулықпен жұмыс 25 минут |
|
Дескриптор: -Оқушылар әрекеттердің орындалу ретін біледі. -Оқушылар жай бөлшектерді қалай түрлендіру керектігін түсінеді. -Егер де оқушы барлық бағандарды қатесіз толтырса, тапсырма орындалды деп саналады.
|
Жұлдызша арқылы бір-бірін бағалау.
|
Үлестірмелі қағаздар |
||
|
Соңы 5 минут |
Сабақты бекіту Рефлексия Үйге тапсырма: № |
Сабақты пысықтау тапсырмаларын орындау. |
|
|
||
|
Кері байланыс |
Р |
Оқушыларға «Тазалық» кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді.
|
«Тазалық» әдісі |
Кері байланыс парағы. |
||
шағым қалдыра аласыз





ефлексия












