"№ 1 жалпы білім беру орта мектебі" КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
6-бөлім.Қиял әлемі |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Тасқынбай Маусымжан |
|
|
Күні: |
22.01.24 жыл. |
|
|
Сынып: 5 “В” |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қиял мен шындық бірлігі |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.1.1 -тірек сөздер мен ұсынылған иллюстрациялар арқылы тақырыпты болжау; 5.4.2.2 - зат есімдердің мағыналық түрлерін мәнмәтін аясында жалғаулар арқылы түрлендіріп қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
- тірек сөздерді, ұсынылған иллюстрацияларды қолдана отырып , мәтін құрайды; - зат есімдердің мағыналық түрлері деректі, дерексіз зат есімдерді мәнмәтін аясында жалғаулар арқылы түрлендіріп қолданады; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Психологиялық жағымды ахуал туғызу. Үй тапсырмасын сұрау. |
Амандасады |
|
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1—тапсырма. Сұрақтарға жауап беріңіз. Жазылым тапсырмасын орындаңыз. Тірек сөздер: жылқы бейнеленген, жаңа тәсіл , қиял мен шындықтың бірлігі, әсер етеді, жүйрік қиял.
|
- сұраққа жауап береді, - суретке қарап мәтін құрайды.; |
Дескриптор:
Сұраққа жауап 1 Мәтін құрау 2
3 ұпай |
Оқулық 105-бет |
||||||||||||||||
|
Тілдір бағдар |
Зат есімнің септелуі
|
|||||||||||||||||||
|
Кері байланыс |
Толқынға толқын еркелеп, Меруерт көбікке оранып… Жарға жетер ентелеп... (М.Ж.)
Кірпігін де сирек қағады. (М.Ә.)
Омар Есіл өзенінің жағалауынан сауысқанның балапанын тауып алды. Ол балапанды үйге алып келді. Балапанға нанның үгіндісін берді. (С.М.)
Үлгі: толқынға – б.с. (барыс септігіндегі) жалпы, дерексіз, дара, негізгі зат есім.
Сабақты қорытындылап, берілген ойды жалғастырады. Мен бұрыннан білгенім.................... Бүгінгі сабақта түсінгенім................ Білгім келеді...................................... |
-сөйлемді мұқият оқиды; -Ілік, барыс, табыс септігіндегі зат есімдерді табады; - зат есімдерге талдау жасайды;
Берілген сөздерге септік жалғауын жалғайды:
|
Дескриптор: -Ілік, барыс, табыс септігіндегі зат есімдерді табады; - зат есімдерге талдау жасайды;
Барлығы 3 ұпай
Дескритор
Барлығы 3 ұпай
|
Қима қағаз
|
||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма
|
6 -тапсырма Бен Хейнмен сұхбат құрап жазыңыз |
|
|
106 -бет |
||||||||||||||||
2-тапсырма. Қима қағаз оқушыға

0
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
5 СЫНЫП ҚМЖ. 7-8 сабақ. Қиял мен шындық бірлігі
5 СЫНЫП ҚМЖ. 7-8 сабақ. Қиял мен шындық бірлігі
"№ 1 жалпы білім беру орта мектебі" КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Орта білім беру ұйымдарының педагогіне арналған сабақ жоспары немесе қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
6-бөлім.Қиял әлемі |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Тасқынбай Маусымжан |
|
|
Күні: |
22.01.24 жыл. |
|
|
Сынып: 5 “В” |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қиял мен шындық бірлігі |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.1.1.1 -тірек сөздер мен ұсынылған иллюстрациялар арқылы тақырыпты болжау; 5.4.2.2 - зат есімдердің мағыналық түрлерін мәнмәтін аясында жалғаулар арқылы түрлендіріп қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
- тірек сөздерді, ұсынылған иллюстрацияларды қолдана отырып , мәтін құрайды; - зат есімдердің мағыналық түрлері деректі, дерексіз зат есімдерді мәнмәтін аясында жалғаулар арқылы түрлендіріп қолданады; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Психологиялық жағымды ахуал туғызу. Үй тапсырмасын сұрау. |
Амандасады |
|
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы |
1—тапсырма. Сұрақтарға жауап беріңіз. Жазылым тапсырмасын орындаңыз. Тірек сөздер: жылқы бейнеленген, жаңа тәсіл , қиял мен шындықтың бірлігі, әсер етеді, жүйрік қиял.
|
- сұраққа жауап береді, - суретке қарап мәтін құрайды.; |
Дескриптор:
Сұраққа жауап 1 Мәтін құрау 2
3 ұпай |
Оқулық 105-бет |
||||||||||||||||
|
Тілдір бағдар |
Зат есімнің септелуі
|
|||||||||||||||||||
|
Кері байланыс |
Толқынға толқын еркелеп, Меруерт көбікке оранып… Жарға жетер ентелеп... (М.Ж.)
Кірпігін де сирек қағады. (М.Ә.)
Омар Есіл өзенінің жағалауынан сауысқанның балапанын тауып алды. Ол балапанды үйге алып келді. Балапанға нанның үгіндісін берді. (С.М.)
Үлгі: толқынға – б.с. (барыс септігіндегі) жалпы, дерексіз, дара, негізгі зат есім.
Сабақты қорытындылап, берілген ойды жалғастырады. Мен бұрыннан білгенім.................... Бүгінгі сабақта түсінгенім................ Білгім келеді...................................... |
-сөйлемді мұқият оқиды; -Ілік, барыс, табыс септігіндегі зат есімдерді табады; - зат есімдерге талдау жасайды;
Берілген сөздерге септік жалғауын жалғайды:
|
Дескриптор: -Ілік, барыс, табыс септігіндегі зат есімдерді табады; - зат есімдерге талдау жасайды;
Барлығы 3 ұпай
Дескритор
Барлығы 3 ұпай
|
Қима қағаз
|
||||||||||||||||
|
Үйге тапсырма
|
6 -тапсырма Бен Хейнмен сұхбат құрап жазыңыз |
|
|
106 -бет |
||||||||||||||||
2-тапсырма. Қима қағаз оқушыға

0
шағым қалдыра аласыз
















