|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|
|||||
|
Бөлім: |
Көбейту мен бөлу |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: 4 |
|
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№60 сабақ Өткенді қорытындылау |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.2.11** үштаңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмдерін қолдану 4.1.2.12** нөлмен аяқталатын көптаңбалы сандарды біртаңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолдану; |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Үш таңбалы сандарды көбейту мен бөлу амалдарын орындайды |
|
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ
ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Амандасу. Түгелдеу Өткен тақырыпты пысықтау 10-тапсырма. Жаңа тақырып 1 тапсырма 302016/12=5-Р 7981/23=3-А 3020202/2=7-М 782/23=2-С 302020/2=6-А 8000/4=4-Й Ж: САЙРАМ 2 тапсырма 34020/2=17010 (5цифр) 304020/2=3152010(6ц) 3040020/2=1520010(7ц) 510015/5=102003(6ц) 5115/5=1023(4ц) 511500/500=1023(4ц) 936003/3=312001(6ц) 9003/3=3001(4ц) 90030/30=3001(4ц)
3 тапсырма 700987-678678=22309 5788+86643+3576=96007 2210*402=888420 181944/361=504 681306/69=9874 454779/507=897
ЕБҚ-тапсырма 4 тапсырма (2432*203+40 000)+(60950/50+14000)-(7809/3*2)=543709 ЕҚБ-тапсырма 5 тапсырма 384*736/(2745-2721)-(5560-1060)/2=9526 (1125+875)*18+4328+(976543-123459)*100=85 348 728 ФС тапсырмасы 6-7 тапсырмалар
Үй тапсырмасы 8 тапсырма 2025/15*(524+195)/9+(308308-207207)*2=212987
1734/17*(819+401)/12+250*41*40=420370 |
Оқу құралы Үй тапсырмасын тексертеді Цифрларды анықтап,жауабын жазады Бөліндінің мәніндегі цифрларды анықтайды Есептеу жұмысын жасайды Сызбамен жұмыс жасайды Өрнектердің мәнін табады Есептерді шығарады Өрнектердің мәнін табады Кері байланыс береді |
Тамаша ҚБ: Жарайсыңдар! Дескриптор: Бөліндінің мәніндегі цифрларды анықтай алады-1б Тапсырма жауабын табады-1б Дескриптор: Бөліндінің мәніндегі цифрларды анықтай алады-1б Дескриптор. Есептеуді тексеру жолын біледі-1б Дескриптор: Сызба бойынша өрнек құрастырады-1б Дескриптор: Амалдардың орындалу ретін біледі-1б Өрнектердің мәнін табады-1б Дескриптор: 6-7 тапсырмаларға Кестемен жұмыс жасай алады-1б Эйлер дөңгелегін пайдалана алады-1б Дескриптор: Амалдардың орындалу ретін біледі-1б «Көңіл күй ағашы» әдісі |
Суреттер Дәптерлер Сайрам қаласының суреттері Плакат Тақта Дәптерлер Сызба Амалдар дың орындалу реті жазылған плакат Кесте Эйлер дөңгелегі сызылған плакат Амалдар дың орындалу реті жазылған плакат Кері байланыс парағы |
|||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№60 сабақ Өткенді қорытындылау матем ҚМЖ 4 сын
№60 сабақ Өткенді қорытындылау матем ҚМЖ 4 сын
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|
|||||
|
Бөлім: |
Көбейту мен бөлу |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: 4 |
|
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№60 сабақ Өткенді қорытындылау |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.2.11** үштаңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмдерін қолдану 4.1.2.12** нөлмен аяқталатын көптаңбалы сандарды біртаңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолдану; |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Үш таңбалы сандарды көбейту мен бөлу амалдарын орындайды |
|
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ
ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Амандасу. Түгелдеу Өткен тақырыпты пысықтау 10-тапсырма. Жаңа тақырып 1 тапсырма 302016/12=5-Р 7981/23=3-А 3020202/2=7-М 782/23=2-С 302020/2=6-А 8000/4=4-Й Ж: САЙРАМ 2 тапсырма 34020/2=17010 (5цифр) 304020/2=3152010(6ц) 3040020/2=1520010(7ц) 510015/5=102003(6ц) 5115/5=1023(4ц) 511500/500=1023(4ц) 936003/3=312001(6ц) 9003/3=3001(4ц) 90030/30=3001(4ц)
3 тапсырма 700987-678678=22309 5788+86643+3576=96007 2210*402=888420 181944/361=504 681306/69=9874 454779/507=897
ЕБҚ-тапсырма 4 тапсырма (2432*203+40 000)+(60950/50+14000)-(7809/3*2)=543709 ЕҚБ-тапсырма 5 тапсырма 384*736/(2745-2721)-(5560-1060)/2=9526 (1125+875)*18+4328+(976543-123459)*100=85 348 728 ФС тапсырмасы 6-7 тапсырмалар
Үй тапсырмасы 8 тапсырма 2025/15*(524+195)/9+(308308-207207)*2=212987
1734/17*(819+401)/12+250*41*40=420370 |
Оқу құралы Үй тапсырмасын тексертеді Цифрларды анықтап,жауабын жазады Бөліндінің мәніндегі цифрларды анықтайды Есептеу жұмысын жасайды Сызбамен жұмыс жасайды Өрнектердің мәнін табады Есептерді шығарады Өрнектердің мәнін табады Кері байланыс береді |
Тамаша ҚБ: Жарайсыңдар! Дескриптор: Бөліндінің мәніндегі цифрларды анықтай алады-1б Тапсырма жауабын табады-1б Дескриптор: Бөліндінің мәніндегі цифрларды анықтай алады-1б Дескриптор. Есептеуді тексеру жолын біледі-1б Дескриптор: Сызба бойынша өрнек құрастырады-1б Дескриптор: Амалдардың орындалу ретін біледі-1б Өрнектердің мәнін табады-1б Дескриптор: 6-7 тапсырмаларға Кестемен жұмыс жасай алады-1б Эйлер дөңгелегін пайдалана алады-1б Дескриптор: Амалдардың орындалу ретін біледі-1б «Көңіл күй ағашы» әдісі |
Суреттер Дәптерлер Сайрам қаласының суреттері Плакат Тақта Дәптерлер Сызба Амалдар дың орындалу реті жазылған плакат Кесте Эйлер дөңгелегі сызылған плакат Амалдар дың орындалу реті жазылған плакат Кері байланыс парағы |
|||
шағым қалдыра аласыз















