|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Мамандық әлемі. Есеп шығару |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№64 сабақ. Өнімділік. Бірлескен жұмыс. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.5.1.2 есептерді шығаруда жұмысқа жіберілген уақыт, атқарылған жұмыс, өнімділік/ егіннің түсімділігі, ауданы мен массасы/ жылдамдық, арақашықтық, уақыт/ биіктік, ені, ұзындық, көлемі шамаларырының өзара тәуелділігін пайдалану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Бірлесіп жұмыс істеуге берілген есептерді шығаруды үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ
ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
|
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Үй тапсырмасын тексеру Жаңа тақырып 1 тапсырма 169сағ=169/24=7(1к)=7тәул.1сағ Геологтар күні-сәуірдің алғашқы жексенбісі 800мин800/60=6(25қалд.)=6мин25сек. Полиция күні-23 маусым 385с=385/60=6(25қалд)=6мин 25сек Кешілер күні-тамыздың соңғы жексенбісі 607с=607/60=10(7қалд )=10мин 7сек Мұғалімдер күні-қазанның алғашқы жексенбісі 2 тапсырма
3-4-5 тапсырмалар
6 тапсырма 7451+526 7451+536 7451+566 7451+586 Бірінші қосылғыштар бірдей. Сондықтан есептемей өсу ретімен жазуға болады 526<536<566<586 Менің мысалым: 700+365 700+456 700+615 700+832 7 тапсырма 56*10=560 360*100=36000 41*1000=41000 8 тапсырма Жауабы: Қайраттың әпкесі-Алуа Беріктің әпкесі –Толқын Талғаттың әпкесі-Сәния 9 тапсырма.Үй тапсырмасы
|
Үй тапсырмасын тексертеді Шамалардың мәнін табады Есептерді шығарады Есептерді шығарады Есеп шешуін жазады Кесте бойынша өрнек құрады Есепті шығарады Мәндерді өсу ретімен жазады Мәндерді өсу ретімен жазады Мысал келтіреді Бірінші өрнектерді орындайды Ойлану арқылы жауабын айтады Үй тапсырмасын түсініп алады Кері байланыс жасайды |
ҚБ:
Дескриптор: Шамалардың мәнін таба алады Мереке күндерін атай алады ҚБ:
Дескриптор: Есепті шығару жоспарын қарастыр аалады Есепті шығарып жауабын жазады Дескриптор: Есептің шығару жоспарын құрады Қолданған формуласын айтады ҚБ:
Дескриптор: Есепті шығарады Формулаларды қолдануды біледі Дескриптор: Кестемен жұмыс жасауды біледі Кестені пайдаланып өрнек құрады,мәнін табады Дескриптор: Қозғалысқа арналған есепті шығарады Есеп шығаруда формулаларды қолданады
Дескриптор: Есептеуді орындамай –ақ мәндерін өсу ретімен жазады Өз мысалдарын келтіре алады Дескриптор: Әр бағандағы бірінші өрнектің жауабын жазады,есептейді ҚБ:
Дескриптор: Есепті шығара алады Есеп мазмұынын түсінеді Сабақ туралы ойын айтады |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№64 сабақ. Өнімділік. Бірлескен жұмыс. матем ҚМЖ 4 сын
№64 сабақ. Өнімділік. Бірлескен жұмыс. матем ҚМЖ 4 сын
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Мамандық әлемі. Есеп шығару |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№64 сабақ. Өнімділік. Бірлескен жұмыс. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.5.1.2 есептерді шығаруда жұмысқа жіберілген уақыт, атқарылған жұмыс, өнімділік/ егіннің түсімділігі, ауданы мен массасы/ жылдамдық, арақашықтық, уақыт/ биіктік, ені, ұзындық, көлемі шамаларырының өзара тәуелділігін пайдалану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Бірлесіп жұмыс істеуге берілген есептерді шығаруды үйренеді |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ
ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы Апта дәйексөзі: Халқыңа адал бол,жауыңа қатал бол, досыңа адал бол! |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
|
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Үй тапсырмасын тексеру Жаңа тақырып 1 тапсырма 169сағ=169/24=7(1к)=7тәул.1сағ Геологтар күні-сәуірдің алғашқы жексенбісі 800мин800/60=6(25қалд.)=6мин25сек. Полиция күні-23 маусым 385с=385/60=6(25қалд)=6мин 25сек Кешілер күні-тамыздың соңғы жексенбісі 607с=607/60=10(7қалд )=10мин 7сек Мұғалімдер күні-қазанның алғашқы жексенбісі 2 тапсырма
3-4-5 тапсырмалар
6 тапсырма 7451+526 7451+536 7451+566 7451+586 Бірінші қосылғыштар бірдей. Сондықтан есептемей өсу ретімен жазуға болады 526<536<566<586 Менің мысалым: 700+365 700+456 700+615 700+832 7 тапсырма 56*10=560 360*100=36000 41*1000=41000 8 тапсырма Жауабы: Қайраттың әпкесі-Алуа Беріктің әпкесі –Толқын Талғаттың әпкесі-Сәния 9 тапсырма.Үй тапсырмасы
|
Үй тапсырмасын тексертеді Шамалардың мәнін табады Есептерді шығарады Есептерді шығарады Есеп шешуін жазады Кесте бойынша өрнек құрады Есепті шығарады Мәндерді өсу ретімен жазады Мәндерді өсу ретімен жазады Мысал келтіреді Бірінші өрнектерді орындайды Ойлану арқылы жауабын айтады Үй тапсырмасын түсініп алады Кері байланыс жасайды |
ҚБ:
Дескриптор: Шамалардың мәнін таба алады Мереке күндерін атай алады ҚБ:
Дескриптор: Есепті шығару жоспарын қарастыр аалады Есепті шығарып жауабын жазады Дескриптор: Есептің шығару жоспарын құрады Қолданған формуласын айтады ҚБ:
Дескриптор: Есепті шығарады Формулаларды қолдануды біледі Дескриптор: Кестемен жұмыс жасауды біледі Кестені пайдаланып өрнек құрады,мәнін табады Дескриптор: Қозғалысқа арналған есепті шығарады Есеп шығаруда формулаларды қолданады
Дескриптор: Есептеуді орындамай –ақ мәндерін өсу ретімен жазады Өз мысалдарын келтіре алады Дескриптор: Әр бағандағы бірінші өрнектің жауабын жазады,есептейді ҚБ:
Дескриптор: Есепті шығара алады Есеп мазмұынын түсінеді Сабақ туралы ойын айтады |
|
||
шағым қалдыра аласыз






















