Тексерілді:
|
Бөлім: |
ІІ БӨЛІМ 3D баспасы |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Серік Мөлдір Серікқызы |
|
|
Күні: |
17/19.11.25 |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
3D -редактор құралдары практикум |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Құралдарды пайдаланып қарапайым 3D нысандарды жасайды және оларды өзгерте алады (өлшемін, орнын, түсін). |
|
|
«Адал азамат» бағдарламасының құндылықтарын кіріктіру |
Оқушылар 3D-редактор құралдарын пайдалана отырып графикалық примитивтерді құру барысында цифрлық сауаттылықтарын дамытады, шығармашылық ойларын іске асырады, тапсырманы орындауда жауапкершілік танытып, ынтымақтастықта жұмыс істей отырып сын тұрғысынан ойлау қабілеттерін жетілдіреді. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысуды тексеру. Сыныпта психологиялық ахуал орнату. Қал қалай? Жаттығуы Өткенді қайталау: https://view.genially.com/68f692651a6898bd8b8cb091/interactive-content-iya-zho Миға шабуыл: Бейнефильм үзіндісін көрсету |
Мұғаліммен амандасады, сабаққа қажетті құралдарын дайындайды. Сұрақтарға жауап береді |
10 баллдық жүйе Оқушылардың сабақ барысындағы белсенділігі арқылы бағалау - Примитив фигураларды (куб, сфера, конус, цилиндр) таңдайды |
Интербелсенді тақта Оқулық Жұмыс парағы Презентация |
|
Сабақтың ортасы 15мин 15мин |
Білімді бекіту
Қорытынды сұрақтар: 15мин “Гексагон” әдісі
|
Практикалық жұмысты орындайды -дайын фигураларды орналастырады -фигураларды біріктіреді Практикалық тапсырмаларды орындайды - AI кеңесін пайдаланып, қосымша элемент енгізеді - толық композиция жасап, айырмашылықтарды терең талдайды Сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор: -Негізгі құралдарды дұрыс қолданады 1б; -Модельді бояйды 1б; -Құралдардың қызметін дұрыс сипаттайды 1б; Дескриптор: -құралдарды дұрыс қолданады 1б; -жи қолданады 1б; -файлды дұрыс сақтайды және атауын ережеге сай қояды 1б; -айырмашылықтарды нақты мысалмен түсіндіреді 1б; -құралдардың қызметін салыстырады 1 б; Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді 2 балл; |
Интербелсенді тақта Оқулық Жұмыс парағы Презентация Скетчп ап программсы Интербелсенді тақта Оқулық Жұмыс парағы Презентация |
|
Сабақтың соңы 5- мин |
Үйге тапсырма Тақырыпты оқу Сабақты қорытындылау: Рефлексия Мен білдім, білмедім» жаттығуы |
Үй тапсырмасын жазып алады
Өз жұмыстарын бағалайды |
Ауызша мадақтау: Мұғалім оқушылардың әрбір дұрыс әрекетін қолдап отырады. |
Интерактивті тақта Презентация |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
6 сынып 3D -редактор құралдары практикум
6 сынып 3D -редактор құралдары практикум
Тексерілді:
|
Бөлім: |
ІІ БӨЛІМ 3D баспасы |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Серік Мөлдір Серікқызы |
|
|
Күні: |
17/19.11.25 |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
3D -редактор құралдары практикум |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.3 3D-редакторының графикалық примитивтерді құруға арналған құралдарын пайдалану; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Құралдарды пайдаланып қарапайым 3D нысандарды жасайды және оларды өзгерте алады (өлшемін, орнын, түсін). |
|
|
«Адал азамат» бағдарламасының құндылықтарын кіріктіру |
Оқушылар 3D-редактор құралдарын пайдалана отырып графикалық примитивтерді құру барысында цифрлық сауаттылықтарын дамытады, шығармашылық ойларын іске асырады, тапсырманы орындауда жауапкершілік танытып, ынтымақтастықта жұмыс істей отырып сын тұрғысынан ойлау қабілеттерін жетілдіреді. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысуды тексеру. Сыныпта психологиялық ахуал орнату. Қал қалай? Жаттығуы Өткенді қайталау: https://view.genially.com/68f692651a6898bd8b8cb091/interactive-content-iya-zho Миға шабуыл: Бейнефильм үзіндісін көрсету |
Мұғаліммен амандасады, сабаққа қажетті құралдарын дайындайды. Сұрақтарға жауап береді |
10 баллдық жүйе Оқушылардың сабақ барысындағы белсенділігі арқылы бағалау - Примитив фигураларды (куб, сфера, конус, цилиндр) таңдайды |
Интербелсенді тақта Оқулық Жұмыс парағы Презентация |
|
Сабақтың ортасы 15мин 15мин |
Білімді бекіту
Қорытынды сұрақтар: 15мин “Гексагон” әдісі
|
Практикалық жұмысты орындайды -дайын фигураларды орналастырады -фигураларды біріктіреді Практикалық тапсырмаларды орындайды - AI кеңесін пайдаланып, қосымша элемент енгізеді - толық композиция жасап, айырмашылықтарды терең талдайды Сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор: -Негізгі құралдарды дұрыс қолданады 1б; -Модельді бояйды 1б; -Құралдардың қызметін дұрыс сипаттайды 1б; Дескриптор: -құралдарды дұрыс қолданады 1б; -жи қолданады 1б; -файлды дұрыс сақтайды және атауын ережеге сай қояды 1б; -айырмашылықтарды нақты мысалмен түсіндіреді 1б; -құралдардың қызметін салыстырады 1 б; Дескриптор: -сұрақтарға жауап береді 2 балл; |
Интербелсенді тақта Оқулық Жұмыс парағы Презентация Скетчп ап программсы Интербелсенді тақта Оқулық Жұмыс парағы Презентация |
|
Сабақтың соңы 5- мин |
Үйге тапсырма Тақырыпты оқу Сабақты қорытындылау: Рефлексия Мен білдім, білмедім» жаттығуы |
Үй тапсырмасын жазып алады
Өз жұмыстарын бағалайды |
Ауызша мадақтау: Мұғалім оқушылардың әрбір дұрыс әрекетін қолдап отырады. |
Интерактивті тақта Презентация |
шағым қалдыра аласыз
















