Қысқа мерзімді жоспар
|
Ұзақ мерзімді жоспар тарауы: |
Мектеп: Мұғалімнің аты-жөні: Мухамеджанова Баян Аманжолкызы |
|||
|
Күні: 9.11.2018ж. |
Қатысқандар: 24 Қатыспағандар: - |
|||
|
Сынып: 6 «Ғ» |
|
|||
|
Сабақ тақырыбы |
Халықаралық Астана әуежайы |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сәйкес) |
Неологизм,термин сөздердің қолданыс аясын түсіну және ажырата білу |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: Мәтінді түсініп оқиды Оқушылардың басым бөлігі орындай алады: Неологизм,термин сөздердің қолданыс аясын түсінеді және ажырата біледі Кейбір оқушылар орындай алады: Мәтін негізінде болашақ әуежай жайлы «Бір минуттық эссе» әдісімен көзқарастарын білдіреді |
|||
|
Бағалау критерийі |
Мәтінді түсініп оқиды .Неологизм,термин сөздердің қолданыс аясын түсінеді және ажырата біледі. Мәтін негізінде болашақ әуежай жайлы «Бір минуттық эссе» әдісімен көзқарастарын білдіреді |
|||
|
Тілдік мақсаттар |
Мәтінді түсініп оқып ,мағлұмат береді.Неологизм,термин сөздердің қолданыс аясын түсініп,ажыратады . Мәтін негізінде болашақ әуежай жайлы «Бір минуттық эссе» әдісімен көзқарастарын білдіріп ,пікір жазады |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
1-құндылық Қазақстан тәуелсіздігі және Астана |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиет, тарих |
|||
|
Алдыңғы білім |
Астана болашақтың қаласы |
|||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың жоспар -ланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері Психологиялық ахуал туғызу : Сәт сапар тілеу, бата айту Топқа бөліну: Астана, Лондан, Пекин, Нью-Йорк |
Ресурстар
4 топқа |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы : 55-57-беттер Термин сөздер Түсінік беру
Сабақ соңы
|
Ой қозғау: Астана қаласына құттықтау хат жазу 5-тапсырма ,56-бет ТЖ: Мәтінді түсініп оқиды, талдайды Дискриптор: Топта талқылайды Қ.Б. «Екі жұлдыз,бір тілек» ЖЖ. 58-бет 3-тапсырма термин сөздерді табады Дискриптор: .Мәтінді шолып шығады Қ.Б. Табысты оқушы Ризамын Дұрыс жолдасың Сергіту сәті : Стюардесса сөзі СЖ. «Попс формуласы» әдісі эссе өз ойларын жазу «Болашақ әуежай» 4-тапсырма Сенкуэйн әдісі бес жолды өлең құрау Дискриптор : Өз ойларын жазады Бес жолды өлең құрайды ҚБ «Үш шапалақ» әдісі Үй тапсырмасы : 57-бет ереже , 58-бет 5-тапсырма Кері байланыс «SWOT – талдау» Бұл әдісті қолдану барысында мәселенің жағымды, жағымсыз жақтарына сараптама беріледі, мүмкіндіктері бағаланып, қауіп-қатерлері туралы нақты дәлелдер келтіріледі. Қағаздан жасалған ұялы телефонға оқушылар сабақтың қалай өткенін және қаншалықты жемісті болғанын мұғалімге СМС арқылы жібереді. |
«Балық қаңқасы» әдісі Тақырып,
себеп, салдар,түйінді ой кластер құру
Топта кім жақсы жұмыс жасады , ұсыныс кімдерге айтамын ? смайлик беру Көздерін жұмып , ұшақта отырғандай сезіну, басқа елге ұшу
З.е. 2 сын есім 3етістік 1 сөйлем З.е. синоним
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
6-сынып, Астана әуежайы
6-сынып, Астана әуежайы
Қысқа мерзімді жоспар
|
Ұзақ мерзімді жоспар тарауы: |
Мектеп: Мұғалімнің аты-жөні: Мухамеджанова Баян Аманжолкызы |
|||
|
Күні: 9.11.2018ж. |
Қатысқандар: 24 Қатыспағандар: - |
|||
|
Сынып: 6 «Ғ» |
|
|||
|
Сабақ тақырыбы |
Халықаралық Астана әуежайы |
|||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сәйкес) |
Неологизм,термин сөздердің қолданыс аясын түсіну және ажырата білу |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: Мәтінді түсініп оқиды Оқушылардың басым бөлігі орындай алады: Неологизм,термин сөздердің қолданыс аясын түсінеді және ажырата біледі Кейбір оқушылар орындай алады: Мәтін негізінде болашақ әуежай жайлы «Бір минуттық эссе» әдісімен көзқарастарын білдіреді |
|||
|
Бағалау критерийі |
Мәтінді түсініп оқиды .Неологизм,термин сөздердің қолданыс аясын түсінеді және ажырата біледі. Мәтін негізінде болашақ әуежай жайлы «Бір минуттық эссе» әдісімен көзқарастарын білдіреді |
|||
|
Тілдік мақсаттар |
Мәтінді түсініп оқып ,мағлұмат береді.Неологизм,термин сөздердің қолданыс аясын түсініп,ажыратады . Мәтін негізінде болашақ әуежай жайлы «Бір минуттық эссе» әдісімен көзқарастарын білдіріп ,пікір жазады |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
1-құндылық Қазақстан тәуелсіздігі және Астана |
|||
|
Пәнаралық байланыс |
Әдебиет, тарих |
|||
|
Алдыңғы білім |
Астана болашақтың қаласы |
|||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақтың жоспар -ланған кезеңдері |
Сабақта жоспарланған жаттығу түрлері Психологиялық ахуал туғызу : Сәт сапар тілеу, бата айту Топқа бөліну: Астана, Лондан, Пекин, Нью-Йорк |
Ресурстар
4 топқа |
||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы : 55-57-беттер Термин сөздер Түсінік беру
Сабақ соңы
|
Ой қозғау: Астана қаласына құттықтау хат жазу 5-тапсырма ,56-бет ТЖ: Мәтінді түсініп оқиды, талдайды Дискриптор: Топта талқылайды Қ.Б. «Екі жұлдыз,бір тілек» ЖЖ. 58-бет 3-тапсырма термин сөздерді табады Дискриптор: .Мәтінді шолып шығады Қ.Б. Табысты оқушы Ризамын Дұрыс жолдасың Сергіту сәті : Стюардесса сөзі СЖ. «Попс формуласы» әдісі эссе өз ойларын жазу «Болашақ әуежай» 4-тапсырма Сенкуэйн әдісі бес жолды өлең құрау Дискриптор : Өз ойларын жазады Бес жолды өлең құрайды ҚБ «Үш шапалақ» әдісі Үй тапсырмасы : 57-бет ереже , 58-бет 5-тапсырма Кері байланыс «SWOT – талдау» Бұл әдісті қолдану барысында мәселенің жағымды, жағымсыз жақтарына сараптама беріледі, мүмкіндіктері бағаланып, қауіп-қатерлері туралы нақты дәлелдер келтіріледі. Қағаздан жасалған ұялы телефонға оқушылар сабақтың қалай өткенін және қаншалықты жемісті болғанын мұғалімге СМС арқылы жібереді. |
«Балық қаңқасы» әдісі Тақырып,
себеп, салдар,түйінді ой кластер құру
Топта кім жақсы жұмыс жасады , ұсыныс кімдерге айтамын ? смайлик беру Көздерін жұмып , ұшақта отырғандай сезіну, басқа елге ұшу
З.е. 2 сын есім 3етістік 1 сөйлем З.е. синоним
|
||
шағым қалдыра аласыз
















