|
Көркем еңбек |
Мектеп:М.Әуезов атындағы ЖББМ |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Ержігіт Бағдат Ерғалиұлы |
|
|
Күні: |
09.10.2025ж |
|
|
Сынып: 5«Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Пластикалық пішіндер өнері. Мүсін өнері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.1.1-Өз идеялары мен сезімдерін беру үшін қоршаған ортаның визуалды элементтері мен өнердің көркем тәсілдерін қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушыларға мүсін жайлы түсінік беру мүсіндердің жасалу, жолдарын оның заңдылықтарын есте сақтай отырып түсіндіру. Оқушының ой -өрісін қиялын дамыту |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі.Жүректен жүрекке әдісі Сұрақтарға жауап бер: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды.Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.?
|
Амандасу Сабаққа қатысуға дайындық Қауіпсіздік ережесін есте сақтайды. Сұрақтарға жауап береді |
ҚБ «Мадақтау» Жарайсың! |
Интернет видеоролик |
|
Сабақтың
ортасы |
1-тапсырма Шығармашылық жұмыс. Оқушыларды топқа бөлу Топтық жұмыс Тақырып аясында кішігірім зерттеу жұмысын жүргізу; Мүсін жасау |
Қауіпсіздік ережесін есте сақтайды.дайын үлгіні қарап сипаттайды Мүсін жасайды |
Тамаша! |
Оқулық: 21-23бет |
|
20 мин 3 мин |
2- тапсырма Практикалық тапсырма. Бірнеше құттықтау қағаздарын топ құрамындағы оқушылар саны бойынша беске, алтыға жыртып, оларды араластырып, оқушыларға таратып беру керек. Оқушылар қиықтарды құрастырып бүтін сурет шығарады. Сол арқылы топтарға бөлінеді. |
Мүсін дайындап,қалыпқа құяды.Өз жұмысын мұқият өңдейді Жұмысын бояп,әшекейлейді Тапсырманы топтасып орындайды |
Керемет! |
Гипс,қалып, су құюға арналған ыдыс, тегістеу құралдары, қылқалам, бояу, лак. |
|
Бір – бірлеріңнің ойларыңды толықтырыңдар.
|
Өз жұмысын көрсетіп түсіндіреді.Сабақтан алған әсері айтып,өз пікірін білдіреді. |
Жарайсын! |
Жасаған жұмыстарын ұсыну |
|
|
Сабақтың соңы 4 мин |
Кері байланыс Білім энергиясы Қызыл түсі Маған әлі де түсініксіз Сары түсі сұрақтарым бар Жасыл түсі Маған барлығы түсінікті |
Кері байланыс береді |
Жарайсыңдар |
Бағалау парағы |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
6 сынып Ашық сабақ Мүсін өнері.docx
6 сынып Ашық сабақ Мүсін өнері.docx
|
Көркем еңбек |
Мектеп:М.Әуезов атындағы ЖББМ |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Ержігіт Бағдат Ерғалиұлы |
|
|
Күні: |
09.10.2025ж |
|
|
Сынып: 5«Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Пластикалық пішіндер өнері. Мүсін өнері |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
5.2.1.1-Өз идеялары мен сезімдерін беру үшін қоршаған ортаның визуалды элементтері мен өнердің көркем тәсілдерін қолдану |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушыларға мүсін жайлы түсінік беру мүсіндердің жасалу, жолдарын оның заңдылықтарын есте сақтай отырып түсіндіру. Оқушының ой -өрісін қиялын дамыту |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі.Жүректен жүрекке әдісі Сұрақтарға жауап бер: Оқулықта берілген және қосымша тапсырмаларды орындайды.Жазба жұмыс жасайды. Сұраққа жауап береді.?
|
Амандасу Сабаққа қатысуға дайындық Қауіпсіздік ережесін есте сақтайды. Сұрақтарға жауап береді |
ҚБ «Мадақтау» Жарайсың! |
Интернет видеоролик |
|
Сабақтың
ортасы |
1-тапсырма Шығармашылық жұмыс. Оқушыларды топқа бөлу Топтық жұмыс Тақырып аясында кішігірім зерттеу жұмысын жүргізу; Мүсін жасау |
Қауіпсіздік ережесін есте сақтайды.дайын үлгіні қарап сипаттайды Мүсін жасайды |
Тамаша! |
Оқулық: 21-23бет |
|
20 мин 3 мин |
2- тапсырма Практикалық тапсырма. Бірнеше құттықтау қағаздарын топ құрамындағы оқушылар саны бойынша беске, алтыға жыртып, оларды араластырып, оқушыларға таратып беру керек. Оқушылар қиықтарды құрастырып бүтін сурет шығарады. Сол арқылы топтарға бөлінеді. |
Мүсін дайындап,қалыпқа құяды.Өз жұмысын мұқият өңдейді Жұмысын бояп,әшекейлейді Тапсырманы топтасып орындайды |
Керемет! |
Гипс,қалып, су құюға арналған ыдыс, тегістеу құралдары, қылқалам, бояу, лак. |
|
Бір – бірлеріңнің ойларыңды толықтырыңдар.
|
Өз жұмысын көрсетіп түсіндіреді.Сабақтан алған әсері айтып,өз пікірін білдіреді. |
Жарайсын! |
Жасаған жұмыстарын ұсыну |
|
|
Сабақтың соңы 4 мин |
Кері байланыс Білім энергиясы Қызыл түсі Маған әлі де түсініксіз Сары түсі сұрақтарым бар Жасыл түсі Маған барлығы түсінікті |
Кері байланыс береді |
Жарайсыңдар |
Бағалау парағы |
шағым қалдыра аласыз













