|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Сержан Ә.С. |
|||
|
Күні |
5.12.2024 жыл |
|||
|
Сынып: 6 «А» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Объектілердің 3D модельдері |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Материал, Компонеттер, Стильдер диалогті терезелерінің қызметін біледі «Кірістірген объектілер» анықтамасын біледі |
||||
|
Құндылықтарға баулу |
Адамгершілікке, еңбекқорлыққа, жауапкершілікке, ауызбіршілікке баулу. |
|||
|
Пəнаралық байланыс |
Геометрия, сызу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Жаңа тақырыпқа шолу. «Арқан тартыс әдісі» топтар арасында Өткен сабақты пысықтау |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. Платформамен жұмыс жасайды |
ҚБ: 3 балл |
https://bilimclass.kz/ https://qazmath.net/quraldar/topka-bolu/ Смайлик |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырып. Модельдеу – үшөлшемді графика программаларының көмегімен объектілерді жасау процесі. SketchUp Make програм масының объектілердің 3D модельдерін жасауға көмектесетін негізгі құралдарымен таныстыңдар. Енді осы құралдарды пайдаланып, объектілердің 3D модельдерін өздерің жасап үй ренесіңдер. Объектінің моделіретін де кәдімгі шайнек немесе кофе ішетін ыдысты алып,SketchUp Make программасының көмегімен оның кеңістіктегі моделін жасайсыңдар. Ол үшін төмендегі қадамдарды орындаңдар. Жеке жұмыс. «Практикада қолдану» тапсырмасы Объектінің моделі ретінде кәдімгі шай немесе кофе ішетін ыдысты алып, SketchUp Make программасының көмегімен оның кеңістіктегі моделін жасайсыңдар. Ол үшін төмендегі қадамдарды орындаңдар.
|
Мұғалімді тыңдайды Дәптерге жазып алады Шеңбер құру үшін Шеңбер (Круг) құралын алып, суреттегідей шеңбер сызады SketchU программасы-ның доға құралдарын пайдаланады SketchUp программасының құралдарын пайдаланып кружаканың моделін құрасытарады |
ҚБ: 2 балл ҚБ: 2 балл ҚБ: 3 балл |
Интербелсен ді тақта/компьютер Оқулық Интербелсен ді тақта/компьютер оқулық Смайлик |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «Смайлик»
|
Өзін-өзі бағалау. «Есептеуіш» смайликке жазып түсінгендерін көрсетеді |
|
Смайлик |
|
Үй тапсырма-сы |
§ 2.4, 67-бет |
|
|
Оқулық |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
6-сынып Обьктілердің 3д модельдері
6-сынып Обьктілердің 3д модельдері
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Сержан Ә.С. |
|||
|
Күні |
5.12.2024 жыл |
|||
|
Сынып: 6 «А» |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Объектілердің 3D модельдері |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Барлық оқушылар: |
|||
|
Материал, Компонеттер, Стильдер диалогті терезелерінің қызметін біледі «Кірістірген объектілер» анықтамасын біледі |
||||
|
Құндылықтарға баулу |
Адамгершілікке, еңбекқорлыққа, жауапкершілікке, ауызбіршілікке баулу. |
|||
|
Пəнаралық байланыс |
Геометрия, сызу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру. 3.Жаңа тақырыпқа шолу. «Арқан тартыс әдісі» топтар арасында Өткен сабақты пысықтау |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады. Платформамен жұмыс жасайды |
ҚБ: 3 балл |
https://bilimclass.kz/ https://qazmath.net/quraldar/topka-bolu/ Смайлик |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырып. Модельдеу – үшөлшемді графика программаларының көмегімен объектілерді жасау процесі. SketchUp Make програм масының объектілердің 3D модельдерін жасауға көмектесетін негізгі құралдарымен таныстыңдар. Енді осы құралдарды пайдаланып, объектілердің 3D модельдерін өздерің жасап үй ренесіңдер. Объектінің моделіретін де кәдімгі шайнек немесе кофе ішетін ыдысты алып,SketchUp Make программасының көмегімен оның кеңістіктегі моделін жасайсыңдар. Ол үшін төмендегі қадамдарды орындаңдар. Жеке жұмыс. «Практикада қолдану» тапсырмасы Объектінің моделі ретінде кәдімгі шай немесе кофе ішетін ыдысты алып, SketchUp Make программасының көмегімен оның кеңістіктегі моделін жасайсыңдар. Ол үшін төмендегі қадамдарды орындаңдар.
|
Мұғалімді тыңдайды Дәптерге жазып алады Шеңбер құру үшін Шеңбер (Круг) құралын алып, суреттегідей шеңбер сызады SketchU программасы-ның доға құралдарын пайдаланады SketchUp программасының құралдарын пайдаланып кружаканың моделін құрасытарады |
ҚБ: 2 балл ҚБ: 2 балл ҚБ: 3 балл |
Интербелсен ді тақта/компьютер Оқулық Интербелсен ді тақта/компьютер оқулық Смайлик |
|
Сабақтың соңы |
1.Оқушыларға өзін-өзі бағалауды ұйымдастырады. 2.Кері байланыс: «Смайлик»
|
Өзін-өзі бағалау. «Есептеуіш» смайликке жазып түсінгендерін көрсетеді |
|
Смайлик |
|
Үй тапсырма-сы |
§ 2.4, 67-бет |
|
|
Оқулық |
шағым қалдыра аласыз

















