|
Бөлім: |
Қазақ халқының әдет-ғұрыптары мен салт дәстүрлері. |
||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абдрахманова .С.А |
||||||||||||||||||
|
Күні:11.03 |
|
||||||||||||||||||
|
Сынып: 6б |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қауышу күні |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.2.5.1 - мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастыру. |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
- Мәтінді түсініп оқиды. - Негізгі және қосымша ақпаратты анықтайды. - Мәтіндегі көтерілген мәселе бойынша нақтылау сұрақтарын құрастырады. |
||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Сыйластыққа |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|||||||||||||||
|
Сабақтың басталуы 5 минут 15минут 10минут 10минут Сабақтың соңы Рефлексия 5 минут Үй тапсырма сы: |
Ұйымдастыру кезеңі -Сәлемдесу, түгендеу Қызығушылықты ояту: «Миға шабуыл» сұрақтары:
Сұрақтар: -«Қауышу» деген сөзді қалай түсінесіңдер? Адамдар қандай жағдайда қауышады? Ұзақ уақыт көрмеген адаммен кездескенде қандай сезімде боласың? Оқушылар пікір білдіреді.
Оқушыларды сабақ тақырыбы мен сабақ мақсатымен таныстыру. Мәтінмен жұмыс 1-тапсырма. Мәтінді оқыңыз.
Қауышу күні
(қысқаша мәтін үлгісі) Сабақ мақсатына оралу.
2-тапсырма.
Сабақ мақсатына оралу.
3-тапсырма. Сабақ мақсатына оралу.
4-тапсырма. Мысалы:
Сабақ мақсатына оралу.
«Бір сөйлеммен
түйінде» әдісі
6-тапсырма.152-бет.
|
Оқушылар амандасады, оқу-құралдарын дайындайды. Психологиялық ахуал қалыптастыру:
Сұраққа жауап береді.
Оқушылар сабақ тақырыбы мен сабақ мақсатымен танысады.
Мәтінді оқып, оқыған мәліметтері мен бөліседі.
Мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты табады.
.
Мәтін бойынша сұрақтар құрастырады.
Оқушылар сабаққа кері байланыс береді
Үй тапсырмасын жазып алады.
|
Оқушылардың психологиялық ахуалы қалыптасады.
Ауызша мадақтау Жарайсыңдар!
Дескриптор:2б -мәтінді оқиды; -оқыған мәліметтерімен бөліседі
Дескриптор:3б -мәтінді түсінеді; -негізгі ақпаратты табады; -қосымша ақпаратты анықтайды.
Дескриптор:2б мәтін мазмұнын талдайды; көтерілген мәселені анықтайды.
Дескриптор:3б -мәтін бойынша сұрақтар құрастырады; -сұрақтар нақты ақпаратты анықтауға бағытталады; -кемінде 3 сұрақ жазады.
Мұғалім оқушылар дың сабаққа қатысқан белсенілігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушы ның өзіне тиісті баллын қойып бағалайды.
|
Оқулық, жұмыс дәптері
Оқулық, жұмыс дәптері
Оқулық, жұмыс дәптері
4-тап 3б |
|||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
6-сынып қазақ тілі "Қауышу күні"
6-сынып қазақ тілі "Қауышу күні"
|
Бөлім: |
Қазақ халқының әдет-ғұрыптары мен салт дәстүрлері. |
||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абдрахманова .С.А |
||||||||||||||||||
|
Күні:11.03 |
|
||||||||||||||||||
|
Сынып: 6б |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Қауышу күні |
||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
6.2.5.1 - мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталған нақтылау сұрақтарын құрастыру. |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
- Мәтінді түсініп оқиды. - Негізгі және қосымша ақпаратты анықтайды. - Мәтіндегі көтерілген мәселе бойынша нақтылау сұрақтарын құрастырады. |
||||||||||||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Сыйластыққа |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|||||||||||||||
|
Сабақтың басталуы 5 минут 15минут 10минут 10минут Сабақтың соңы Рефлексия 5 минут Үй тапсырма сы: |
Ұйымдастыру кезеңі -Сәлемдесу, түгендеу Қызығушылықты ояту: «Миға шабуыл» сұрақтары:
Сұрақтар: -«Қауышу» деген сөзді қалай түсінесіңдер? Адамдар қандай жағдайда қауышады? Ұзақ уақыт көрмеген адаммен кездескенде қандай сезімде боласың? Оқушылар пікір білдіреді.
Оқушыларды сабақ тақырыбы мен сабақ мақсатымен таныстыру. Мәтінмен жұмыс 1-тапсырма. Мәтінді оқыңыз.
Қауышу күні
(қысқаша мәтін үлгісі) Сабақ мақсатына оралу.
2-тапсырма.
Сабақ мақсатына оралу.
3-тапсырма. Сабақ мақсатына оралу.
4-тапсырма. Мысалы:
Сабақ мақсатына оралу.
«Бір сөйлеммен
түйінде» әдісі
6-тапсырма.152-бет.
|
Оқушылар амандасады, оқу-құралдарын дайындайды. Психологиялық ахуал қалыптастыру:
Сұраққа жауап береді.
Оқушылар сабақ тақырыбы мен сабақ мақсатымен танысады.
Мәтінді оқып, оқыған мәліметтері мен бөліседі.
Мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты табады.
.
Мәтін бойынша сұрақтар құрастырады.
Оқушылар сабаққа кері байланыс береді
Үй тапсырмасын жазып алады.
|
Оқушылардың психологиялық ахуалы қалыптасады.
Ауызша мадақтау Жарайсыңдар!
Дескриптор:2б -мәтінді оқиды; -оқыған мәліметтерімен бөліседі
Дескриптор:3б -мәтінді түсінеді; -негізгі ақпаратты табады; -қосымша ақпаратты анықтайды.
Дескриптор:2б мәтін мазмұнын талдайды; көтерілген мәселені анықтайды.
Дескриптор:3б -мәтін бойынша сұрақтар құрастырады; -сұрақтар нақты ақпаратты анықтауға бағытталады; -кемінде 3 сұрақ жазады.
Мұғалім оқушылар дың сабаққа қатысқан белсенілігіне қарай 1-10 баллдық жүйе бойынша әр оқушы ның өзіне тиісті баллын қойып бағалайды.
|
Оқулық, жұмыс дәптері
Оқулық, жұмыс дәптері
Оқулық, жұмыс дәптері
4-тап 3б |
|||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













