|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспасы |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Мадиев Ж.Ш |
|||
|
Күні |
23.12.2024 ж |
|||
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикум. Жобалық жұмыс. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D – редакторындағы объектілердің моделъдерін құру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
3D – редакторындағы объектілердің моделъдерін құру; |
|||
|
ӘДІЛДІК ПЕН ЖАУАПКЕРШІЛІК ҚҰНДЫЛЫҒЫ |
-білім алуға, денсаулық сақтауға және басқа да әлеуметтік игіліктерге қолжетімді болуын қамтамасыз ету; -өзінің, отбасының, басқа адамдардың, қоғам мен мемлекет алдындағы өз міндеттерін орындаудың маңыздылығын түсіну; - басқа адамдардың заңды мүдделерін, құқықтары мен еркіндіктерін құрметтеу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал «Дизайн» Әр оқушы өзінің қандай жансыз зат екенін айтады. Дизайнер келіп оларды өз талғамымен орналастырады. Ең бастысы, бәрін өз орнына тиімді орналастыра білу. Сабақта да солай әр жұмыстың өз қызметі, өз орны бар. Орнымен жұмсасақ қана нәтиже болатынын айтып сабақты бастайды 3. Топқа бөлу А,В,С әріптері бойынша топқа бөлінеді 4. «Ұста,ұстама» ойыны . Үй тапсырмасы қайталау ретінде оқушылар бір-біріне әр түрлі сұрақтар бере отырып, допты лақтырады, допты ұстаған оқушы тез жауап беріп, ұпай жинау керек. Егер жауап бере алмаса топтан ұпай кемітіледі. Осылай топ оқушылары кезек-кезек допты лақтырып сабақты қортындылайды |
1.Мұғаліммен амандасады. 2 Оқушылардың көңіл күйлері көтеріледі. 3. А,В,С әріптері бойынша топқа бөлінеді 4. Оқушылар үй тапсырмасы бойынша сұраққа жауап береді |
Дескриптор Сұраққа жауап береді. 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Доп |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру
1 –тапсырма «Бірге ойлаймыз» әдісі арқылы топқа сұрақтар беріледі Бұл әдістің тиімділігі сыныптағы(топтағы) елеусіз оқушыны сабаққа тартуда қолданылады. -Сферамен шар екеуі екі түрлі фигурама? Екі ұғым не себепті бірге айтылады? -Неліктен сфера мен шар айналу денелеріне жатады? -Айналу денелеріне қандай фигуралар жатады? Жұптық жұмыс 2- тапсырма «Вен диаграммасы» әдісі арқылы тапсырманы орындайды. Керекті мәліметті дәптерге жазады
Жеке жұмыс . Компьютермен жұмыс 3- тапсырма «Ой қозғау» әдісі берілген тапсырманы компьютерде орындайды
EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Сфера деген не? Сергіту сәті «Айдаһар» Оқушыларды сергітіп алу үшін бәрін бір бірінің белінен ұстатып тұрғызады. 1-оқушы «айдаһардың басы», соңындағы оқушы «құйрығы». Басы құйрықты ұстап алу керек Сабақты қорытындылау 4- тапсырма «Wordwall» платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 1- тапсырманы орындайды Дескриптор - Неліктен сфера мен шар айналу денелеріне жататынын айтады -Айналу денелеріне қандай фигуралар жататынын айтады 2-тапсырманы орындайды. Дескриптор: -Сферамен шеңберді салыстырады -Ұқсастықтары мен айырмашы -лықтарын талдайды 3-тапсырманы орындайды Дескриптор: Редактор құралдарын пайдаланып, айналу денелерін құрады Тапсырманы орындайды Дескриптор: Сұраққа жауап береді Сергіту сәтін жасайды 4- тапсырманы орындайды Дескриптор: Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
2 балл 2 балл 2 балл 2 балл |
Презентация 3D Конус, цилиндр және сфера құру.pptx Оқулық, А-4 паракша, маркер, стикер Дәптер, оқулық, кесте Ноутбук, оқулық Тапсырма https://wordwall.net/resource/81700598 |
|
Сабақтың соңы Бағалау |
Рефлекция. «Табыс»
ағашы 10 балдық жүйемен бағаланады |
Өзін-өзі бағалайды |
Жалпы 10 балл жинайды |
Слайд |
|
Үй тапсыр-масы |
Үйге тапсырма:
|
|
|
|
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспасы |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Мадиев Ж.Ш |
|||
|
Күні |
02.11.2024 ж |
|||
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Конус, цилиндр және сфера құру |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.4 айналу денелерін құру және оларды түрлендіру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Айналу денелерін құру және оларды түрлендіреді |
|||
|
ӘДІЛДІК ПЕН ЖАУАПКЕРШІЛІК ҚҰНДЫЛЫҒЫ |
-білім алуға, денсаулық сақтауға және басқа да әлеуметтік игіліктерге қолжетімді болуын қамтамасыз ету; -өзінің, отбасының, басқа адамдардың, қоғам мен мемлекет алдындағы өз міндеттерін орындаудың маңыздылығын түсіну; - басқа адамдардың заңды мүдделерін, құқықтары мен еркіндіктерін құрметтеу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал «Дизайн» Әр оқушы өзінің қандай жансыз зат екенін айтады. Дизайнер келіп оларды өз талғамымен орналастырады. Ең бастысы, бәрін өз орнына тиімді орналастыра білу. Сабақта да солай әр жұмыстың өз қызметі, өз орны бар. Орнымен жұмсасақ қана нәтиже болатынын айтып сабақты бастайды 3. Топқа бөлу А,В,С әріптері бойынша топқа бөлінеді 4. «Ұста,ұстама» ойыны . Үй тапсырмасы қайталау ретінде оқушылар бір-біріне әр түрлі сұрақтар бере отырып, допты лақтырады, допты ұстаған оқушы тез жауап беріп, ұпай жинау керек. Егер жауап бере алмаса топтан ұпай кемітіледі. Осылай топ оқушылары кезек-кезек допты лақтырып сабақты қортындылайды |
1.Мұғаліммен амандасады. 2 Оқушылардың көңіл күйлері көтеріледі. 3. А,В,С әріптері бойынша топқа бөлінеді 4. Оқушылар үй тапсырмасы бойынша сұраққа жауап береді |
Дескриптор Сұраққа жауап береді. 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Доп |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру
1 –тапсырма «Бірге ойлаймыз» әдісі арқылы топқа сұрақтар беріледі Бұл әдістің тиімділігі сыныптағы(топтағы) елеусіз оқушыны сабаққа тартуда қолданылады. -Сферамен шар екеуі екі түрлі фигурама? Екі ұғым не себепті бірге айтылады? -Неліктен сфера мен шар айналу денелеріне жатады? -Айналу денелеріне қандай фигуралар жатады? Жұптық жұмыс 2- тапсырма «Вен диаграммасы» әдісі арқылы тапсырманы орындайды. Керекті мәліметті дәптерге жазады
Жеке жұмыс . Компьютермен жұмыс 3- тапсырма «Ой қозғау» әдісі берілген тапсырманы компьютерде орындайды
EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Сфера деген не? Сергіту сәті «Айдаһар» Оқушыларды сергітіп алу үшін бәрін бір бірінің белінен ұстатып тұрғызады. 1-оқушы «айдаһардың басы», соңындағы оқушы «құйрығы». Басы құйрықты ұстап алу керек Сабақты қорытындылау 4- тапсырма «Wordwall» платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 1- тапсырманы орындайды Дескриптор - Неліктен сфера мен шар айналу денелеріне жататынын айтады -Айналу денелеріне қандай фигуралар жататынын айтады 2-тапсырманы орындайды. Дескриптор: -Сферамен шеңберді салыстырады -Ұқсастықтары мен айырмашы -лықтарын талдайды 3-тапсырманы орындайды Дескриптор: Редактор құралдарын пайдаланып, айналу денелерін құрады Тапсырманы орындайды Дескриптор: Сұраққа жауап береді Сергіту сәтін жасайды 4- тапсырманы орындайды Дескриптор: Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
2 балл 2 балл 2 балл 2 балл |
Презентация 3D Конус, цилиндр және сфера құру.pptx Оқулық, А-4 паракша, маркер, стикер Дәптер, оқулық, кесте Ноутбук, оқулық Тапсырма https://wordwall.net/resource/81700598 |
|
Сабақтың соңы Бағалау |
Рефлекция. «Табыс»
ағашы 10 балдық жүйемен бағаланады |
Өзін-өзі бағалайды |
Жалпы 10 балл жинайды |
Слайд |
|
Үй тапсыр-масы |
Үйге тапсырма:
|
|
|
|
|
Бөлім: |
3D – баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Мадиев Ж.Ш |
|||
|
Күні: |
23.12.2024 ж |
|||
|
Сынып:6 |
Қатысушылар саны: |
|
Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру; |
|||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
- білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1) Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысуды тексеру. 2) Үй тапсырмасын тексеру Өткен тақырыпты қайталау. https://wordwall.net/ru/resource/64275379/информатика/конус-цилиндр-және-сфера-6-сынып
|
Балалар жұмыс орындарын тексереді. Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау «Бес саусақ» әдісі бойынша бағалау |
Интербелсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы 10 мин 20 мин |
Жобалық жұмыс Жобалық жұмыстың мақсаты: 3D редактордағы обьектілердің модельдерін құру. Жұмыс барысы: - Sketch Up Make программасын іске қосу; -Қажетті шаблонды таңдау: -Керекті редактор құралдарын пайдалану; -Тапсырма бойынша обектіні құрастыру; Практикалық тапсырма.
Білімді бекіту |
Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды Негізгі құралдармен танысады Дескриптор: - шеңбер сызады; - сызу/созу құралын пайдаланады; - ішкі шеңбер сызады; - сызық сызады; -өшіргішті пайдаланады; -таңдау құралын пайдаланады
- тәжірибелік жұмысты орындайды
|
«Шапалақтау» әдісі 10 балл |
Презентация, оқулық Оқулық, жұмыс парағы |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Үй тапсырмасы: Дәптерге өз үйлеріңнің моделін салып келіңдер. Рефлексия. |
Үй тапсырмасын жазады Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін-өзі бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
6 сынып ҚМЖ. Тақырып: Практикум. Жобалық жұмыс.
6 сынып ҚМЖ. Тақырып: Практикум. Жобалық жұмыс.
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспасы |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Мадиев Ж.Ш |
|||
|
Күні |
23.12.2024 ж |
|||
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикум. Жобалық жұмыс. |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D – редакторындағы объектілердің моделъдерін құру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
3D – редакторындағы объектілердің моделъдерін құру; |
|||
|
ӘДІЛДІК ПЕН ЖАУАПКЕРШІЛІК ҚҰНДЫЛЫҒЫ |
-білім алуға, денсаулық сақтауға және басқа да әлеуметтік игіліктерге қолжетімді болуын қамтамасыз ету; -өзінің, отбасының, басқа адамдардың, қоғам мен мемлекет алдындағы өз міндеттерін орындаудың маңыздылығын түсіну; - басқа адамдардың заңды мүдделерін, құқықтары мен еркіндіктерін құрметтеу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал «Дизайн» Әр оқушы өзінің қандай жансыз зат екенін айтады. Дизайнер келіп оларды өз талғамымен орналастырады. Ең бастысы, бәрін өз орнына тиімді орналастыра білу. Сабақта да солай әр жұмыстың өз қызметі, өз орны бар. Орнымен жұмсасақ қана нәтиже болатынын айтып сабақты бастайды 3. Топқа бөлу А,В,С әріптері бойынша топқа бөлінеді 4. «Ұста,ұстама» ойыны . Үй тапсырмасы қайталау ретінде оқушылар бір-біріне әр түрлі сұрақтар бере отырып, допты лақтырады, допты ұстаған оқушы тез жауап беріп, ұпай жинау керек. Егер жауап бере алмаса топтан ұпай кемітіледі. Осылай топ оқушылары кезек-кезек допты лақтырып сабақты қортындылайды |
1.Мұғаліммен амандасады. 2 Оқушылардың көңіл күйлері көтеріледі. 3. А,В,С әріптері бойынша топқа бөлінеді 4. Оқушылар үй тапсырмасы бойынша сұраққа жауап береді |
Дескриптор Сұраққа жауап береді. 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Доп |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру
1 –тапсырма «Бірге ойлаймыз» әдісі арқылы топқа сұрақтар беріледі Бұл әдістің тиімділігі сыныптағы(топтағы) елеусіз оқушыны сабаққа тартуда қолданылады. -Сферамен шар екеуі екі түрлі фигурама? Екі ұғым не себепті бірге айтылады? -Неліктен сфера мен шар айналу денелеріне жатады? -Айналу денелеріне қандай фигуралар жатады? Жұптық жұмыс 2- тапсырма «Вен диаграммасы» әдісі арқылы тапсырманы орындайды. Керекті мәліметті дәптерге жазады
Жеке жұмыс . Компьютермен жұмыс 3- тапсырма «Ой қозғау» әдісі берілген тапсырманы компьютерде орындайды
EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Сфера деген не? Сергіту сәті «Айдаһар» Оқушыларды сергітіп алу үшін бәрін бір бірінің белінен ұстатып тұрғызады. 1-оқушы «айдаһардың басы», соңындағы оқушы «құйрығы». Басы құйрықты ұстап алу керек Сабақты қорытындылау 4- тапсырма «Wordwall» платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 1- тапсырманы орындайды Дескриптор - Неліктен сфера мен шар айналу денелеріне жататынын айтады -Айналу денелеріне қандай фигуралар жататынын айтады 2-тапсырманы орындайды. Дескриптор: -Сферамен шеңберді салыстырады -Ұқсастықтары мен айырмашы -лықтарын талдайды 3-тапсырманы орындайды Дескриптор: Редактор құралдарын пайдаланып, айналу денелерін құрады Тапсырманы орындайды Дескриптор: Сұраққа жауап береді Сергіту сәтін жасайды 4- тапсырманы орындайды Дескриптор: Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
2 балл 2 балл 2 балл 2 балл |
Презентация 3D Конус, цилиндр және сфера құру.pptx Оқулық, А-4 паракша, маркер, стикер Дәптер, оқулық, кесте Ноутбук, оқулық Тапсырма https://wordwall.net/resource/81700598 |
|
Сабақтың соңы Бағалау |
Рефлекция. «Табыс»
ағашы 10 балдық жүйемен бағаланады |
Өзін-өзі бағалайды |
Жалпы 10 балл жинайды |
Слайд |
|
Үй тапсыр-масы |
Үйге тапсырма:
|
|
|
|
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3D баспасы |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Мадиев Ж.Ш |
|||
|
Күні |
02.11.2024 ж |
|||
|
Сынып: 6 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Конус, цилиндр және сфера құру |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.4 айналу денелерін құру және оларды түрлендіру |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Айналу денелерін құру және оларды түрлендіреді |
|||
|
ӘДІЛДІК ПЕН ЖАУАПКЕРШІЛІК ҚҰНДЫЛЫҒЫ |
-білім алуға, денсаулық сақтауға және басқа да әлеуметтік игіліктерге қолжетімді болуын қамтамасыз ету; -өзінің, отбасының, басқа адамдардың, қоғам мен мемлекет алдындағы өз міндеттерін орындаудың маңыздылығын түсіну; - басқа адамдардың заңды мүдделерін, құқықтары мен еркіндіктерін құрметтеу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал «Дизайн» Әр оқушы өзінің қандай жансыз зат екенін айтады. Дизайнер келіп оларды өз талғамымен орналастырады. Ең бастысы, бәрін өз орнына тиімді орналастыра білу. Сабақта да солай әр жұмыстың өз қызметі, өз орны бар. Орнымен жұмсасақ қана нәтиже болатынын айтып сабақты бастайды 3. Топқа бөлу А,В,С әріптері бойынша топқа бөлінеді 4. «Ұста,ұстама» ойыны . Үй тапсырмасы қайталау ретінде оқушылар бір-біріне әр түрлі сұрақтар бере отырып, допты лақтырады, допты ұстаған оқушы тез жауап беріп, ұпай жинау керек. Егер жауап бере алмаса топтан ұпай кемітіледі. Осылай топ оқушылары кезек-кезек допты лақтырып сабақты қортындылайды |
1.Мұғаліммен амандасады. 2 Оқушылардың көңіл күйлері көтеріледі. 3. А,В,С әріптері бойынша топқа бөлінеді 4. Оқушылар үй тапсырмасы бойынша сұраққа жауап береді |
Дескриптор Сұраққа жауап береді. 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Доп |
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа тақырыпты түсіндіру
1 –тапсырма «Бірге ойлаймыз» әдісі арқылы топқа сұрақтар беріледі Бұл әдістің тиімділігі сыныптағы(топтағы) елеусіз оқушыны сабаққа тартуда қолданылады. -Сферамен шар екеуі екі түрлі фигурама? Екі ұғым не себепті бірге айтылады? -Неліктен сфера мен шар айналу денелеріне жатады? -Айналу денелеріне қандай фигуралар жатады? Жұптық жұмыс 2- тапсырма «Вен диаграммасы» әдісі арқылы тапсырманы орындайды. Керекті мәліметті дәптерге жазады
Жеке жұмыс . Компьютермен жұмыс 3- тапсырма «Ой қозғау» әдісі берілген тапсырманы компьютерде орындайды
EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Сфера деген не? Сергіту сәті «Айдаһар» Оқушыларды сергітіп алу үшін бәрін бір бірінің белінен ұстатып тұрғызады. 1-оқушы «айдаһардың басы», соңындағы оқушы «құйрығы». Басы құйрықты ұстап алу керек Сабақты қорытындылау 4- тапсырма «Wordwall» платформасы арқылы сұрақтарға жауап береді |
Мұғалімді тыңдайды 1- тапсырманы орындайды Дескриптор - Неліктен сфера мен шар айналу денелеріне жататынын айтады -Айналу денелеріне қандай фигуралар жататынын айтады 2-тапсырманы орындайды. Дескриптор: -Сферамен шеңберді салыстырады -Ұқсастықтары мен айырмашы -лықтарын талдайды 3-тапсырманы орындайды Дескриптор: Редактор құралдарын пайдаланып, айналу денелерін құрады Тапсырманы орындайды Дескриптор: Сұраққа жауап береді Сергіту сәтін жасайды 4- тапсырманы орындайды Дескриптор: Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
2 балл 2 балл 2 балл 2 балл |
Презентация 3D Конус, цилиндр және сфера құру.pptx Оқулық, А-4 паракша, маркер, стикер Дәптер, оқулық, кесте Ноутбук, оқулық Тапсырма https://wordwall.net/resource/81700598 |
|
Сабақтың соңы Бағалау |
Рефлекция. «Табыс»
ағашы 10 балдық жүйемен бағаланады |
Өзін-өзі бағалайды |
Жалпы 10 балл жинайды |
Слайд |
|
Үй тапсыр-масы |
Үйге тапсырма:
|
|
|
|
|
Бөлім: |
3D – баспа |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Мадиев Ж.Ш |
|||
|
Күні: |
23.12.2024 ж |
|||
|
Сынып:6 |
Қатысушылар саны: |
|
Қатыспағандар саны: |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.3.1.5 3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
3D-редактордағы объектілердің модельдерін құру; |
|||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
- білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1) Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысуды тексеру. 2) Үй тапсырмасын тексеру Өткен тақырыпты қайталау. https://wordwall.net/ru/resource/64275379/информатика/конус-цилиндр-және-сфера-6-сынып
|
Балалар жұмыс орындарын тексереді. Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтады Сұрақтарға жауап береді |
Мақтау «Бес саусақ» әдісі бойынша бағалау |
Интербелсенді тақта, презентация |
|
Сабақтың ортасы 10 мин 20 мин |
Жобалық жұмыс Жобалық жұмыстың мақсаты: 3D редактордағы обьектілердің модельдерін құру. Жұмыс барысы: - Sketch Up Make программасын іске қосу; -Қажетті шаблонды таңдау: -Керекті редактор құралдарын пайдалану; -Тапсырма бойынша обектіні құрастыру; Практикалық тапсырма.
Білімді бекіту |
Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды Негізгі құралдармен танысады Дескриптор: - шеңбер сызады; - сызу/созу құралын пайдаланады; - ішкі шеңбер сызады; - сызық сызады; -өшіргішті пайдаланады; -таңдау құралын пайдаланады
- тәжірибелік жұмысты орындайды
|
«Шапалақтау» әдісі 10 балл |
Презентация, оқулық Оқулық, жұмыс парағы |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Үй тапсырмасы: Дәптерге өз үйлеріңнің моделін салып келіңдер. Рефлексия. |
Үй тапсырмасын жазады Өз жұмыстарын бағалайды |
Өзін-өзі бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз




























