Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Бөлім: |
Визуалды өнер |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Босымбекова Таңшолпан |
|
|
Күні: |
07.09.2023 |
|
|
Сынып: 6 Г,Д |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстандық суретшілердің шығармашылығындағы портрет |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.1.2.1 Әлем және қазақ ұлттық мәдениетіндегі өнер, қолөнер мен дизайн туындыларының ерекшеліктері туралы білімі мен түсінігін көрсету. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың
басы |
Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Психологиялық ахуал қалыптастыру «Аялы алақан» әдісі бойынша жағымды ахуал туғызу. Оқушыларды сабақ тақырыбы мен сабақ мақсатынмен таныстыру. 2 топқа бөлінеді. |
Амандасу Шаттық шеңберіне тұрып «Бүгінгі сабақтан не алғыңыз, не көргіңіз келеді?» сұрағына жауап береді |
ҚБ «Мадақтау» Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ «Көшбасшы және тыңдаушылар» әдісі арқылы оқушылар оқулықтағы негізгі тақырыппен танысады. 1 топ. Сұрақтарға жауап бер: «Абай» портреті. Оқушыларға қазақ ақыны Абай Құнанбаевтың әртүрлі суретшілермен салынған үш портретін қарастырады:
2 топ. Қазақстандық суретші Гульфайрус Исмаилованың «Қазақ вальсі» картинасын қарастырыңыздар.
Практикалық тапсырма
Оқушылардың практикалық тапсырмалары альбомда орындалады. Дескриптор:
|
Берілген жаңа тақырыпты түсіндіру үшін сыныптан өз еркімен бір оқушы Көшбасшы ретінде өзін ұсынады және мәтінмен жұмыс жасайды. Әр топ портреттерді қарастырады Оқушылардың практикалық тапсырмалары альбомда орындалады. |
ҚБ «Бас бармақ» әдісі арқылы |
Оқулық: 6-7 бет, http://nurlankilibayev.blogspot.com/p/blog-page_17.html http://magnolia.kz/articles/3442-vstrecha-zhambyla-i-diny.html |
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия - Осы сабақтан алған 1 идея; - Осы сабаққа қатысты әлі де жауап алғысы келетін 1 сұрақ. |
Кері байланыс береді |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
6 сынып сабақ жоспары Қазақстандық суретшілердің шығармашылығындағы портрет
6 сынып сабақ жоспары Қазақстандық суретшілердің шығармашылығындағы портрет
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
|
Бөлім: |
Визуалды өнер |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Босымбекова Таңшолпан |
|
|
Күні: |
07.09.2023 |
|
|
Сынып: 6 Г,Д |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қазақстандық суретшілердің шығармашылығындағы портрет |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.1.2.1 Әлем және қазақ ұлттық мәдениетіндегі өнер, қолөнер мен дизайн туындыларының ерекшеліктері туралы білімі мен түсінігін көрсету. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың
басы |
Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен амандасу, түгендеу. 2. Психологиялық ахуал қалыптастыру «Аялы алақан» әдісі бойынша жағымды ахуал туғызу. Оқушыларды сабақ тақырыбы мен сабақ мақсатынмен таныстыру. 2 топқа бөлінеді. |
Амандасу Шаттық шеңберіне тұрып «Бүгінгі сабақтан не алғыңыз, не көргіңіз келеді?» сұрағына жауап береді |
ҚБ «Мадақтау» Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
|
|
Сабақтың ортасы |
Жаңа сабақ «Көшбасшы және тыңдаушылар» әдісі арқылы оқушылар оқулықтағы негізгі тақырыппен танысады. 1 топ. Сұрақтарға жауап бер: «Абай» портреті. Оқушыларға қазақ ақыны Абай Құнанбаевтың әртүрлі суретшілермен салынған үш портретін қарастырады:
2 топ. Қазақстандық суретші Гульфайрус Исмаилованың «Қазақ вальсі» картинасын қарастырыңыздар.
Практикалық тапсырма
Оқушылардың практикалық тапсырмалары альбомда орындалады. Дескриптор:
|
Берілген жаңа тақырыпты түсіндіру үшін сыныптан өз еркімен бір оқушы Көшбасшы ретінде өзін ұсынады және мәтінмен жұмыс жасайды. Әр топ портреттерді қарастырады Оқушылардың практикалық тапсырмалары альбомда орындалады. |
ҚБ «Бас бармақ» әдісі арқылы |
Оқулық: 6-7 бет, http://nurlankilibayev.blogspot.com/p/blog-page_17.html http://magnolia.kz/articles/3442-vstrecha-zhambyla-i-diny.html |
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия - Осы сабақтан алған 1 идея; - Осы сабаққа қатысты әлі де жауап алғысы келетін 1 сұрақ. |
Кері байланыс береді |
|
|
шағым қалдыра аласыз













