|
Білім беру ұйымының атауы |
Коряковка БМ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Өнер |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ахметова М.О. |
|||||
|
Күні: |
20.01.26 |
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№70 сабақ. Зат есім. 18-20 жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.4.2.3 сөйлемнен сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) табу 3.3.5.1 жіберілген пунктуациялық, орфографиялық, грамматикалық және стилистикалық қателерді мұғалімнің көмегімен тауып, түзету; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тыңдаған материал бойынша тірек сөздерді белгілеу, ашық және жабық сұрақтарға жауап береді |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сабақты қорыту 5минут Қосымша тапсырма 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал «Амандасу» әдісі Музыка әуенімен қозғала отырып, амандасу түрлерін көрсетеді Үй тапсырмасын тексеру Оқу тапсырмасын тексеру: «Жүрек» әдісі Сұрақтарға жауап береді. 16-жаттығу Өз достарыңның өнері туралы жазып кел. Құндылық мақсаты:Мемлекеттік тілді білу Жаңа тақырып Айтылым. Оқылым ФС тапсырмасы «Киндер»әдісі. 18-жаттығу Мәтінді оқы. Мәтінге ат қой. (Әміре) 19-жаттығу. Нақыл сөздерді қатесіз жаз. Талапты бала талпынған құстай, Құмары қанбас аспанға ұшпай. Топтық жұмыс Адам баласының ең жаманы –талапсыз. ҚЖ: Мақал-мәтелдердің жалғасын табыңыз. Әке – асқар .... Әкеге қарап ұл ...., шешеге қарап қыз .... Отан отбасынан .... Үй тапсырмасы. 20-жаттығу Кестені тиісті сөздермен толықтыр.
|
Амандасады Жақсы тілектер айтады. Үй тапсырмасын тексертеді. Мәтінмен жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды. Қосымша жұмыс атқарады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды. |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Өз достарының өнері туралы жазады-1б ҚБ: «Банкомат» әдісі
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1б Мәтінді түсініп оқиды-1б Өте жақсы оқыдың! Дескриптор: Нақыл сөздерді қатесіз жазады-1б Нақыл сөздерді талқылайды-1б Жарайсың! Дескриптор: Мақал-мәтелдердің жалғасын табады-1б
«Медаль» әдісі |
Көңіл күй стикерлері Суреттер Суреттер Қималар Оқулық Таратпа парақтар Оқулық Суреттер Таратпа парақтар Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№70 сабақ. Зат есім. 18-20 жаттығулар.
№70 сабақ. Зат есім. 18-20 жаттығулар.
|
Білім беру ұйымының атауы |
Коряковка БМ |
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Өнер |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ахметова М.О. |
|||||
|
Күні: |
20.01.26 |
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандар саны |
Қатыспағандар саны |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№70 сабақ. Зат есім. 18-20 жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.4.2.3 сөйлемнен сөз таптарын (зат есім, сын есім, сан есім, етістік) табу 3.3.5.1 жіберілген пунктуациялық, орфографиялық, грамматикалық және стилистикалық қателерді мұғалімнің көмегімен тауып, түзету; |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тыңдаған материал бойынша тірек сөздерді белгілеу, ашық және жабық сұрақтарға жауап береді |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ТӘУЕЛСІЗДІК ЖӘНЕ ОТАНШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Тәртіп-тәрбие бастауы. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сабақты қорыту 5минут Қосымша тапсырма 5минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал «Амандасу» әдісі Музыка әуенімен қозғала отырып, амандасу түрлерін көрсетеді Үй тапсырмасын тексеру Оқу тапсырмасын тексеру: «Жүрек» әдісі Сұрақтарға жауап береді. 16-жаттығу Өз достарыңның өнері туралы жазып кел. Құндылық мақсаты:Мемлекеттік тілді білу Жаңа тақырып Айтылым. Оқылым ФС тапсырмасы «Киндер»әдісі. 18-жаттығу Мәтінді оқы. Мәтінге ат қой. (Әміре) 19-жаттығу. Нақыл сөздерді қатесіз жаз. Талапты бала талпынған құстай, Құмары қанбас аспанға ұшпай. Топтық жұмыс Адам баласының ең жаманы –талапсыз. ҚЖ: Мақал-мәтелдердің жалғасын табыңыз. Әке – асқар .... Әкеге қарап ұл ...., шешеге қарап қыз .... Отан отбасынан .... Үй тапсырмасы. 20-жаттығу Кестені тиісті сөздермен толықтыр.
|
Амандасады Жақсы тілектер айтады. Үй тапсырмасын тексертеді. Мәтінмен жұмыс жасайды Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды. Қосымша жұмыс атқарады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды. |
Мақтап, мадақтап отыру Дескриптор: Өз достарының өнері туралы жазады-1б ҚБ: «Банкомат» әдісі
Дескриптор: Сұрақтарға жауап береді-1б Мәтінді түсініп оқиды-1б Өте жақсы оқыдың! Дескриптор: Нақыл сөздерді қатесіз жазады-1б Нақыл сөздерді талқылайды-1б Жарайсың! Дескриптор: Мақал-мәтелдердің жалғасын табады-1б
«Медаль» әдісі |
Көңіл күй стикерлері Суреттер Суреттер Қималар Оқулық Таратпа парақтар Оқулық Суреттер Таратпа парақтар Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз
















