|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|
|||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№77 сабақ. Наурыз жыл басы. |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.4.1 - сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану 2.1.4.1 - сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің мазмұны бойынша жоспардың ретін анықтайды. Наурыз мерекесі туралы түсінік алады |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы
10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Сабаққа дайындық Психологиялық ахуалды жақсарту Үй тапсырмасы Малдың төлін сүюі жатқа сұрау |
Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын Оқиды
|
ҚБ: «пойыз» әдісі
Дескриптор: Үй тапсырмасын айтады-1б |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңа сабақ ФС тапсырма 1-тапсырма Суретке қара. Қайсысы Наурыз айына тән
2-тапсырма Мәтінді түсініп оқиды Әз-Наурыз туралы аңыз Сөздік жұмыс
3-тапсырма Дәптермен жұмыс. Суретке қара. Наурыз көжеге қосылатын жеті түрлі дәмді жаз. Ет,айран,тары,қаймақ, бидай,жүгері,тұз. |
Сурет бойынша жұмыс жасайды Мәтінді түсініп оқиды Жеті түрлі дәмді жазады |
Дескриптор: Сурет бойынша сөйлейді-1б
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б Тізбектей оқиды-1б Дескриптор Дәптерге жазады-1б Көркем жазады-1б
|
Оқулық Суреттер
|
|
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Бекіту. Наурыз мерекесін отбасың қалай тойлайды? Кері байланыс
|
Сұраққа жауап береді Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Пойыз» әдісі Дескриптор: Сұрақа жауап береді-1б |
Кері байланыс парақтары |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№77 сабақ. Наурыз жыл басы.
№77 сабақ. Наурыз жыл басы.
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|
|||||
|
Бөлім: |
Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№77 сабақ. Наурыз жыл басы. |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.1.4.1 - сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану 2.1.4.1 - сөйлеу барысында мақал-мәтелдерді, вербалды емес тілдік құралдарды қолдану |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіннің мазмұны бойынша жоспардың ретін анықтайды. Наурыз мерекесі туралы түсінік алады |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы
10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылардың назарын сабаққа аудару. Сабаққа дайындық Психологиялық ахуалды жақсарту Үй тапсырмасы Малдың төлін сүюі жатқа сұрау |
Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын Оқиды
|
ҚБ: «пойыз» әдісі
Дескриптор: Үй тапсырмасын айтады-1б |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңа сабақ ФС тапсырма 1-тапсырма Суретке қара. Қайсысы Наурыз айына тән
2-тапсырма Мәтінді түсініп оқиды Әз-Наурыз туралы аңыз Сөздік жұмыс
3-тапсырма Дәптермен жұмыс. Суретке қара. Наурыз көжеге қосылатын жеті түрлі дәмді жаз. Ет,айран,тары,қаймақ, бидай,жүгері,тұз. |
Сурет бойынша жұмыс жасайды Мәтінді түсініп оқиды Жеті түрлі дәмді жазады |
Дескриптор: Сурет бойынша сөйлейді-1б
Дескриптор: Мәтінді түсініп оқиды-1б Тізбектей оқиды-1б Дескриптор Дәптерге жазады-1б Көркем жазады-1б
|
Оқулық Суреттер
|
|
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Бекіту. Наурыз мерекесін отбасың қалай тойлайды? Кері байланыс
|
Сұраққа жауап береді Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Пойыз» әдісі Дескриптор: Сұрақа жауап береді-1б |
Кері байланыс парақтары |
|
||
шағым қалдыра аласыз



















