|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3-бөлім – Электронды кесте арқылы есеп шығару |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 7 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кестелік деректерді графикалық ұсыну |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.2.3 электрондық кестеде диаграммаларды жасау. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Электрондық кестеде диаграммаларды жасау. |
|||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
Дәйек сөз - Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин 5 мин |
1.Оқушылармен амандасу. Психологиялық ақуал қалыптастыру. Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді Оқушыларға ұлттық құндылықты дәріптеу. Ұлттық құндылыққа бағытталған 3Д куб пен жұмыс.
Жүрекшелер беру арқылы топқа бөлу.
Өткен тақырыпты қайталау. Оқушылар learningapps.org/ да тапсырманы орындарында отырып орындайды https://learningapps.org/4204314
|
1.Мұғаліммен амандасады. Ұлттық құндылыққа бағытталған 3Д куб пен жұмыс. ЖИ жұмысы Оқушылар қолындағы жүрекшедегі QR кодты сканерлеп екі топқа бөлінеді. 1-ші топ Диаграмма тобы 2-ші топ Гистограммма тобы Оқушылар өткен тақырптағы командаларды еске түсіреді. |
Өз ара бағалау
1 балл |
Слайд Платформа Қима қағаз https://learningapps.org/4204314 Слайд Платформа Қима қағаз |
|
Сабақтың ортасы 10 мин 7 мин 8 мин 10 мин 5 мин |
Жаңа сабақ. Жаңа сабақты түсіндіру
Жеке тапсырма
Сабақты бекіту. https://quizizz.com/join/quiz/67521e5cfe8d36f1d08bc9bb/start?studentShare=true
Оқушылар тақтадағы кодты теріп, тапсырмаға қосылады. |
Мұғалімді тыңдайды Дескриптор -топпен білесіп жұмыс істей алуы; -excel терезесінің элементтерін жазады; - дұрыс формуланың астын сызады; -сұраққа жауап береді, Дескриптор: - кестені толтырады; -график құрады; Дескриптор: . |
2 балл
1 балл
3 балл
1 балл |
https://learningapps.org/22320159 https://quizizz.com/join/quiz/67521e5cfe8d36f1d08bc9bb/start?studentShare=true |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия
|
Оқушылар сабаққа кері байланыс жасайды.
|
Жиналған баллдар саналады. оқушылар жинаған балдарын бағалау парағына қояды |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
7 сынып 15-сабақ Кестелік деректерді графика түрінде ұсыну БЖБ
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3-бөлім – Электронды кесте арқылы есеп шығару |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 7 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Кестелік деректерді графикалық ұсыну |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.2.3 электрондық кестеде диаграммаларды жасау. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Электрондық кестеде диаграммаларды жасау. |
|||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
Дәйек сөз - Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин 5 мин |
1.Оқушылармен амандасу. Психологиялық ақуал қалыптастыру. Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді Оқушыларға ұлттық құндылықты дәріптеу. Ұлттық құндылыққа бағытталған 3Д куб пен жұмыс.
Жүрекшелер беру арқылы топқа бөлу.
Өткен тақырыпты қайталау. Оқушылар learningapps.org/ да тапсырманы орындарында отырып орындайды https://learningapps.org/4204314
|
1.Мұғаліммен амандасады. Ұлттық құндылыққа бағытталған 3Д куб пен жұмыс. ЖИ жұмысы Оқушылар қолындағы жүрекшедегі QR кодты сканерлеп екі топқа бөлінеді. 1-ші топ Диаграмма тобы 2-ші топ Гистограммма тобы Оқушылар өткен тақырптағы командаларды еске түсіреді. |
Өз ара бағалау
1 балл |
Слайд Платформа Қима қағаз https://learningapps.org/4204314 Слайд Платформа Қима қағаз |
|
Сабақтың ортасы 10 мин 7 мин 8 мин 10 мин 5 мин |
Жаңа сабақ. Жаңа сабақты түсіндіру
Жеке тапсырма
Сабақты бекіту. https://quizizz.com/join/quiz/67521e5cfe8d36f1d08bc9bb/start?studentShare=true
Оқушылар тақтадағы кодты теріп, тапсырмаға қосылады. |
Мұғалімді тыңдайды Дескриптор -топпен білесіп жұмыс істей алуы; -excel терезесінің элементтерін жазады; - дұрыс формуланың астын сызады; -сұраққа жауап береді, Дескриптор: - кестені толтырады; -график құрады; Дескриптор: . |
2 балл
1 балл
3 балл
1 балл |
https://learningapps.org/22320159 https://quizizz.com/join/quiz/67521e5cfe8d36f1d08bc9bb/start?studentShare=true |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия
|
Оқушылар сабаққа кері байланыс жасайды.
|
Жиналған баллдар саналады. оқушылар жинаған балдарын бағалау парағына қояды |
|
шағым қалдыра аласыз











