|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3-бөлім – Электронды кесте арқылы есеп шығару |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 7 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикум Электрондық кестелердегі процестерді модельдеу. 3-бөлім бойынша тест |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.2.2 электрондық кестенің элементтерін пішімдеу. 7.2.2.3 электрондық кестеде диаграммаларды жасау. 7.2.2.4 электрондық кестеде шартты пішімдеуді қолдану. 7.2.2.5 электрондық кестеде деректердің әртүрлі түрлерін қолдану. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Электрондық кестеде диаграммаларды жасау. |
|||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
Дәйек сөз - Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушылармен амандасу. Психологиялық ақуал қалыптастыру. Өткен тақырыпты қайталау. Оқушылар learningapps.org/ да тапсырманы орындарында отырып орындайды https://learningapps.org/4204314 |
1.Мұғаліммен амандасады. Ұлттық құндылыққа бағытталған 3Д куб пен жұмыс. ЖИ жұмысы |
Өз ара бағалау 1 балл |
Слайд Платформа Қима қағаз Слайд Платформа Қима қағаз |
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 10 мин 5 мин |
Практикалық жұмыс
С Электрондық кестелердегі процестерді модельдеу. 3-бөлім бойынша тест дәптерге орындау абақты бекіту. |
Мұғалімді тыңдайды Дескриптор -топпен білесіп жұмыс істей алуы; -excel терезесінің элементтерін жазады; - дұрыс формуланың астын сызады; -сұраққа жауап береді, Дескриптор: - кестені толтырады; -график құрады; Дескриптор: . |
3 балл
3 балл
2 балл
2 балл |
https://learningapps.org/22320159 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия
|
Оқушылар сабаққа кері байланыс жасайды.
|
Жиналған баллдар саналады. оқушылар жинаған балдарын бағалау парағына қояды |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
7 сынып 16-сабақ Практикум Электрондық кестелердегі процестерді модельдеу.
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3-бөлім – Электронды кесте арқылы есеп шығару |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 7 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикум Электрондық кестелердегі процестерді модельдеу. 3-бөлім бойынша тест |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.2.2.2 электрондық кестенің элементтерін пішімдеу. 7.2.2.3 электрондық кестеде диаграммаларды жасау. 7.2.2.4 электрондық кестеде шартты пішімдеуді қолдану. 7.2.2.5 электрондық кестеде деректердің әртүрлі түрлерін қолдану. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Электрондық кестеде диаграммаларды жасау. |
|||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
Дәйек сөз - Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
1.Оқушылармен амандасу. Психологиялық ақуал қалыптастыру. Өткен тақырыпты қайталау. Оқушылар learningapps.org/ да тапсырманы орындарында отырып орындайды https://learningapps.org/4204314 |
1.Мұғаліммен амандасады. Ұлттық құндылыққа бағытталған 3Д куб пен жұмыс. ЖИ жұмысы |
Өз ара бағалау 1 балл |
Слайд Платформа Қима қағаз Слайд Платформа Қима қағаз |
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 10 мин 5 мин |
Практикалық жұмыс
С Электрондық кестелердегі процестерді модельдеу. 3-бөлім бойынша тест дәптерге орындау абақты бекіту. |
Мұғалімді тыңдайды Дескриптор -топпен білесіп жұмыс істей алуы; -excel терезесінің элементтерін жазады; - дұрыс формуланың астын сызады; -сұраққа жауап береді, Дескриптор: - кестені толтырады; -график құрады; Дескриптор: . |
3 балл
3 балл
2 балл
2 балл |
https://learningapps.org/22320159 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия
|
Оқушылар сабаққа кері байланыс жасайды.
|
Жиналған баллдар саналады. оқушылар жинаған балдарын бағалау парағына қояды |
|
шағым қалдыра аласыз








