|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3-бөлім.Python тілінде алгоритмдерді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Жаңыл Қайсарқызы |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 7 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикум. Тармақталған алгоритмдерді программалау |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.2.1 Python программалау тілінде тармақталған алгоритмдерді жазу. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
- Python программалау тілінде тармақталған алгоритмдерді жаза алады. |
|||
|
Заң және тәртіп құндылығы |
Дәйек сөз - Әділет жолы- адал жол - заң және құқық нормаларын білу; - өз міндеттеріне жауапкершілікпен қарау; - қиын жағдайда басқаларға көмектесуге дайын болу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
(Ұ) Ұйымдастыру кезеңі 1. Сәлемдесу. 2. Оқушыларды түгелдеу. 3. Психологиялық жағымды ахуал орнату. 4. Сабақтың тақырыбы, мақсаты, критерийлерімен таныстыру. |
Топтастыру «Екілікке саналу» әдісі арқылы І, ІІ, ІІІ топтарға бірігеді. «Мозайка» әдісі арқылы үш топқа қима қағаздар беріледі. Топ мүшелері қағаз қиындыларын құрастырып, |
Бағалау: Топтар бір-бірін «Отшашу» әдісі арқылы бағалайды. |
Қағаз қиындылары.
|
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 10 мин 5 мин |
Практикум Нұсқаулық Тауарды жеңілдікпен сатып алуға арналған программа құрыңдар. Егер тауар бағасы 2000 теңге немесе одан артық болса, онда тауар бағасын 10 пайыз жеңілдікпен есептеп шығу керек.
Жеке жұмыс
|
Мұғалімді тыңдайды Оқушылар топпен жаңа тақырыпты талқылап түсіндіреді, түсінгенін келесі топқа айтып береді. Дескриптор: - көрсетілген программа кодын жазып тексере алады;
Дескриптор:
Дескриптор: - Шарт тексеру операторының қысқа және толық жазылу құрылымдарының біріне пайдалануға бағытталған тапсырма мәтінін құрайды. - Құрастырған тапсырманың шешу жолын көрсетеді. |
4 балл 3 балл 4 балл Бағалау: Жұптар бір-бірін «Отшашу» әдісі арқылы бағалайды |
Слайд Платформа Қима қағаз Слайд Платформа Қима қағаз |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия Оқушылар сабаққтағы алған білімдеріне кері байланыс береді. https://wordwall.net/ru/resource/28197114/тармақталған-алгоритімді-программалау
|
Оқушылар сабаққа кері байланыс жасайды.
wordwall.net қосымшасымен жұмыс
|
Жиналған баллдар саналады. оқушылар жинаған балдарын бағалау парағына қояды |
Слайд Платформа Қима қағаз
|
|
|
Үй тапсырмасы 154 беттегі С тапсырманы орында |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
7 сынып 20-сабақ Практикум. Тармақталған алгоритмдерді программалау
7 сынып 20-сабақ Практикум. Тармақталған алгоритмдерді программалау
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
3-бөлім.Python тілінде алгоритмдерді программалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Жаңыл Қайсарқызы |
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 7 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Практикум. Тармақталған алгоритмдерді программалау |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
7.3.2.1 Python программалау тілінде тармақталған алгоритмдерді жазу. |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
- Python программалау тілінде тармақталған алгоритмдерді жаза алады. |
|||
|
Заң және тәртіп құндылығы |
Дәйек сөз - Әділет жолы- адал жол - заң және құқық нормаларын білу; - өз міндеттеріне жауапкершілікпен қарау; - қиын жағдайда басқаларға көмектесуге дайын болу; |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 5 мин |
(Ұ) Ұйымдастыру кезеңі 1. Сәлемдесу. 2. Оқушыларды түгелдеу. 3. Психологиялық жағымды ахуал орнату. 4. Сабақтың тақырыбы, мақсаты, критерийлерімен таныстыру. |
Топтастыру «Екілікке саналу» әдісі арқылы І, ІІ, ІІІ топтарға бірігеді. «Мозайка» әдісі арқылы үш топқа қима қағаздар беріледі. Топ мүшелері қағаз қиындыларын құрастырып, |
Бағалау: Топтар бір-бірін «Отшашу» әдісі арқылы бағалайды. |
Қағаз қиындылары.
|
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 10 мин 5 мин |
Практикум Нұсқаулық Тауарды жеңілдікпен сатып алуға арналған программа құрыңдар. Егер тауар бағасы 2000 теңге немесе одан артық болса, онда тауар бағасын 10 пайыз жеңілдікпен есептеп шығу керек.
Жеке жұмыс
|
Мұғалімді тыңдайды Оқушылар топпен жаңа тақырыпты талқылап түсіндіреді, түсінгенін келесі топқа айтып береді. Дескриптор: - көрсетілген программа кодын жазып тексере алады;
Дескриптор:
Дескриптор: - Шарт тексеру операторының қысқа және толық жазылу құрылымдарының біріне пайдалануға бағытталған тапсырма мәтінін құрайды. - Құрастырған тапсырманың шешу жолын көрсетеді. |
4 балл 3 балл 4 балл Бағалау: Жұптар бір-бірін «Отшашу» әдісі арқылы бағалайды |
Слайд Платформа Қима қағаз Слайд Платформа Қима қағаз |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Рефлексия Оқушылар сабаққтағы алған білімдеріне кері байланыс береді. https://wordwall.net/ru/resource/28197114/тармақталған-алгоритімді-программалау
|
Оқушылар сабаққа кері байланыс жасайды.
wordwall.net қосымшасымен жұмыс
|
Жиналған баллдар саналады. оқушылар жинаған балдарын бағалау парағына қояды |
Слайд Платформа Қима қағаз
|
|
|
Үй тапсырмасы 154 беттегі С тапсырманы орында |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

















