|
Мұғалімнің аты-жөні |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қысым және тұрмыста, табиғатта қолданылуы |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қысым және тұрмыста, табиғатта қолданылуы жайлы білім алу |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 минут |
І. Ұйымдастыру кезеңі. -Оқушылардың сабаққа қатынасын тексеру. -сынып бөлмесінің тазалығын қадағалау -ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
«Жүректен жүрекке» әдісі арқылы бір-біріне жылы тілектер білдіреді. Қолымыздағы гүлді бір – бірімізге беру арқылы, “Өмір қымбатсың маған, себебі....” деген аяқталмаған сөйлемді аяқтай отырып, өмірге деген көзқарасымызды білдіреміз. |
|
«Ауызша мадақтау» әдісі |
|
||
|
Сабақтың ортасы |
1 тапсырма . Дескриптор: білім алушы: - қысымның физикалық шамаларға тәуелділігін түсіндіреді 2 тапсырма Дескриптор: Қатты денелердегі қысымның формуласын қолданып, қысымды, қысым күшін және бет ауданын есептейді Кітаппен жұмыс №3 Дескриптор: білім алушы -есептердің мәтінін түсініп, шартын жаза біледі -өлшем бірліктерді ХБЖ-жүйесіне келтіреді - қажетті формуланы анықтап, математикалық шешімін табады
Жапон теңіздерінде азу тісті камбала мекен етеді. Ол өз өмірінің басым бөлігін теңіз деңгейінен 70 м төмен тереңдіңте өткізеді. Қыс айларында ол 400 м тереңдікте өмір сүре алады. Осы балық 400 м тереңдікте суға қандай қысыммен әсер етеді:
|
Оқушылар тақырыпты дәптерлеріне жазады. Зейіндері сабаққа ауады. Тапсырмалар орындауға дайындалады
|
«Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі «Смайликтер» арқылы «Шапалақ» әдісі «Бас бамақ» әдісі |
Интерактивті тақта, стикер , смайликтер, көрнекіліктер
|
||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс: «Ойды аяқта» -Бүгін мен білдім----------- -Мен үйрендім-------------- -Қолымнан келеді---------- -Қиындық тудырады----------- Бүгінгі сабақтың бағалау критерийлеріне қайтып оралу. . |
Пікір жазылған парақтарға өз ойларын жазып, сабаққа кері байланыс береді |
|
Стикер қағаздары
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
7 сынып ,таңдау ,қысым және табиғатта ,техникада қолданылуы.
|
Мұғалімнің аты-жөні |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қысым және тұрмыста, табиғатта қолданылуы |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Қысым және тұрмыста, табиғатта қолданылуы жайлы білім алу |
|||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 минут |
І. Ұйымдастыру кезеңі. -Оқушылардың сабаққа қатынасын тексеру. -сынып бөлмесінің тазалығын қадағалау -ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
«Жүректен жүрекке» әдісі арқылы бір-біріне жылы тілектер білдіреді. Қолымыздағы гүлді бір – бірімізге беру арқылы, “Өмір қымбатсың маған, себебі....” деген аяқталмаған сөйлемді аяқтай отырып, өмірге деген көзқарасымызды білдіреміз. |
|
«Ауызша мадақтау» әдісі |
|
||
|
Сабақтың ортасы |
1 тапсырма . Дескриптор: білім алушы: - қысымның физикалық шамаларға тәуелділігін түсіндіреді 2 тапсырма Дескриптор: Қатты денелердегі қысымның формуласын қолданып, қысымды, қысым күшін және бет ауданын есептейді Кітаппен жұмыс №3 Дескриптор: білім алушы -есептердің мәтінін түсініп, шартын жаза біледі -өлшем бірліктерді ХБЖ-жүйесіне келтіреді - қажетті формуланы анықтап, математикалық шешімін табады
Жапон теңіздерінде азу тісті камбала мекен етеді. Ол өз өмірінің басым бөлігін теңіз деңгейінен 70 м төмен тереңдіңте өткізеді. Қыс айларында ол 400 м тереңдікте өмір сүре алады. Осы балық 400 м тереңдікте суға қандай қысыммен әсер етеді:
|
Оқушылар тақырыпты дәптерлеріне жазады. Зейіндері сабаққа ауады. Тапсырмалар орындауға дайындалады
|
«Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі «Смайликтер» арқылы «Шапалақ» әдісі «Бас бамақ» әдісі |
Интерактивті тақта, стикер , смайликтер, көрнекіліктер
|
||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс: «Ойды аяқта» -Бүгін мен білдім----------- -Мен үйрендім-------------- -Қолымнан келеді---------- -Қиындық тудырады----------- Бүгінгі сабақтың бағалау критерийлеріне қайтып оралу. . |
Пікір жазылған парақтарға өз ойларын жазып, сабаққа кері байланыс береді |
|
Стикер қағаздары
|
||
шағым қалдыра аласыз








