Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
Қараой мектеп- балабақшасы
Қысқа мерзімді жоспар:
Бекітемін:
|
Бөлім: |
Саяхат |
|||||
|
Педагогтің аты- жөні: |
Аужанова Дина Мухитовна |
|||||
|
Күні: |
20.01.2023ж |
|||||
|
Сынып: |
3 (Үйден оқыту) |
|
||||
|
Тақырыбы: |
8 санына біртаңбалы санды қосу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары: |
3.2.1.2.бір және екі таңбалы сандардың құрамы туралы біліміне негізделе, есептеу тәсілі арқылы ондықтан аттап 20 шамасындағы сандарды қосу және азайтуды орындау;
|
|||||
|
Сабақ мақсаты: |
Бір және екі таңбалы сандардың құрамы туралы біліміне негізделе, есептеу тәсілі арқылы ондықтан аттап 20 шамасындағы сандарды қосу және азайтуды орындайды;
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ басы 2 мин 5 мин |
Ұйымдастыру. Оқушымен амандасады Психологиялық дайындық Күндей жадырап, Айдай арайлап, Жұлдыздай жарқырап, Судай таза, мөлдір көңілмен Сабағымызды бастаймыз! Өткен сабақты пысықтау. «Еске түсіру» әдісі: 1-ден 20-ға дейінгі сандарды тура және кері санау Ондықтан аттап қосуды пысықтау: 9 + 6 =15 9+1+5=15
|
Мұғаліммен амандасады. Өлең шумағын айтады 1-ден 20- ға дейін тура және кері санайды. Есептің шығарылу жолын айтады. |
Дискриптор: -1-ден 20- ға дейін тура және кері санайды-1балл Есептің жауабын айтады-1балл |
Ноутбук, презентация
|
||
|
Сабақ ортасы 10 мин 8 мин 2мин |
Жаңа сабақ 8 санына біртаңбалы санда қосу. Тапсырма-1 Нүктелердің орнына керекті сандарды жаз.Қосындылары бірдей мысалдарды сызықпен қос. «Орныңды тап» әдісі 8 + ...+ ... + ... =11 9 + ... + ... =11 9 + ...+ ... + ... =12 8 + ... + ... =12 Сергіту сәті Нейрожаттығулар орындау Тапсырма-2 Қосуды шотта орында.Шешуін түсіндір. «Ойлан тап» әдісі 8 + 4 = 8 + 6 = 8 + 3 = 8 + 7 = Бекіту сұрақтары -Біртаңбалы сандарды атаңыз |
8 + 1 + 1 + 1 =11
9 + 1 + 1 = 11
9+ 1 + 1 + 1 =12
8 + 2 + 2 = 12 Нейрожаттығулар орындайды 8 + 4 = 12 8 + 3 = 11 8 + 6 = 14 8 + 7 = 15 1,2,3,4,5,6,7,8,9 |
Дискриптор: -Сандарды таниды- 1балл -Нүктелердің орнына керекті сандарды жазады -1балл -Қосындылары бірдей мысалдар-ды сызықпен қосады -1балл
Дискриптор: - 8 санына біртаң-балы санды қоса-ды -1балл - Қосуды шотта орындайды-.1 балл - Шешуін түсінді-реді - 1балл Дискриптор: -біртаңбалы сандарды атайды 1 балл |
Оқулық, жұмыс дәптері
https://youtu.be/TGhtf_6SouU Оқулық, жұмыс дәптер
|
||
|
Сабақ соңы 3 мин |
Кері байланыс
|
Бүгінгі сабақтағы өзінің әрекеті туралы, жаңа білімді меңгерудегі өзінің жетістіктері мен қиыншылығын айтып кері байланыс жасайды. |
ҚБ: қойылады 1-10 балдық жүйе |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
8 санына біртаңбалы санды қосу
8 санына біртаңбалы санды қосу
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
Қараой мектеп- балабақшасы
Қысқа мерзімді жоспар:
Бекітемін:
|
Бөлім: |
Саяхат |
|||||
|
Педагогтің аты- жөні: |
Аужанова Дина Мухитовна |
|||||
|
Күні: |
20.01.2023ж |
|||||
|
Сынып: |
3 (Үйден оқыту) |
|
||||
|
Тақырыбы: |
8 санына біртаңбалы санды қосу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары: |
3.2.1.2.бір және екі таңбалы сандардың құрамы туралы біліміне негізделе, есептеу тәсілі арқылы ондықтан аттап 20 шамасындағы сандарды қосу және азайтуды орындау;
|
|||||
|
Сабақ мақсаты: |
Бір және екі таңбалы сандардың құрамы туралы біліміне негізделе, есептеу тәсілі арқылы ондықтан аттап 20 шамасындағы сандарды қосу және азайтуды орындайды;
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ басы 2 мин 5 мин |
Ұйымдастыру. Оқушымен амандасады Психологиялық дайындық Күндей жадырап, Айдай арайлап, Жұлдыздай жарқырап, Судай таза, мөлдір көңілмен Сабағымызды бастаймыз! Өткен сабақты пысықтау. «Еске түсіру» әдісі: 1-ден 20-ға дейінгі сандарды тура және кері санау Ондықтан аттап қосуды пысықтау: 9 + 6 =15 9+1+5=15
|
Мұғаліммен амандасады. Өлең шумағын айтады 1-ден 20- ға дейін тура және кері санайды. Есептің шығарылу жолын айтады. |
Дискриптор: -1-ден 20- ға дейін тура және кері санайды-1балл Есептің жауабын айтады-1балл |
Ноутбук, презентация
|
||
|
Сабақ ортасы 10 мин 8 мин 2мин |
Жаңа сабақ 8 санына біртаңбалы санда қосу. Тапсырма-1 Нүктелердің орнына керекті сандарды жаз.Қосындылары бірдей мысалдарды сызықпен қос. «Орныңды тап» әдісі 8 + ...+ ... + ... =11 9 + ... + ... =11 9 + ...+ ... + ... =12 8 + ... + ... =12 Сергіту сәті Нейрожаттығулар орындау Тапсырма-2 Қосуды шотта орында.Шешуін түсіндір. «Ойлан тап» әдісі 8 + 4 = 8 + 6 = 8 + 3 = 8 + 7 = Бекіту сұрақтары -Біртаңбалы сандарды атаңыз |
8 + 1 + 1 + 1 =11
9 + 1 + 1 = 11
9+ 1 + 1 + 1 =12
8 + 2 + 2 = 12 Нейрожаттығулар орындайды 8 + 4 = 12 8 + 3 = 11 8 + 6 = 14 8 + 7 = 15 1,2,3,4,5,6,7,8,9 |
Дискриптор: -Сандарды таниды- 1балл -Нүктелердің орнына керекті сандарды жазады -1балл -Қосындылары бірдей мысалдар-ды сызықпен қосады -1балл
Дискриптор: - 8 санына біртаң-балы санды қоса-ды -1балл - Қосуды шотта орындайды-.1 балл - Шешуін түсінді-реді - 1балл Дискриптор: -біртаңбалы сандарды атайды 1 балл |
Оқулық, жұмыс дәптері
https://youtu.be/TGhtf_6SouU Оқулық, жұмыс дәптер
|
||
|
Сабақ соңы 3 мин |
Кері байланыс
|
Бүгінгі сабақтағы өзінің әрекеті туралы, жаңа білімді меңгерудегі өзінің жетістіктері мен қиыншылығын айтып кері байланыс жасайды. |
ҚБ: қойылады 1-10 балдық жүйе |
|
||
шағым қалдыра аласыз




















