|
Бөлім: |
Электрондық кестелердегі ақпаратты өңдеу |
|||||
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қолданбалы есептерді шешу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.3 электрондық кестелерді қолдану арқылы есептерді шешу үшін кірістірілген функцияларды пайдалану. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
электрондық кестелерді қолдану арқылы есептерді шешу үшін кірістірілген функцияларды пайдалану |
|||||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
Дәйек сөз - Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 7 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен сәлемдесу және белгілеу. 2. Сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера құру. Оқушылар сыныптас көршісінің жағымды, жақсы қасиеттерін атап өтеді. 3. Үй тапсырмасын тексеру Өткен сабақты қайталау.
|
Оқушылар мұғаліммен амандасады Оқушылар өткен тақырптағы командаларды еске түсіреді. Оқушылар тақтадағы кодты теріп, тапсырмаға қосылады. Ең жоғарғы 3 оқушыны марпаттау |
Мұғалім ауызша «Мадақтау» әдісін қолданады Мұғалім ауызша бағалауды қолданады: Керемет! Жарайсың! Жақсы! Талпын! |
Презентация |
||
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 10 мин 5 мин |
Жаңа материалды меңгеру: Қолданбалы есептер –күнделікті өмірге қажетті жағдайлармен ұштастырылған есептер. Мұндай есептерге функцияның графигін тұрғызу, квадрат теңдеуді шешу, теңдеулер жүйесін шешу, фигуралардың ауданын есептеу, болжамдық есептер т.б. жатады.
Сабақты бекіту.
|
Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды
Тапсырманы орындайды Дескриптор - функциялардың мәнін табады; - практикалық жұмысты орындайды практикалық жұмысты орындайды Дескриптор - функциялардың мәнін табады; - практикалық жұмысты орындайды практикалық жұмысты орындайды Дескриптор - функциялардың мәнін табады; - практикалық жұмысты орындайды практикалық жұмысты орындайды Оқушылар тақтадағы кодты теріп, тапсырмаға қосылады. Ең жоғарғы 3 оқушыны марпаттау |
ҚБ / 2 балл / 2 балл /2 балл |
Презентация, оқулық Жұмыс парағы, оқулық https://quizizz.com/join/quiz/67546f51d62c13db59e1ab36/start?studentShare=true |
||
|
Сабақтың соңы 3 мин |
Үй тапсырмасы. 101 бет дәптерге орындайық тапсырмасы |
Үй тапсырмасын жазады |
Смайликтер |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
8 сынып 14 Қолданбалы есептерді шешу ҚМЖ
8 сынып 14 Қолданбалы есептерді шешу ҚМЖ
|
Бөлім: |
Электрондық кестелердегі ақпаратты өңдеу |
|||||
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қолданбалы есептерді шешу |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
8.2.2.3 электрондық кестелерді қолдану арқылы есептерді шешу үшін кірістірілген функцияларды пайдалану. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
электрондық кестелерді қолдану арқылы есептерді шешу үшін кірістірілген функцияларды пайдалану |
|||||
|
ЕБҚЕ бар балалар үшін |
-Қарым-қатынас деңгейінде сөздік қорын, сипап сезу дағдыларын дамыту -Көруінде кемістігі бар балаларды ауызша жауап беруге деген ынтасын ескеру( практика түрінде жауап беруге жағдай жасау) -Денсаулығын ескере отырып оқушыға жеке карточкамен жұмыс жасау. (жүріп тұруы қиын оқушы) |
|||||
|
«Бірлік және ынтымақ» құндылығы» |
Дәйек сөз - Ынтымақ жүрген жерде ырыс бірге жүреді - білім мен дамуға ұмтылу; - іскерлік, өзін-өзі ынталандыру; - ұқыптылық табандылық; |
|||||
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 7 мин |
Ұйымдастыру кезеңі: 1. Оқушылармен сәлемдесу және белгілеу. 2. Сыныпта қолайлы психологиялық атмосфера құру. Оқушылар сыныптас көршісінің жағымды, жақсы қасиеттерін атап өтеді. 3. Үй тапсырмасын тексеру Өткен сабақты қайталау.
|
Оқушылар мұғаліммен амандасады Оқушылар өткен тақырптағы командаларды еске түсіреді. Оқушылар тақтадағы кодты теріп, тапсырмаға қосылады. Ең жоғарғы 3 оқушыны марпаттау |
Мұғалім ауызша «Мадақтау» әдісін қолданады Мұғалім ауызша бағалауды қолданады: Керемет! Жарайсың! Жақсы! Талпын! |
Презентация |
||
|
Сабақтың ортасы 10 мин 10 мин 10 мин 5 мин |
Жаңа материалды меңгеру: Қолданбалы есептер –күнделікті өмірге қажетті жағдайлармен ұштастырылған есептер. Мұндай есептерге функцияның графигін тұрғызу, квадрат теңдеуді шешу, теңдеулер жүйесін шешу, фигуралардың ауданын есептеу, болжамдық есептер т.б. жатады.
Сабақты бекіту.
|
Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды
Тапсырманы орындайды Дескриптор - функциялардың мәнін табады; - практикалық жұмысты орындайды практикалық жұмысты орындайды Дескриптор - функциялардың мәнін табады; - практикалық жұмысты орындайды практикалық жұмысты орындайды Дескриптор - функциялардың мәнін табады; - практикалық жұмысты орындайды практикалық жұмысты орындайды Оқушылар тақтадағы кодты теріп, тапсырмаға қосылады. Ең жоғарғы 3 оқушыны марпаттау |
ҚБ / 2 балл / 2 балл /2 балл |
Презентация, оқулық Жұмыс парағы, оқулық https://quizizz.com/join/quiz/67546f51d62c13db59e1ab36/start?studentShare=true |
||
|
Сабақтың соңы 3 мин |
Үй тапсырмасы. 101 бет дәптерге орындайық тапсырмасы |
Үй тапсырмасын жазады |
Смайликтер |
|
||
шағым қалдыра аласыз

















