Қысқа мерзімді жоспар
8– сынып, 2-тоқссан
|
Бөлім: |
8.2А бөлім. Ақпаратты электронды кестелерде өңдеу |
|||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Куандыкова А.А |
|||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Электрондық кестеде мәдіметтердің әртүрлі пішімдерін қолдану |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
82.2.2 абсолютті және салыстырмалы сілтемелерді пайдалану; 8.2.2.1 электрондық кестелер мәселелерді шешу үшін түрлі деректер пішімдерін пайдалану; |
|||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Электрондық кестелерді қолдана отырып есеп шығару. Электрондық кестеде деректердің пішімдерін өзертуді үйрену |
|||||||||
|
Бағалау критерийі |
Электрондық кестедегі пішімдерді берілген кестені талдай алады Формуланы дұрыс жаза алады |
|||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Бірін-бірі сыйлау, академиялық адалдық |
|||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы Ұйымдас тыру кезеңі |
The hat програмасы арқылы оқушыларды топқа бөлу Топтарға тапсырма беріледі.
|
Оқушылар топқа бөлініп отырады Берілген тапсырманы топ бірігіп отырып сәйкестендіреді
|
Бағалау парағы арқылы бағаланады
|
|
||||||
|
|
Жаңа сабақ «INSERT- түртіп алу» әдісін негізге ала отырып, Электрондық кестеде мәліметтердің әр түрлі пішіндерін қолдану туралы оқулықтан танысып, ізденіспен жұмыс жасайды.
|
Үлестірме А4 парақшалар |
|
|
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Бағалау критерийі |
Дескриптор |
|
|
||||||
|
Сабақтың соңы |
Электронды кестеде абсалютті және салыстырмалы сілтемелер туралы толық мәлімет бере алды |
Кесте туралы мағлұмат береді. Сілтемелерді бір-бірінен ажырата алады
Абсалютті және салытырмалы сілтемелерді ажырата алды |
|
|
||||||
|
Кері байланыс |
Кері байланыс Жылжымалы тақтатаға ілінген суреттер бойынша кері байланыс алынады.Сабақ бойынша алған әсерлеріңді стикер түрінде берілген бейнелерге жазып жапсырыңдар.
1..Сабақ өте керемет. Көп ақпарат жинадым дегендер.Чемоданға апарып жапсырыңдар.
2-Сабақтан алған ақпарат әлі де өңдеуді қажет етсе еттартқышқа апарып жапсырамыз.
3. Маған бүгінгі ақпарат қажет емес дегендер қоқыс шелекке апарыңдар
|
|
|
|
||||||


|
Бағалау критерийі |
Дескриптор |
|
Электронды кестеде абсалютті және салыстырмалы сілтемелер туралы толық мәлімет бере алды |
Кесте туралы мағлұмат береді. Сілтемелерді бір-бірінен ажырата алады
Абсалютті және салытырмалы сілтемелерді ажырата алды |

жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
8 сынып Ақпаратты электрондық кестеде өңдеу
8 сынып Ақпаратты электрондық кестеде өңдеу
Қысқа мерзімді жоспар
8– сынып, 2-тоқссан
|
Бөлім: |
8.2А бөлім. Ақпаратты электронды кестелерде өңдеу |
|||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Куандыкова А.А |
|||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Электрондық кестеде мәдіметтердің әртүрлі пішімдерін қолдану |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
82.2.2 абсолютті және салыстырмалы сілтемелерді пайдалану; 8.2.2.1 электрондық кестелер мәселелерді шешу үшін түрлі деректер пішімдерін пайдалану; |
|||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Электрондық кестелерді қолдана отырып есеп шығару. Электрондық кестеде деректердің пішімдерін өзертуді үйрену |
|||||||||
|
Бағалау критерийі |
Электрондық кестедегі пішімдерді берілген кестені талдай алады Формуланы дұрыс жаза алады |
|||||||||
|
Құндылықтарға баулу |
Бірін-бірі сыйлау, академиялық адалдық |
|||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы Ұйымдас тыру кезеңі |
The hat програмасы арқылы оқушыларды топқа бөлу Топтарға тапсырма беріледі.
|
Оқушылар топқа бөлініп отырады Берілген тапсырманы топ бірігіп отырып сәйкестендіреді
|
Бағалау парағы арқылы бағаланады
|
|
||||||
|
|
Жаңа сабақ «INSERT- түртіп алу» әдісін негізге ала отырып, Электрондық кестеде мәліметтердің әр түрлі пішіндерін қолдану туралы оқулықтан танысып, ізденіспен жұмыс жасайды.
|
Үлестірме А4 парақшалар |
|
|
||||||
|
Сабақтың ортасы |
Бағалау критерийі |
Дескриптор |
|
|
||||||
|
Сабақтың соңы |
Электронды кестеде абсалютті және салыстырмалы сілтемелер туралы толық мәлімет бере алды |
Кесте туралы мағлұмат береді. Сілтемелерді бір-бірінен ажырата алады
Абсалютті және салытырмалы сілтемелерді ажырата алды |
|
|
||||||
|
Кері байланыс |
Кері байланыс Жылжымалы тақтатаға ілінген суреттер бойынша кері байланыс алынады.Сабақ бойынша алған әсерлеріңді стикер түрінде берілген бейнелерге жазып жапсырыңдар.
1..Сабақ өте керемет. Көп ақпарат жинадым дегендер.Чемоданға апарып жапсырыңдар.
2-Сабақтан алған ақпарат әлі де өңдеуді қажет етсе еттартқышқа апарып жапсырамыз.
3. Маған бүгінгі ақпарат қажет емес дегендер қоқыс шелекке апарыңдар
|
|
|
|
||||||


|
Бағалау критерийі |
Дескриптор |
|
Электронды кестеде абсалютті және салыстырмалы сілтемелер туралы толық мәлімет бере алды |
Кесте туралы мағлұмат береді. Сілтемелерді бір-бірінен ажырата алады
Абсалютті және салытырмалы сілтемелерді ажырата алды |

шағым қалдыра аласыз


















