|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Қазақстанның қазба байлықтары |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
8.3.5.1. оқылым және тыңдалым материалдары бойынша мәтіннің баяндау желісін сақтап, әр бөлігінен алынған ақпараттардан жинақы мәтін (аннотация, тезис) жазу; 8.4.4.3. сөйлем ішінде бірыңғай мүшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана білу. |
|||||
|
Бағалау критерийі |
Оқылым және тыңдалым материалдары бойынша мәтіннің баяндау желісін сақтап, әр бөлігінен алынған ақпараттардан жинақы мәтін (аннотация, тезис) жазады; Сөйлем ішінде бірыңғай мүшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана біледі. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар үшін: Оқылым және тыңдалым материалдары бойынша мәтіннің баяндау желісін сақтап, әр бөлігінен алынған ақпараттардан жинақы мәтін (аннотация, тезис) жазады; Сөйлем ішінде бірыңғай мүшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана біледі. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру 2 минут |
Сәлемдесу. Оқушылардың сабаққа қатысуын тексеру. |
|
Мұғалімнің кері байланысы |
|
||
|
Үй жұмысын тексеру
|
118-бет, 5-тапсырма. |
Үй тапсырмасын орындап келеді. |
Дескриптор: -мұғалімнің ауызша кері байланысы. |
|
||
|
Жаңа сабақты меңгерту 10 минут |
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты хабарланады |
|
|
|
||
|
15 минут |
ЖЖ. Әр оқушыға әртүрлі сөйлемдер үлестіріледі. Берілген сөйлемдерді сөйлем мүшелеріне талдайды
2-тапсырма 119-бет. 1 А, В. Мәтінді оқиды. Мәтіннен бірыңғай мүшелерді тауып жазып, сөз құрамына қарай талдаңдар.
3-тапсырма. 120-бет. 2 Б. Мәтінді көшіріп жазып, қарамен жазылған сөздерге морфологиялық талдау жасаңдар. |
Берілген сөйлемдерді сөйлем мүшелеріне талдайды
Мәтіннен бірыңғай мүшелерді тауып жазып, сөз құрамына қарай талдайды. Мәтінді көшіріп жазып, қарамен жазылған сөздерге морфологиялық талдау жасайды. |
Дескриптор: - Берілген сөйлемдерді сөйлем мүшелеріне талдайды Дескриптор: -мәтіннен бірыңғай мүшелерді тауып жазады; -сөз құрамына қарай талдайды.
Дескриптор: -мәтінді көшіріп жазады; -қарамен жазылған сөздерге морфологиялық талдау жасайды. |
Қазақ тілі оқулығы. Қазақ тілі оқулығы. |
||
|
Кері байланыс 5 минут |
Сабақтағы жасаған әрекетімізге рефлексия жасайық. |
Кері байланыс парағына жауап береді: |
|
Көрнекілік |
||
|
Үй жұмысы |
120 бет, 2 Ә-тапсырмасы |
|
|
Қазақ тілі оқулығы. |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
8 сынып Қазақстанның қазба байлықтары
8 сынып Қазақстанның қазба байлықтары
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Қазақ тілі |
|||||
|
Бөлім: |
Қазақстанның қазба байлықтары |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
8.3.5.1. оқылым және тыңдалым материалдары бойынша мәтіннің баяндау желісін сақтап, әр бөлігінен алынған ақпараттардан жинақы мәтін (аннотация, тезис) жазу; 8.4.4.3. сөйлем ішінде бірыңғай мүшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана білу. |
|||||
|
Бағалау критерийі |
Оқылым және тыңдалым материалдары бойынша мәтіннің баяндау желісін сақтап, әр бөлігінен алынған ақпараттардан жинақы мәтін (аннотация, тезис) жазады; Сөйлем ішінде бірыңғай мүшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана біледі. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар үшін: Оқылым және тыңдалым материалдары бойынша мәтіннің баяндау желісін сақтап, әр бөлігінен алынған ақпараттардан жинақы мәтін (аннотация, тезис) жазады; Сөйлем ішінде бірыңғай мүшелер және айқындауыш мүшелерді қолдана біледі. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру 2 минут |
Сәлемдесу. Оқушылардың сабаққа қатысуын тексеру. |
|
Мұғалімнің кері байланысы |
|
||
|
Үй жұмысын тексеру
|
118-бет, 5-тапсырма. |
Үй тапсырмасын орындап келеді. |
Дескриптор: -мұғалімнің ауызша кері байланысы. |
|
||
|
Жаңа сабақты меңгерту 10 минут |
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты хабарланады |
|
|
|
||
|
15 минут |
ЖЖ. Әр оқушыға әртүрлі сөйлемдер үлестіріледі. Берілген сөйлемдерді сөйлем мүшелеріне талдайды
2-тапсырма 119-бет. 1 А, В. Мәтінді оқиды. Мәтіннен бірыңғай мүшелерді тауып жазып, сөз құрамына қарай талдаңдар.
3-тапсырма. 120-бет. 2 Б. Мәтінді көшіріп жазып, қарамен жазылған сөздерге морфологиялық талдау жасаңдар. |
Берілген сөйлемдерді сөйлем мүшелеріне талдайды
Мәтіннен бірыңғай мүшелерді тауып жазып, сөз құрамына қарай талдайды. Мәтінді көшіріп жазып, қарамен жазылған сөздерге морфологиялық талдау жасайды. |
Дескриптор: - Берілген сөйлемдерді сөйлем мүшелеріне талдайды Дескриптор: -мәтіннен бірыңғай мүшелерді тауып жазады; -сөз құрамына қарай талдайды.
Дескриптор: -мәтінді көшіріп жазады; -қарамен жазылған сөздерге морфологиялық талдау жасайды. |
Қазақ тілі оқулығы. Қазақ тілі оқулығы. |
||
|
Кері байланыс 5 минут |
Сабақтағы жасаған әрекетімізге рефлексия жасайық. |
Кері байланыс парағына жауап береді: |
|
Көрнекілік |
||
|
Үй жұмысы |
120 бет, 2 Ә-тапсырмасы |
|
|
Қазақ тілі оқулығы. |
||
шағым қалдыра аласыз













