«Қасым Аманжолов
атындағы жалпы орта білім беретін мектебі»
КММ
Сабақтың тақырыбы:
Квадрат теңсіздікті интервалдар әдісімен
шешу
|
Бөлім: |
Теңсіздіктер |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Танатарова Фарида Миратовна |
|
Күні: |
29.03.2023 |
|
Сыныбы: 8 «А» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
8.2.2.8 квадрат теңсіздіктерді шешу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
-квадрат теңсіздіктерді шешудің интервалдар әдісін біледі; |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 3 мин |
1.Мұғалім оқушыларды түгендейді және амандасады. 2.Үй тапсырмасын тексереді. №18.5 (1-4) Жауаптары: |
1.Оқушылар мұғалім- мен амандасады. 2. дайын жауап арқылы тексереді. |
Мадақтау
Әр есеп -1 балл. Жалпы: 4 балл |
дәптер |
|
Сабақтың ортасы 7 мин
10 мин |
«Өткен тақырыпты қайталауға арналған сұрақтар» 1. Квадрат үшмүшеде
а 2. Квадрат үшмүшеде
а 3. Квадрат үшмүшеде а = 0 болса, теңдеу квадрат теңдеу бола ма? 4. Квадрат теңдеуде b = 0 болса, қандай теңдеу болады? |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. |
Мадақтау |
|
|
Мысалдарды қарастыру Мысал-1.
Мысал-2.
теңсіздігін интервалдар әдісімен шешу Мысал-3.
|
Оқушылар мысалдарды дәптерлеріне жазып алады |
|
Оқулық, дәптер |
|
|
Жеке жұмыс |
Оқулықпен жұмыс. А деңгейінің есептері №19.1(1-6) Жауаптары:
|
Оқушылар жеке орындайды.
|
Дескриптор -квадрат теңсіздіктерді шешеді. Әр дескриптор-1 балл. Жалпы: 6 балл |
Оқулық дәптер |
|
Жұптық жұмыс |
В деңгейінің есептері №19.11(1-6) Жауаптары:
|
Білім алушылар әдісті қолданып есептерді шығарады. Жауабын дескриптор арқылы тексереді. |
Дескриптор -квадрат теңсіздіктерді шешеді. Әр дескриптор-1 балл. Жалпы: 6 балл |
Оқулық, дәптер |
|
Сабақтың соңы
Рефлексия 7 мин.
Бағалау шкаласы |
«Сұрақ-жауап» Бүгінгі сабақтаң түсінгенім.... Қиындық тудырғаны.... Ұсынысым.........
Үйге тапсырма: № 19.1 (7-12) «1-2» - 3 балл «3-4» - 4 балл «5-6» - 5 балл «7-8» - 6 балл «9-10» - 7 балл «11-12» - 8 балл «13-14» - 9 балл «15-16» - 10 балл
|
Жинаған ұпай сандарын есептеп мұғалімге айтады. |
мадақтау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
8-сынып қмж Квадрат теңсіздікті интервалдар әдісімен шешу
8-сынып қмж Квадрат теңсіздікті интервалдар әдісімен шешу
«Қасым Аманжолов
атындағы жалпы орта білім беретін мектебі»
КММ
Сабақтың тақырыбы:
Квадрат теңсіздікті интервалдар әдісімен
шешу
|
Бөлім: |
Теңсіздіктер |
|
Педагогтің аты-жөні: |
Танатарова Фарида Миратовна |
|
Күні: |
29.03.2023 |
|
Сыныбы: 8 «А» |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
8.2.2.8 квадрат теңсіздіктерді шешу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
-квадрат теңсіздіктерді шешудің интервалдар әдісін біледі; |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 3 мин |
1.Мұғалім оқушыларды түгендейді және амандасады. 2.Үй тапсырмасын тексереді. №18.5 (1-4) Жауаптары: |
1.Оқушылар мұғалім- мен амандасады. 2. дайын жауап арқылы тексереді. |
Мадақтау
Әр есеп -1 балл. Жалпы: 4 балл |
дәптер |
|
Сабақтың ортасы 7 мин
10 мин |
«Өткен тақырыпты қайталауға арналған сұрақтар» 1. Квадрат үшмүшеде
а 2. Квадрат үшмүшеде
а 3. Квадрат үшмүшеде а = 0 болса, теңдеу квадрат теңдеу бола ма? 4. Квадрат теңдеуде b = 0 болса, қандай теңдеу болады? |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді. |
Мадақтау |
|
|
Мысалдарды қарастыру Мысал-1.
Мысал-2.
теңсіздігін интервалдар әдісімен шешу Мысал-3.
|
Оқушылар мысалдарды дәптерлеріне жазып алады |
|
Оқулық, дәптер |
|
|
Жеке жұмыс |
Оқулықпен жұмыс. А деңгейінің есептері №19.1(1-6) Жауаптары:
|
Оқушылар жеке орындайды.
|
Дескриптор -квадрат теңсіздіктерді шешеді. Әр дескриптор-1 балл. Жалпы: 6 балл |
Оқулық дәптер |
|
Жұптық жұмыс |
В деңгейінің есептері №19.11(1-6) Жауаптары:
|
Білім алушылар әдісті қолданып есептерді шығарады. Жауабын дескриптор арқылы тексереді. |
Дескриптор -квадрат теңсіздіктерді шешеді. Әр дескриптор-1 балл. Жалпы: 6 балл |
Оқулық, дәптер |
|
Сабақтың соңы
Рефлексия 7 мин.
Бағалау шкаласы |
«Сұрақ-жауап» Бүгінгі сабақтаң түсінгенім.... Қиындық тудырғаны.... Ұсынысым.........
Үйге тапсырма: № 19.1 (7-12) «1-2» - 3 балл «3-4» - 4 балл «5-6» - 5 балл «7-8» - 6 балл «9-10» - 7 балл «11-12» - 8 балл «13-14» - 9 балл «15-16» - 10 балл
|
Жинаған ұпай сандарын есептеп мұғалімге айтады. |
мадақтау |
|
шағым қалдыра аласыз



























