|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|
|||||
|
Бөлім: |
Сахат |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||
|
Күні: |
|
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 91 сабақ. Дельфиндер |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.2.1 мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба білу 2.2.6.1 кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба білу кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін бағалау |
|
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: жаңаны білуге,ізденуге құштар болу |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы 10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырма Мысалды жатқа сұрау |
Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын Оқиды |
«Тамшылар»әдісі Дескриптор: Мысалды жатқа айтады-1б |
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңа сабақ ФС тапсырма 1-тапсырма Дельфиндер туралы қажетті деректерді біліп ал. Оларды суреттегі дельфинді сипаттауда қолдан. Дельфиндердің дене пішіні жұмыр келеді. Ұзындығы 1—10м аралығында болады. Дельфиндерді балық деп айта алмаймыз. Олар кит тәрізді сүтқоректілер қатарына жатады. Дельфиндер топтасып өмір сүреді. |
Дельфинді сипаттайды |
«Тамшылар»әдісі Дескриптор: Дельфинді сипаттайды-1б
|
|
|
||
|
|
2-тапсырма «Түртіп алу» әдісі Мәтінді түсініп оқы. Мәтінді оқып,сұрақтарға жауап береді. Дельфиндер кемеге қалай көмектеседі? Пингвин кемесіне не болды? |
Мәтінмен жұмыс жасайды |
«Тамшылар»әдісі ҚБ: 1-10 балл Дескриптор: Мәтінді оқиды-1б Сұраққа жауап береді-1б |
|
|
||
|
|
ЕБҚ 3-тапсырма Мәтінге сүйеніп, 112-беттегі суретті әңгімеле.
|
Әңгімелейді |
«Тамшылар»әдісі Дескриптор: Мәтінге сүйеніп,суретті әңгімелейді-1б |
Оқулық |
|
||
|
|
ЕҚБ 4-тапсырма Дельфин-өте ақылды, мейірімді,нағыз дос. Осы пікірге мәтіннен дәлелдер келтір.
|
Мәтіннен дәлелдер келтіреді |
Дескриптор: Мәтіннен дәлел келтіреді-1б |
Дельфиннің суреті |
|
||
|
|
5-тапсырма Мәтінде қатігез адам туралы айтылған жолдарды тауып,қайталап оқы. Оның іс-әрекетіне баға бер. Қатігез адам дельфинді атып, өздері апатқа ұшырады. |
Кейіпкердің іс-әрекетіне баға береді |
Дескриптор: Қатігез адамның мінезіне баға береді-1б
|
Суреттер |
|
||
|
|
6-тапсырма Әсіресе балалармен ойнағанды жақсы көретін дельфиндерге ризашылығыңды 3 сөйлеммен білдіріп көр. Дельфиндер кішкентай балаларды жақсы көреді. Емдейді. |
Дәптермен жұмыс жасайды |
Дескриптор: Сауатты әрі таза жазады-1б |
Оқулық |
|
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Үйге тапсырма Мәтінді мазмұндап келу. Кері байланыс
|
Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Мәтінді мазмұндайды-1б
«Ауа райы» әдісі |
Кері байланыс тақтасы |
|
||

|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Саяхат |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№92 сабақ. Ғарышқа саяхат |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.2 шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Білім беру ұйымының
атауы
Пәні:
Әдебиеттік
оқу
Бөлім:
Сахат
Педагогтің
аты-жөні:
Күні:
Сынып:
2
Қатысушылар
саны:
Қатыспағандар
саны:
Сабақтың
тақырыбы: № 91 сабақ.
Дельфиндер
Оқу бағдарламасына
сәйкес оқыту мақсаты: 2.2.2.1
мұғалім көмегімен қарапайым және нақтылау сұрақтарын қою және оның
жауабын шығармадан таба білу 2.2.6.1
кейіпкердің сыртқы келбетін сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін
бағалау
Сабақтың
мақсаты мұғалім көмегімен қарапайым
және нақтылау сұрақтарын қою және оның жауабын шығармадан таба
білу кейіпкердің сыртқы келбетін
сипаттау, мінез-құлқы мен іс-әрекетін
бағалау
Құндылықтар
Талап: жаңаны
білуге,ізденуге құштар болу
Сабақтың
барысы
Сабақтың
кезеңдері
Педагогтің
әрекеті
Оқушының
әрекеті
Бағалау
Ресурстар Сабақтың басы
10 мин Ұйымдастыру
кезеңі Психологиялық ахуал қалыптастыру Оқушылардың назарын сабаққа
аудару Үй
тапсырма Мысалды
жатқа сұрау Оқушылардың назарын сабаққа
аудару Үй
тапсырмасын
Оқиды «Тамшылар»әдісі Дескриптор:
Мысалды жатқа
айтады-1б
Сабақтың ортасы
25мин Жаңа
сабақ ФС
тапсырма 1-тапсырма Дельфиндер
туралы қажетті деректерді біліп ал. Оларды суреттегі дельфинді
сипаттауда қолдан. Дельфиндердің дене пішіні жұмыр келеді. Ұзындығы
1—10м аралығында болады. Дельфиндерді балық деп айта алмаймыз. Олар
кит тәрізді сүтқоректілер қатарына жатады. Дельфиндер
топтасып өмір сүреді.
Дельфинді
сипаттайды «Тамшылар»әдісі Дескриптор: Дельфинді
сипаттайды-1б 2-тапсырма «Түртіп
алу» әдісі Мәтінді
түсініп оқы. Мәтінді
оқып,сұрақтарға жауап береді. Дельфиндер
кемеге қалай көмектеседі? Пингвин
кемесіне не болды?
Мәтінмен жұмыс
жасайды «Тамшылар»әдісі ҚБ: 1-10
балл Дескриптор: Мәтінді
оқиды-1б
Сұраққа жауап
береді-1б ЕБҚ 3-тапсырма Мәтінге
сүйеніп, 112-беттегі суретті әңгімеле. Суреттен нелерді көріп тұрсың? Кеме қалай аталады? Тағы қандай кеме атауларын
білесің? «Пингвин»
не себепті апатқа ұшырады?
Әңгімелейді «Тамшылар»әдісі Дескриптор:
Мәтінге сүйеніп,суретті
әңгімелейді-1б
Оқулық ЕҚБ 4-тапсырма Дельфин-өте ақылды, мейірімді,нағыз дос. Осы
пікірге мәтіннен дәлелдер келтір. Кеме жартасқа соғылмасын деп
көмектеседі. Дельфиндер топтасып өмір
сүреді. Дельфиндер
адамға көмектеседі.
Мәтіннен дәлелдер
келтіреді Дескриптор:
Мәтіннен дәлел
келтіреді-1б
Дельфиннің
суреті 5-тапсырма Мәтінде
қатігез адам туралы айтылған жолдарды тауып,қайталап оқы. Оның
іс-әрекетіне баға бер. Қатігез
адам дельфинді атып, өздері апатқа ұшырады.
Кейіпкердің іс-әрекетіне баға
береді Дескриптор: Қатігез адамның мінезіне баға
береді-1б
Суреттер 6-тапсырма Әсіресе
балалармен ойнағанды жақсы көретін дельфиндерге ризашылығыңды 3
сөйлеммен білдіріп көр. Дельфиндер
кішкентай балаларды жақсы көреді. Емдейді.
Дәптермен жұмыс
жасайды Дескриптор: Сауатты әрі таза
жазады-1б
Оқулық Сабақтың
соңы
10
мин Үйге
тапсырма Мәтінді
мазмұндап келу. Кері
байланыс Үй тапсырмасын
алады
Кері байланыс
жасайды Дескриптор: Мәтінді
мазмұндайды-1б
«Ауа райы»
әдісі
Кері байланыс
тақтасы
Білім беру ұйымының
атауы
Пәні:
Әдебиеттік
оқу
Бөлім:
Саяхат
Педагогтің
аты-жөні:
Күні:
Сынып:
2
Қатысушылар
саны:
Қатыспағандар
саны:
Сабақтың
тақырыбы: №92 сабақ. Ғарышқа
саяхат
Оқу бағдарламасына
сәйкес оқыту мақсаты: 2.2.1.2
шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп
оқу
Сабақтың
мақсаты шығарманы іштей оқып, ондағы
қажетті ақпараттарды белгілеп
оқу
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

















