|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Өнер |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3 |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№92 сабақ.. Есептеу. Қорытындылау |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.5 үш амалдан артық әріпті, санды өрнектерді салыстыру 3.1.2.9 100 көлеміндегі сандарды ауызша көбейту мен бөлуді орындауда қосындыны және көбейтіндіні бір таңбалы санға бөлу, қосындыны санға көбейту ережесін қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
100 көлеміндегі сандарды ауызша көбейту мен бөлуді орындауда қосындыны және көбейтіндіні бір таңбалы санға бөлу, қосындыны санға көбейту ережесін қолданады |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 24 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Арайлап атқан таңға сәлем Жылуын шашқан күнге сәлем Білім беріп тәрбиелеген Ұстаздарым сіздерге сәлем Өткенді пысықтау 6-тапсырма Теңдеуді шеш 45*2*у=900 45*2+в=900 а-45*2=900 90*у=900 90+в=900 а-90=900 У=900:90 в=900-90 а=900+90 У=10 в=810 а=990 Құндылық мақсаты:Қарапайым өлшеулер жүргізу, практикалық есептерді шешуге арналған құралдармен жұмыс жасай алу Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс «Жүрек» әдісі Оқулықпен жұмыс 1-тапсырма: 101*4=404 – Рояль 906:3=302- Литавра 101*8=808 – тарелкалар 303*2=606 – Валторно 105*3=450- труба 201*4=804- трамбон 103*2=206- скрипка 900:20=45 – гобой 320:2=160 – флейка 333:3=111- арфа 2 тапсырма. Ш: (56+14)-29=70-29=41 Ж: Қорапта 41 қарындаш қалды. ЕБҚ 3 тапсырма Теңдеулерді шеш. 56;4+х=257 14+х=257 Х=257-14 Х=243 56:4+243=257 257=257 А+84:4=570 А+21=570 А=570-21 А=549 549+84:4=570 570=570 ЕҚБ 4-тапсырма. Есепте 39:13=3 54:18=3 84:12=7 72:24=3 56:14=4 70:14=5 96:32=3 90:15=6 5-тапсырма Есепте.Дұрыстығын тексер 17*2=34 65*2=130 550:5=110 800:40=20 75:5=15 60*8=480 84:6=14 960:6=160 7-тапсырма Бөлінгішті тап 13:4=3 ( 1қалд) 14:3=4 (2 қалд) 18:5=3 (3қалд) 8-тапсырма Есепті шығар Ш: (20+30)+(10*30)=600+300=900 Ж: Барлығы 900 шар сатып алынды. 9-тапсырма Тура теңдік шығу үшін, цифрлардың арасына «қосу» және «азайту» таңбаларын қой 0+1+2+3+4+5-6-7+8-9=1 Үйге тапсырма: 6-тапсырма Қалдықпен бөлуді орындаңдар 50:12=5 ( 2) 21:4=5 (1) 18:4=4(2) 85:18=4 (13) 60:7=8(4) 3:6=0(3) 5:8=0(5) 74:7=10(4) 51:7=7(2)
|
Амандасады. Жақсы тілектер айтады. Үй тапсырмасын тексертеді Жаңа тақырыпты меңгереді Тапсырманы орындайды Есептерді шығарады Есепті шығарады. Тапсырманы орындайды Есепті шығарады Есепті шығарады Үй тапсырмасын орындайды Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Теңдеулерді шешеді-1б
Дескриптор: Есепті шығарады-1б Әрбір есептеудің тиімді тәсілін табады-1б Дескриптор: Өрнектің мәнін табады-1б Есепті шығарады-
Жарайсың! Дескриптор: Есепті шығарады-1б Сызба бойынша есеп құрастырады
ҚБ: 1-10балл Дескриптор: Есепті шығарады-1б Ауызша түсіндіре отырып есептейді-1б Дескриптор: Есепті шығарады-1б Дұрыстығын тексереді -1б Дескриптор: Есепті шығарады-1б Бөлінгіштерді шығарады Дескриптор: Есепті шығарады-1б Дескриптор: Тура теңдік шығу үшін, цифрлардың арасына «қосу» және «азайту» таңбаларын қояды-1б «Кинолента» әдісі |
Көңіл күй стикерлері Суреттер Суреттер оқулық Плакат Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Суреттер Жұмыс дәптері Жұмыс дәптері Тақта Кесте Оқулық Тақта Жұмыс дәптері Тақта Кесте Оқулық Тақта Жұмыс дәптері Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
92 сабақ матем
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Өнер |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3 |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№92 сабақ.. Есептеу. Қорытындылау |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.2.1.5 үш амалдан артық әріпті, санды өрнектерді салыстыру 3.1.2.9 100 көлеміндегі сандарды ауызша көбейту мен бөлуді орындауда қосындыны және көбейтіндіні бір таңбалы санға бөлу, қосындыны санға көбейту ережесін қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
100 көлеміндегі сандарды ауызша көбейту мен бөлуді орындауда қосындыны және көбейтіндіні бір таңбалы санға бөлу, қосындыны санға көбейту ережесін қолданады |
|||||
|
Құндылықтар: Қаңтар айы: Заң және тәртіп |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ Апта дәйексөзі: Әділ заң- аспан тірегі |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 24 минут Сабақты қорыту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Арайлап атқан таңға сәлем Жылуын шашқан күнге сәлем Білім беріп тәрбиелеген Ұстаздарым сіздерге сәлем Өткенді пысықтау 6-тапсырма Теңдеуді шеш 45*2*у=900 45*2+в=900 а-45*2=900 90*у=900 90+в=900 а-90=900 У=900:90 в=900-90 а=900+90 У=10 в=810 а=990 Құндылық мақсаты:Қарапайым өлшеулер жүргізу, практикалық есептерді шешуге арналған құралдармен жұмыс жасай алу Жаңа тақырып Ұжымдық жұмыс «Жүрек» әдісі Оқулықпен жұмыс 1-тапсырма: 101*4=404 – Рояль 906:3=302- Литавра 101*8=808 – тарелкалар 303*2=606 – Валторно 105*3=450- труба 201*4=804- трамбон 103*2=206- скрипка 900:20=45 – гобой 320:2=160 – флейка 333:3=111- арфа 2 тапсырма. Ш: (56+14)-29=70-29=41 Ж: Қорапта 41 қарындаш қалды. ЕБҚ 3 тапсырма Теңдеулерді шеш. 56;4+х=257 14+х=257 Х=257-14 Х=243 56:4+243=257 257=257 А+84:4=570 А+21=570 А=570-21 А=549 549+84:4=570 570=570 ЕҚБ 4-тапсырма. Есепте 39:13=3 54:18=3 84:12=7 72:24=3 56:14=4 70:14=5 96:32=3 90:15=6 5-тапсырма Есепте.Дұрыстығын тексер 17*2=34 65*2=130 550:5=110 800:40=20 75:5=15 60*8=480 84:6=14 960:6=160 7-тапсырма Бөлінгішті тап 13:4=3 ( 1қалд) 14:3=4 (2 қалд) 18:5=3 (3қалд) 8-тапсырма Есепті шығар Ш: (20+30)+(10*30)=600+300=900 Ж: Барлығы 900 шар сатып алынды. 9-тапсырма Тура теңдік шығу үшін, цифрлардың арасына «қосу» және «азайту» таңбаларын қой 0+1+2+3+4+5-6-7+8-9=1 Үйге тапсырма: 6-тапсырма Қалдықпен бөлуді орындаңдар 50:12=5 ( 2) 21:4=5 (1) 18:4=4(2) 85:18=4 (13) 60:7=8(4) 3:6=0(3) 5:8=0(5) 74:7=10(4) 51:7=7(2)
|
Амандасады. Жақсы тілектер айтады. Үй тапсырмасын тексертеді Жаңа тақырыпты меңгереді Тапсырманы орындайды Есептерді шығарады Есепті шығарады. Тапсырманы орындайды Есепті шығарады Есепті шығарады Үй тапсырмасын орындайды Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Теңдеулерді шешеді-1б
Дескриптор: Есепті шығарады-1б Әрбір есептеудің тиімді тәсілін табады-1б Дескриптор: Өрнектің мәнін табады-1б Есепті шығарады-
Жарайсың! Дескриптор: Есепті шығарады-1б Сызба бойынша есеп құрастырады
ҚБ: 1-10балл Дескриптор: Есепті шығарады-1б Ауызша түсіндіре отырып есептейді-1б Дескриптор: Есепті шығарады-1б Дұрыстығын тексереді -1б Дескриптор: Есепті шығарады-1б Бөлінгіштерді шығарады Дескриптор: Есепті шығарады-1б Дескриптор: Тура теңдік шығу үшін, цифрлардың арасына «қосу» және «азайту» таңбаларын қояды-1б «Кинолента» әдісі |
Көңіл күй стикерлері Суреттер Суреттер оқулық Плакат Оқулық Жұмыс дәптері Оқулық Суреттер Жұмыс дәптері Жұмыс дәптері Тақта Кесте Оқулық Тақта Жұмыс дәптері Тақта Кесте Оқулық Тақта Жұмыс дәптері Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз






