Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары Мадина тел: 8 747 010 0331
|
Бөлім: |
Табиғат құбылыстары |
|||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||
|
Сынып: |
4 «Ә» Қатысқандар |
Қатыспағандар |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қорытындылау. Пікір |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.4.2.1 математикалық мазмұндағы пікірлер құру, олардың ақиқаттығын немесе жалғандығын анықтау; |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Математикалық мазмұндағы пікірлер құру, олардың ақиқаттығын немесе жалғандығын анықтайды |
|||||||||
|
Құндылықтар |
Құрмет көрсетуге, адамгершілікке тəрбиелеу. |
|||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі Балалар
сендер жергілікті жерді бағдарлау туралы не білесіңдер? •1-суреттегі қыз баланың пікірі ақиқат, себебі, оның тұсбағдары – қызғылт сары •2-суреттегі ер баланың пікірі ажған, себебі, оның тұсбағдары – қызыл •3-суреттегі қыз баланың пікірі ақиқат, себебі, оның тұсбағдары – қызғылт сары емес, көк Сабақ мақсатымен танысады |
Математикалық мазмұндағы пікірлерді құрастырады Сабақ мақсатымен танысады |
ҚБ:Жарайсыңдар! Керемет! Жақсы! Тамаша! Дескриптор: Сурет бойынша дұрыс пікірлерді анықтайды 1б |
Слайд |
||||||
|
Сабақтың ортасы 28мин |
Жаңа сабақ №2 тапсырма. Берілген нысандарды тиісті жиындарға орналастырады.Бүгін біз өз білімімізді нақтылаймыз, қандай да бір туындаған қиындықты тауып, оны түзейміз. ӨЖ. №3 тапсырма. •Тұсбағдар – жол сілтеуші А •10 саны 3-ке қалдықсыз бөлінеді Ж •Құмырсқа иллеуі ағаштың оңтүстік жағында орналасады Ж •Ағаштың солтүстік жағында мүк көп А •Бізде қазір математика сабағы емес Ж •Сендер 4-сынып оқушыларысыңдар А •Арқақоржын – туристті сөмкесі А •Күн батыстан шығады Ж
ФС.№4 тапсырма. Сурет бойынша ақиқат және жалған пікірлер жазады |
Жалған және Ақиқат болып. Әр оқушы өз позициясын ұстанады және оны дәлелдейді. Кестеге пікірлерді жазады. |
Берілген нысандарды тиісті жиындарға орналастырады 1б Дескриптор: Пікірлер ақиқат па жалған ба екенін анықтайды 1б Математикалық мазмұндағы пікірлер құрады 1б, Ақиқаттығын немесе жалғандығын анықтайды 1б |
Оқулық Оқулық |
||||||
|
Сергіту сәті 2мин |
Сергіту сәті |
Сәйкесінше қимылмен көрсетеді |
Тамаша! |
слайд |
||||||
|
5мин |
ЕБҚ.№5 тапсырма.Сызба бойынша есеп құрастырып,оны шығар
ЖЖ.№6 тапсырма.«Серпілген сауал» әдісі. Әріптердің қандай мәндерінде теңдік дұрыс болады?
ФС.№7 тапсырма зерттеушілік тапсырма Шешуі:Төртінші тұрған жасыл папканың сыртындағы жазбасына қарап, ауданның планы екенін анықтайды. Үшінші тұрған көк папканың сыртындағы жазбасына қарап және жасыл папкадағы ауданның планы екендігінен, оның аула планы екені анықталады. Бірінші тұрған қызғылт сары папканың сыртындағы жазбасына қарап және алдыңғы екі папкадағы пландарды ескеріп, оның ауыл планы екені анықталады. Екінші тұрған күлгін папкадағы қала планы болып табылады |
Сызба бойынша есеп құрастырып,оны шығарады Тапсырманы орындайды Зерттеушілік тапсырманы орындайды |
Сызба бойынша есеп құрастырып,оны шығарады 2б Әріптердің қандай мәндерінде теңдік дұрыс екенін анықтайды 1б Зерттеушілік тапсырманы орындайды 1б |
Оқулық |
||||||
|
Сабақтың соңы 5мин |
Бекіту Үй тапсырмасы: 8-тапсырма. 55 бет Кері байланыс: «Білім сандығы» Бүгінгі сабақ несімен қызықты болды? |
Кері байланыс жасайды |
1-10ұпай Өз-өздерін бағалайды |
|
||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
95-саб математика 4 сынып
95-саб математика 4 сынып
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары Мадина тел: 8 747 010 0331
|
Бөлім: |
Табиғат құбылыстары |
|||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||
|
Сынып: |
4 «Ә» Қатысқандар |
Қатыспағандар |
||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Қорытындылау. Пікір |
|||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.4.2.1 математикалық мазмұндағы пікірлер құру, олардың ақиқаттығын немесе жалғандығын анықтау; |
|||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Математикалық мазмұндағы пікірлер құру, олардың ақиқаттығын немесе жалғандығын анықтайды |
|||||||||
|
Құндылықтар |
Құрмет көрсетуге, адамгершілікке тəрбиелеу. |
|||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||
|
Сабақтың басы 5мин |
Ұйымдастыру кезеңі Балалар
сендер жергілікті жерді бағдарлау туралы не білесіңдер? •1-суреттегі қыз баланың пікірі ақиқат, себебі, оның тұсбағдары – қызғылт сары •2-суреттегі ер баланың пікірі ажған, себебі, оның тұсбағдары – қызыл •3-суреттегі қыз баланың пікірі ақиқат, себебі, оның тұсбағдары – қызғылт сары емес, көк Сабақ мақсатымен танысады |
Математикалық мазмұндағы пікірлерді құрастырады Сабақ мақсатымен танысады |
ҚБ:Жарайсыңдар! Керемет! Жақсы! Тамаша! Дескриптор: Сурет бойынша дұрыс пікірлерді анықтайды 1б |
Слайд |
||||||
|
Сабақтың ортасы 28мин |
Жаңа сабақ №2 тапсырма. Берілген нысандарды тиісті жиындарға орналастырады.Бүгін біз өз білімімізді нақтылаймыз, қандай да бір туындаған қиындықты тауып, оны түзейміз. ӨЖ. №3 тапсырма. •Тұсбағдар – жол сілтеуші А •10 саны 3-ке қалдықсыз бөлінеді Ж •Құмырсқа иллеуі ағаштың оңтүстік жағында орналасады Ж •Ағаштың солтүстік жағында мүк көп А •Бізде қазір математика сабағы емес Ж •Сендер 4-сынып оқушыларысыңдар А •Арқақоржын – туристті сөмкесі А •Күн батыстан шығады Ж
ФС.№4 тапсырма. Сурет бойынша ақиқат және жалған пікірлер жазады |
Жалған және Ақиқат болып. Әр оқушы өз позициясын ұстанады және оны дәлелдейді. Кестеге пікірлерді жазады. |
Берілген нысандарды тиісті жиындарға орналастырады 1б Дескриптор: Пікірлер ақиқат па жалған ба екенін анықтайды 1б Математикалық мазмұндағы пікірлер құрады 1б, Ақиқаттығын немесе жалғандығын анықтайды 1б |
Оқулық Оқулық |
||||||
|
Сергіту сәті 2мин |
Сергіту сәті |
Сәйкесінше қимылмен көрсетеді |
Тамаша! |
слайд |
||||||
|
5мин |
ЕБҚ.№5 тапсырма.Сызба бойынша есеп құрастырып,оны шығар
ЖЖ.№6 тапсырма.«Серпілген сауал» әдісі. Әріптердің қандай мәндерінде теңдік дұрыс болады?
ФС.№7 тапсырма зерттеушілік тапсырма Шешуі:Төртінші тұрған жасыл папканың сыртындағы жазбасына қарап, ауданның планы екенін анықтайды. Үшінші тұрған көк папканың сыртындағы жазбасына қарап және жасыл папкадағы ауданның планы екендігінен, оның аула планы екені анықталады. Бірінші тұрған қызғылт сары папканың сыртындағы жазбасына қарап және алдыңғы екі папкадағы пландарды ескеріп, оның ауыл планы екені анықталады. Екінші тұрған күлгін папкадағы қала планы болып табылады |
Сызба бойынша есеп құрастырып,оны шығарады Тапсырманы орындайды Зерттеушілік тапсырманы орындайды |
Сызба бойынша есеп құрастырып,оны шығарады 2б Әріптердің қандай мәндерінде теңдік дұрыс екенін анықтайды 1б Зерттеушілік тапсырманы орындайды 1б |
Оқулық |
||||||
|
Сабақтың соңы 5мин |
Бекіту Үй тапсырмасы: 8-тапсырма. 55 бет Кері байланыс: «Білім сандығы» Бүгінгі сабақ несімен қызықты болды? |
Кері байланыс жасайды |
1-10ұпай Өз-өздерін бағалайды |
|
||||||
шағым қалдыра аласыз














