|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Қозғалысқа, өнімділікке берілген есептер |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№95 сабақ. Қорытындылау. Пікір |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.3.3.1 қозғалыстың басталуы мен бағытын пайдалана отырып, нысандар қозғалысы сызбасын құру, сәйкес есептеулер жүргізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Математикалық мазмұндағы пікірлер құрастырып,олардың ақиқаттығын және жалғандығын дәлелдейді |
|||||
|
Құндылықтар |
Ай құндылығы: Заң және тәртіп. Апталық дәйек сөз: «Тәртіпсіз ел болмайды» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Психологиялық дайындық Өткен тақырыпты пысықтау №10есеп Ақиқат пікірлер Қайың-жалпақ жапырақты ағаш Ақиқат Ара-жәндік Ақиқат 99-ең үлкен екі таңбалы сан 120саны 60-тан екі есе артық Жалған пікірлерді ақиқатқа айналдыру Қаңтар айында 32 күн бары жалған. 260 пен 70-тің қосындысы 320-ға тең емес Бүгін күн жарқырап тұрғаны жалған Киттің балық екені жалған. Жаңа тақырып №1 есеп 1-көк тұсбағдар 2-қызыл тұсбағдар 3-қызғылт сары тұсбағдар №2 есеп
№3 есеп Тұсбағдар-жол сілтеуші. (А) 10саны 3-ке қалдықсыз бөлінеді(Ж) Құмырсқа илеуі ағаштың оңтүстік жағында орналасқан (А) Ағаштың солтүстік жағында мүк көп (А) Бізде қазір математика сабағы емес (Ж) Сендер 4-сынып оқушысысыңдар (А) Арқақоржын-туристің сөмкесі (А) Күн батыстан шығады (Ж) №4 есеп
№5есеп Бір ауылдан бір уақытта бір бағытта жеңіл машина мен автобус жолға шықты. Автобустың жылдамдығы- 70 км\сағ. Жеңіл машинаның жылдамдығы -100км\сағ.Қанша сағаттан соң олардың арақашықтығы 90км болады? Ш: Vқаш=V2-V1=100-70=30км\сағ t=S/Vқаш=90/30=3сағ Ж: 3сағаттан соң олардың арақашықтығы 90км болады №6 есеп Z+z=z z=0 болғанда S*s=s s=0.1 болғанда D*0=0 d- кез келген сан болғанда 1235*c=c c=0 болғанда 728*k=k k=0 болғанда 987540/t=987540 t=1 болғанда N*458=458*n n-кез келген сан болғанда 123456*m=0 m=0 болғанда 2*b=b+4586 b=4586 болғанда №7 есеп I-ауыл II-қала III-облыс IV-аудан Үй тапсырмасы №8 есеп
|
Шаттық шеңберін жасайды Үй тапсырма сын тексертеді Тұсбағдар лардың кімде қандай түс екенін табады Тапсырманы орындайды Көшіріп жазып, қандай пікір екенін анықтайды Ақиқат және жалған пікір құрастыра ды Сызба бойынша екеп құрастыра Ды Әріптердің мәнін табады Зерттеушілік жұмыс жүргізеді Үй тапсырма сын алады КЕрі байланыс жасайды |
Дескриптор: Пікірлердің ақиқаттығы мен жалғандығын дәлелдейді-1Б Жалған пікірлерді ақиқатқа айналдырады-1Б ҚБ:
Дескриптор: Ақиқат және жалңан пікірлерді ажырата алады-1Б Эйлер дөңгелегімен жұмыс жасай алады-1Б Дескриптор: Өзіндік жұмыс жасай алады-1Б Жалған және ақиқат пікірлерді анықтайды-1Б Дескриптор: Сурет және мәтінмен жұмыс жасайды-1Б Ақиқат және жалған пікірлер құрастыра алады-1Б Дескриптор: Сызба бойынша есеп құрастырады-1Б Есептің шартын құрып, жауабын табады-1Б ҚБ: Керемет!
Дескриптор: Әріптердің мәнін табады-1Б Мәнін табу арқылы дұрыс теңдік құрайды-1Б Дескриптор: Папкаларға қарап қандай жер планы екенін айтады-1Б Зерттеу жүргізе алады-1Б Дескриптор: Дұрыс пікірді таңдап,жазады-1Б Өз бетінше жұмыс жасайды-1Б
«Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі |
Суреттер Дәптер Киттің суреті Тұсбағдар туралы суреттер Эйлер дөңгелегі Суреттер Есепке байланысты суреттер Аспан әлемі туралы суреттер Есептің сызбасы Суреттер Папкалар Фигуралар Кері байланыс парағы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№95 сабақ. Математика Қорытындылау. Пікір ҚМЖ 4 сын
№95 сабақ. Математика Қорытындылау. Пікір ҚМЖ 4 сын
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Қозғалысқа, өнімділікке берілген есептер |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№95 сабақ. Қорытындылау. Пікір |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.3.3.1 қозғалыстың басталуы мен бағытын пайдалана отырып, нысандар қозғалысы сызбасын құру, сәйкес есептеулер жүргізу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Математикалық мазмұндағы пікірлер құрастырып,олардың ақиқаттығын және жалғандығын дәлелдейді |
|||||
|
Құндылықтар |
Ай құндылығы: Заң және тәртіп. Апталық дәйек сөз: «Тәртіпсіз ел болмайды» |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Сабаққа дайындық Психологиялық дайындық Өткен тақырыпты пысықтау №10есеп Ақиқат пікірлер Қайың-жалпақ жапырақты ағаш Ақиқат Ара-жәндік Ақиқат 99-ең үлкен екі таңбалы сан 120саны 60-тан екі есе артық Жалған пікірлерді ақиқатқа айналдыру Қаңтар айында 32 күн бары жалған. 260 пен 70-тің қосындысы 320-ға тең емес Бүгін күн жарқырап тұрғаны жалған Киттің балық екені жалған. Жаңа тақырып №1 есеп 1-көк тұсбағдар 2-қызыл тұсбағдар 3-қызғылт сары тұсбағдар №2 есеп
№3 есеп Тұсбағдар-жол сілтеуші. (А) 10саны 3-ке қалдықсыз бөлінеді(Ж) Құмырсқа илеуі ағаштың оңтүстік жағында орналасқан (А) Ағаштың солтүстік жағында мүк көп (А) Бізде қазір математика сабағы емес (Ж) Сендер 4-сынып оқушысысыңдар (А) Арқақоржын-туристің сөмкесі (А) Күн батыстан шығады (Ж) №4 есеп
№5есеп Бір ауылдан бір уақытта бір бағытта жеңіл машина мен автобус жолға шықты. Автобустың жылдамдығы- 70 км\сағ. Жеңіл машинаның жылдамдығы -100км\сағ.Қанша сағаттан соң олардың арақашықтығы 90км болады? Ш: Vқаш=V2-V1=100-70=30км\сағ t=S/Vқаш=90/30=3сағ Ж: 3сағаттан соң олардың арақашықтығы 90км болады №6 есеп Z+z=z z=0 болғанда S*s=s s=0.1 болғанда D*0=0 d- кез келген сан болғанда 1235*c=c c=0 болғанда 728*k=k k=0 болғанда 987540/t=987540 t=1 болғанда N*458=458*n n-кез келген сан болғанда 123456*m=0 m=0 болғанда 2*b=b+4586 b=4586 болғанда №7 есеп I-ауыл II-қала III-облыс IV-аудан Үй тапсырмасы №8 есеп
|
Шаттық шеңберін жасайды Үй тапсырма сын тексертеді Тұсбағдар лардың кімде қандай түс екенін табады Тапсырманы орындайды Көшіріп жазып, қандай пікір екенін анықтайды Ақиқат және жалған пікір құрастыра ды Сызба бойынша екеп құрастыра Ды Әріптердің мәнін табады Зерттеушілік жұмыс жүргізеді Үй тапсырма сын алады КЕрі байланыс жасайды |
Дескриптор: Пікірлердің ақиқаттығы мен жалғандығын дәлелдейді-1Б Жалған пікірлерді ақиқатқа айналдырады-1Б ҚБ:
Дескриптор: Ақиқат және жалңан пікірлерді ажырата алады-1Б Эйлер дөңгелегімен жұмыс жасай алады-1Б Дескриптор: Өзіндік жұмыс жасай алады-1Б Жалған және ақиқат пікірлерді анықтайды-1Б Дескриптор: Сурет және мәтінмен жұмыс жасайды-1Б Ақиқат және жалған пікірлер құрастыра алады-1Б Дескриптор: Сызба бойынша есеп құрастырады-1Б Есептің шартын құрып, жауабын табады-1Б ҚБ: Керемет!
Дескриптор: Әріптердің мәнін табады-1Б Мәнін табу арқылы дұрыс теңдік құрайды-1Б Дескриптор: Папкаларға қарап қандай жер планы екенін айтады-1Б Зерттеу жүргізе алады-1Б Дескриптор: Дұрыс пікірді таңдап,жазады-1Б Өз бетінше жұмыс жасайды-1Б
«Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі |
Суреттер Дәптер Киттің суреті Тұсбағдар туралы суреттер Эйлер дөңгелегі Суреттер Есепке байланысты суреттер Аспан әлемі туралы суреттер Есептің сызбасы Суреттер Папкалар Фигуралар Кері байланыс парағы |
||
шағым қалдыра аласыз

















