Бекітілді:
|
Бөлім: |
9-бөлім Әлемдегі ірі кітапханалар |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Жұмағалиева А М |
|
|
Күні: 18 04 2025 |
Пәні: қазақ тілі |
|
|
Сынып:6 «Д» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Әл- Фараби атындағы ҚҰУ Ғылыми кітапханасы. БЖБ№1 |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.2.5.1 – мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталға сұрақтар құрастыру. 6.3.6.1 - мәтіндегі орфографиялық және пунктуациялық қателерді сөздіктерге, емле ережелеріне сүйеніп, түзету, редакциялау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
– мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталға сұрақтар құрастырады. - мәтіндегі орфографиялық және пунктуациялық қателерді сөздіктерге, емле ережелеріне сүйеніп, түзетеді, редакциялайды |
|
|
Құндылықтарға баулу |
Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік (Уақытты тиімді жоспарлай білу және кез-келген іс-әрекеттің нәтижелеріне қол жеткізу және жақсарту үшін күш салу); |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын тексеру Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру |
Мұғаліммен амандасады Назарын сабаққа аударады
|
Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
|
|
Сабақтың ортасы |
Дескриптор: -сұрақтарға жазбаша жауап береді.
Дескриптор: -тірек сөздерге анықтама береді.
Дескриптор: -көркем жазады; -орфографиялық қатені анықтайды, түзетеді; -пунктуациялық қатені анықтайды, түзетеді.
Дескриптор: -көркем жазады; -тыныс белгілерді түзетіп жазады. |
Мәтінді оқиды Сұрақтарға жауап бережі Анықтама жазады Орфографиялық және пунктуациялық қателерді түзетеді. |
Мұғалімнің бағалауы Мұғалімнің бағалауы |
оқулық |
|
Сабақтың соңы |
«Аяқталмаған сөйлемдер» әдісі Мен бүгін...білдім Маған... қиын болды Мен ....өмірде қолданамын Үйге тапсырма: |
Сабаққа кері байланыс береді Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып алады |
1-10 балл аралығында бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
9-бөлім Әлемдегі ірі кітапханалар. Әл- Фараби атындағы ҚҰУ Ғылыми кітапханасы.
9-бөлім Әлемдегі ірі кітапханалар. Әл- Фараби атындағы ҚҰУ Ғылыми кітапханасы.
Бекітілді:
|
Бөлім: |
9-бөлім Әлемдегі ірі кітапханалар |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Жұмағалиева А М |
|
|
Күні: 18 04 2025 |
Пәні: қазақ тілі |
|
|
Сынып:6 «Д» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Әл- Фараби атындағы ҚҰУ Ғылыми кітапханасы. БЖБ№1 |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.2.5.1 – мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталға сұрақтар құрастыру. 6.3.6.1 - мәтіндегі орфографиялық және пунктуациялық қателерді сөздіктерге, емле ережелеріне сүйеніп, түзету, редакциялау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
– мәтіннен негізгі және қосымша ақпаратты, көтерілген мәселені анықтауға бағытталға сұрақтар құрастырады. - мәтіндегі орфографиялық және пунктуациялық қателерді сөздіктерге, емле ережелеріне сүйеніп, түзетеді, редакциялайды |
|
|
Құндылықтарға баулу |
Еңбекқорлық және кәсіби біліктілік (Уақытты тиімді жоспарлай білу және кез-келген іс-әрекеттің нәтижелеріне қол жеткізу және жақсарту үшін күш салу); |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын тексеру Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру |
Мұғаліммен амандасады Назарын сабаққа аударады
|
Жарайсың! Тамаша! Керемет! |
|
|
Сабақтың ортасы |
Дескриптор: -сұрақтарға жазбаша жауап береді.
Дескриптор: -тірек сөздерге анықтама береді.
Дескриптор: -көркем жазады; -орфографиялық қатені анықтайды, түзетеді; -пунктуациялық қатені анықтайды, түзетеді.
Дескриптор: -көркем жазады; -тыныс белгілерді түзетіп жазады. |
Мәтінді оқиды Сұрақтарға жауап бережі Анықтама жазады Орфографиялық және пунктуациялық қателерді түзетеді. |
Мұғалімнің бағалауы Мұғалімнің бағалауы |
оқулық |
|
Сабақтың соңы |
«Аяқталмаған сөйлемдер» әдісі Мен бүгін...білдім Маған... қиын болды Мен ....өмірде қолданамын Үйге тапсырма: |
Сабаққа кері байланыс береді Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып алады |
1-10 балл аралығында бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз


















