|
Бөлім тақырыбы: Театр өнері мен мәдениеті |
Мектеп: |
|||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты -жөні: |
|||||||||||||||
|
Сынып: 9 |
Қатысқаны: Қатыспағаны: |
|||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Әлем тыныштығын сақтайтын халықаралық ұйымдар. |
|||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.5.1 мәтінде көтерілген мәселеге оқырманның қарым-қатынасын анықтауға арналған талқылау сұрақтарын құрастыру; 9.4.4.4 аралас құрмалас сөйлемдердің жасалу жолдарын білу, қолдану. |
|||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Мәтінде көтерілген мәселеге оқырманның қарым-қатынасын анықтауға арналған талқылау сұрақтарын құрастыру; аралас құрмалас сөйлемдердің жасалу жолдарын білу, қолдану. |
|||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Пәннің лексикасы мен терминологиясы: Диалог пен жазба жұмыстарындағы тілдік қолданыс: - Менің ойымша..., - Ең алдымен.., - Әйтсе де, ... - Қысқасын айтқанда,... |
|||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Тарихтың, мәдениет пен тілдің біртұтастығы (6-құндылық) Бұл сабақ оқушыларды қазақ театр мәдениетін сақтауға үйретеді |
|||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Өзін –өзі тану, әдебиет |
|||||||||||||||
|
Бастапқы білім |
Мәтінде оқылым стратегияларын қолданады. |
|||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал. Оқушылар төмендегі сұрақтарға жауап беріп, «Театрға бару мәдениеті» туралы жұбымен әңгімелеседі. ОҚЫЛЫМ АЛДЫ.
Оқушы пікірі тыңдалады. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
Оқушылар төмендегі сұрақтарға жауап беріп, «Театрға бару мәдениеті» туралы жұбымен әңгімелеседі. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
Қалыптастырушы бағалаулар ҚБ |
Тақырыпқа қажетті сұрақтар |
||||||||||||
|
Сабақ ортасы |
ОҚЫЛЫМ ТАПСЫРМАСЫ. Мәтінді түсініп оқыңыз. Төменде берілген тірек сөздерді қолдана отырып, мәтінде көтерілген мәселеге оқырманның қарым-қатынасын анықтауға арналған талқылау сұрақтарын құрастырыңыз.
Дескриптор:
ҚБ ОҚЫЛЫМНАН КЕЙІН 4-тапсырма. Оқылым мәтінін пайдаланып, аралас құрмалас сөйлемдер құрастырыңдар. Дескриптор:
ҚБ Тапсырма.
Дескриптор:
ҚБ |
Мәтінді түсініп оқыңыз. Төменде берілген тірек сөздерді қолдана отырып, мәтінде көтерілген мәселеге оқырманның қарым-қатынасын анықтауға арналған талқылау сұрақтарын құрастырыңыз. Грамматикалық тапсырма орындайды. Халықаралық ұйымдары туралы постер дайындайды; постерде ұйымдар туралы қысқаша мәлімет пен миссияларды қамтиды; берілген мақал-мәтелдерді қолданады; тақырып бойынша ой қорытындылайды. |
Қалыптастырушы бағалаулар
ҚБ
Қалыптастырушы бағалаулар
ҚБ
Қалыптастырушы бағалаулар
ҚБ |
9-сынып қазақ тілі оқулығы |
||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексиялық эссе Оқушылар төмендегі сөз оралымдарын қолданып, сабақта туындаған ойларын тұжырымдайды:
Қысқасын айтқанда, .................деген шешімге келдік. |
|
||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
9-сынып "Әлем тыныштығын сақтайтын халықаралық ұйымдар" тақырыбы
9-сынып "Әлем тыныштығын сақтайтын халықаралық ұйымдар" тақырыбы
|
Бөлім тақырыбы: Театр өнері мен мәдениеті |
Мектеп: |
|||||||||||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты -жөні: |
|||||||||||||||
|
Сынып: 9 |
Қатысқаны: Қатыспағаны: |
|||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Әлем тыныштығын сақтайтын халықаралық ұйымдар. |
|||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
9.2.5.1 мәтінде көтерілген мәселеге оқырманның қарым-қатынасын анықтауға арналған талқылау сұрақтарын құрастыру; 9.4.4.4 аралас құрмалас сөйлемдердің жасалу жолдарын білу, қолдану. |
|||||||||||||||
|
Сабақ мақсаттары |
Мәтінде көтерілген мәселеге оқырманның қарым-қатынасын анықтауға арналған талқылау сұрақтарын құрастыру; аралас құрмалас сөйлемдердің жасалу жолдарын білу, қолдану. |
|||||||||||||||
|
Бағалау критерийі |
|
|||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Пәннің лексикасы мен терминологиясы: Диалог пен жазба жұмыстарындағы тілдік қолданыс: - Менің ойымша..., - Ең алдымен.., - Әйтсе де, ... - Қысқасын айтқанда,... |
|||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Тарихтың, мәдениет пен тілдің біртұтастығы (6-құндылық) Бұл сабақ оқушыларды қазақ театр мәдениетін сақтауға үйретеді |
|||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Өзін –өзі тану, әдебиет |
|||||||||||||||
|
Бастапқы білім |
Мәтінде оқылым стратегияларын қолданады. |
|||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||
|
Сабақтың басы |
Ұйымдастыру кезеңі. Жағымды психологиялық ахуал. Оқушылар төмендегі сұрақтарға жауап беріп, «Театрға бару мәдениеті» туралы жұбымен әңгімелеседі. ОҚЫЛЫМ АЛДЫ.
Оқушы пікірі тыңдалады. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
Оқушылар төмендегі сұрақтарға жауап беріп, «Театрға бару мәдениеті» туралы жұбымен әңгімелеседі. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
Қалыптастырушы бағалаулар ҚБ |
Тақырыпқа қажетті сұрақтар |
||||||||||||
|
Сабақ ортасы |
ОҚЫЛЫМ ТАПСЫРМАСЫ. Мәтінді түсініп оқыңыз. Төменде берілген тірек сөздерді қолдана отырып, мәтінде көтерілген мәселеге оқырманның қарым-қатынасын анықтауға арналған талқылау сұрақтарын құрастырыңыз.
Дескриптор:
ҚБ ОҚЫЛЫМНАН КЕЙІН 4-тапсырма. Оқылым мәтінін пайдаланып, аралас құрмалас сөйлемдер құрастырыңдар. Дескриптор:
ҚБ Тапсырма.
Дескриптор:
ҚБ |
Мәтінді түсініп оқыңыз. Төменде берілген тірек сөздерді қолдана отырып, мәтінде көтерілген мәселеге оқырманның қарым-қатынасын анықтауға арналған талқылау сұрақтарын құрастырыңыз. Грамматикалық тапсырма орындайды. Халықаралық ұйымдары туралы постер дайындайды; постерде ұйымдар туралы қысқаша мәлімет пен миссияларды қамтиды; берілген мақал-мәтелдерді қолданады; тақырып бойынша ой қорытындылайды. |
Қалыптастырушы бағалаулар
ҚБ
Қалыптастырушы бағалаулар
ҚБ
Қалыптастырушы бағалаулар
ҚБ |
9-сынып қазақ тілі оқулығы |
||||||||||||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексиялық эссе Оқушылар төмендегі сөз оралымдарын қолданып, сабақта туындаған ойларын тұжырымдайды:
Қысқасын айтқанда, .................деген шешімге келдік. |
|
||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз
















