Материалдар / № 12 Күй анасы - Дина.docx

№ 12 Күй анасы - Дина.docx

Материал туралы қысқаша түсінік
7.3.3.1 мәтін құрылымын (кіріспе бөлім, жалпы мәлімет беру, детальді мәлімет беру) сақтай отырып, графиктік мәтін (шартты белгі, сурет, сызба) түрінде берілген процесті сипаттап жазу;
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
10 Қараша 2024
39
0 рет жүктелген
250 ₸
Бүгін алсаңыз
+13 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +13 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Бөлім тақырыбы: Музыка өнері және қазақтың киелі домбырасы

Мектеп: Пәні: қазақ тілі

Күні:

Пән мұғалімі:


Қатысқаны: Қатыспағаны:

Сабақтың тақырыбы:

Күй анасы - Дина

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

7.3.3.1 мәтін құрылымын (кіріспе бөлім, жалпы мәлімет беру, детальді мәлімет беру) сақтай отырып, графиктік мәтін (шартты белгі, сурет, сызба) түрінде берілген процесті сипаттап жазу;

Сабақтың мақсаттары

Барлық оқушылар: мәтіннің негізгі ойын түсіну, талдау;

Көптеген оқушылар: мәтін бойынша кіріспе бөлім, жалпы мәлімет беру, детальді мәлімет беру;

Кейбір оқушылар: мәтін құрылымын сақтай отырып, графиктік мәтін түрінде берілген процесті сипаттап жазу.

Жоспар

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар





Ұйымдастыру бөлімі. Оқушылармен сәлемдесіп, зейінін сабаққа аудару.

Жазылым алды. Қызығушылықты ояту. «Тірі кітап» әдісі. Оқушылар оқылым мәтінін «Тірі кітап» әдісімен оқиды.

1.«Күй атасы» деп кімді атайды? Дина Нұрпейісованы неге «Күй анасы» деп атайды?

2. Дина Нұрпейісова туралы өздерің қосымша ақпарат жинақтап, пікір бөлісіңдер.

Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады.

Оқушылармен сәлемдесіп, зейінін сабаққа аудару.

Оқушылар оқылым мәтінін «Тірі кітап» әдісімен оқиды.

Сұрақтарға жауап беріп, өз пікірлерін білдіреді.

Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады.



ҚБ









https://kk.wikipedia.org/wiki/Классикалық_музыка








Сабақтың ортасы























Жазылым тапсырмасы.

2-тапсырма. Дина Нұрпейісованың жемісті жылдарын кластерге түсіріңдер.

3-тапсырма. «Қосжазба күнделігі» арқылы мәтіндегі негізгі ұғымдарға түсіндірме жазыңдар.

Дескриптор:

  • Дина Нұрпейісованың жемісті жылдарын кластерге түсіреді;

  • мәтіндегі негізгі ұғымдарға түсіндірме жазады.

  • Ойларын дәлелдейді.

ҚБ

Жазылымнан кейін. Өлеңге кідіріс белгісін (|, ||, |||) қойып жазып, интонациясымен оқып шығыңдар. Өлеңдегі негізгі ойды анықтаңдар.

Дескриптор:

  • Өлеңге кідіріс белгісін қойып жазады;

  • интонациясымен оқып шығады.

  • Өлеңдегі негізгі ойды анықтайды;

  • Ойларын дәлелдейді.

  • Тақырыпты қорытындылайды.

ҚБ

Дина Нұрпейісованың жемісті жылдарын кластерге түсіреді;

мәтіндегі негізгі ұғымдарға түсіндірме жазады.

Ойларын дәлелдейді.

Өлеңге кідіріс белгісін қойып жазады;

интонациясымен оқып шығады.

Өлеңдегі негізгі ойды анықтайды;

Ойларын дәлелдейді.

Тақырыпты қорытындылайды.










ҚБ










ҚБ












https://music.yandex.kz/album/370529






Сабақтың соңы Рефлексия


  • Үй тапсырмасы: 4-тапсырма










Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ