§ 14. Дыбысты жазу және ойнату. Дыбысты өңдеу
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
3-бөлім. Мәтін және мультимедиа (ортақ тақырыптары: «Меніңтуған өлкем», «Жыл мезгілдері») |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Дюсенбаева А |
|
|
Күні: |
2.12.2024 |
|
|
Сынып: 2 «А,Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
§ 14. Дыбысты жазу және ойнату. Дыбысты өңдеу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.4.2 Scratch (скретч) программалау ортасында дыбыстық файлдарды өңдеу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Scratch ойын программалау ортасында библиотекадағы дыбысты қолдана алу |
|
|
Құндылықты дарыту |
Жасампаздық және Жаңашылдық |
|
|
Апта дәйексөзі |
Бірлігі күшті ел озады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу. Түгендеу Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру: «Гүлмен тілек» Бүгінгі сабақ тақырыбы: § 14. Дыбысты жазу және ойнату
Scratch программасында біз жоба құрып, скріптілерді жазып жүрміз. Бүгін тағы бір кітапханамен танысамыз. Ол – Дыбыс кітапханасы.
|
Сәлемдеседі Сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру. Оқушылар арнайы дайындалып келген гүлді алақандарына салып тұрып, бір-біріне тілек тілейді. |
|
Kundelik.kz
|
|
Сабақтың ортасы |
Дыбыстарды скриптіге қолғануға қандай блок қажет?
Scratch программасын іске қосып,1-8-суреттерде берілген жобаны жаса. Орында Ребусты шеш. Қандай сөз шықты?
Зертте Көрсетілгенкомандалардыңұқсастығыменайырмашылығынзерттепайт.
|
Компьютер-мен жұмыс жасайды Тапсырмаларды орындайды Ребусты шешеді Дискриптер: Тармақталған алгоритмдерді пайдаланып, мультфильм құрастыра алады; Кейіпкерлер арасында диалог ұйымдастырады. |
Оқушылар- дың тапсырма- ны орындау деңгейіне қарай бір- бірлерін «Үш шапалақ» арқылы бағалау
Формативті бағалау 1-10 балл |
Электрон-дық қосымша. Слайдтар Компьютер Электрон-дық қосымша Оқулық Скретч програм-масы |
|
Сабақтың соңы
|
Рефлексия (жеке, жұпта, топта) Қызыл – түсінбедім. Сары – сұрақтарым әлі де бар. Жасыл – бәрі түсінікті. Үйге тапсырма: Жұмыс дәптеріндегі тапсырманы орындау. |
Кері байланыс жасайды |
|
|
2
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
§ 14. Дыбысты жазу және ойнату. Дыбысты өңдеу
§ 14. Дыбысты жазу және ойнату. Дыбысты өңдеу
§ 14. Дыбысты жазу және ойнату. Дыбысты өңдеу
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
3-бөлім. Мәтін және мультимедиа (ортақ тақырыптары: «Меніңтуған өлкем», «Жыл мезгілдері») |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Дюсенбаева А |
|
|
Күні: |
2.12.2024 |
|
|
Сынып: 2 «А,Ә» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
§ 14. Дыбысты жазу және ойнату. Дыбысты өңдеу |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.2.4.2 Scratch (скретч) программалау ортасында дыбыстық файлдарды өңдеу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Scratch ойын программалау ортасында библиотекадағы дыбысты қолдана алу |
|
|
Құндылықты дарыту |
Жасампаздық және Жаңашылдық |
|
|
Апта дәйексөзі |
Бірлігі күшті ел озады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
Оқушылармен амандасу. Түгендеу Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру: «Гүлмен тілек» Бүгінгі сабақ тақырыбы: § 14. Дыбысты жазу және ойнату
Scratch программасында біз жоба құрып, скріптілерді жазып жүрміз. Бүгін тағы бір кітапханамен танысамыз. Ол – Дыбыс кітапханасы.
|
Сәлемдеседі Сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру. Оқушылар арнайы дайындалып келген гүлді алақандарына салып тұрып, бір-біріне тілек тілейді. |
|
Kundelik.kz
|
|
Сабақтың ортасы |
Дыбыстарды скриптіге қолғануға қандай блок қажет?
Scratch программасын іске қосып,1-8-суреттерде берілген жобаны жаса. Орында Ребусты шеш. Қандай сөз шықты?
Зертте Көрсетілгенкомандалардыңұқсастығыменайырмашылығынзерттепайт.
|
Компьютер-мен жұмыс жасайды Тапсырмаларды орындайды Ребусты шешеді Дискриптер: Тармақталған алгоритмдерді пайдаланып, мультфильм құрастыра алады; Кейіпкерлер арасында диалог ұйымдастырады. |
Оқушылар- дың тапсырма- ны орындау деңгейіне қарай бір- бірлерін «Үш шапалақ» арқылы бағалау
Формативті бағалау 1-10 балл |
Электрон-дық қосымша. Слайдтар Компьютер Электрон-дық қосымша Оқулық Скретч програм-масы |
|
Сабақтың соңы
|
Рефлексия (жеке, жұпта, топта) Қызыл – түсінбедім. Сары – сұрақтарым әлі де бар. Жасыл – бәрі түсінікті. Үйге тапсырма: Жұмыс дәптеріндегі тапсырманы орындау. |
Кері байланыс жасайды |
|
|
2
шағым қалдыра аласыз




















