|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Музыка |
|||||
|
Бөлім: |
Ғарышқа саяхат |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 27 сабақ Байқоңыр |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.1.1 – музыкалық көркемдеуіш құралдардың көмегімен әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтау және салыстыру; 4.1.1.2 – музыкалық шығарманың дыбыстауын түрлі орындауда тыңдатып анықтау және салыстыру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
музыкалық көркемдеуіш құралдың көмегімен әуеннің жанрын , көркемдік образдарын анықтайды және салыстырады |
|||||
|
Құндылықтар: (Негіздеме: Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Ұлттық құрылтайдың ІІ,ІІІ, ІV отырыстарында берген тапсырмасы, ҚР Оқу-ағарту министрлігінің №123 бұйрығы) |
Сабақ құндылығы: Тәуелсіздік және отаншылдық айы.. Апта дәйексөзі: Тәуелсіздік - тәтті сөз ғана емес,ұлттық жауапкершілік. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдас тыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Амандасу.1-тапсырма Берілген суреттерді көру арқылы сабақтың тақырыбын ашу:
Ғарышкерлер мекені,
Қалай ойлайсыңдар, біздің бүгінгі тақырыбымыз қандай? Картадан Байқоңырды табыңыздар. Оқушыларға сабақтың мақсат-міндеттерін түсіндіру. «Жаңа сөз үйренейік!» айдарында оқушыларға жаңа сөздерді меңгерту үшін сөздікпен жұмыс жүргізу.
Бақытқа сұрақ қой.
Оқушылар өз жұмыстарына қаншалықты риза болғандықтарын көңіл күй бас бармақ арқылы көрсету.
Тыңда және жауап бер. Сөйлемді оқы. Сұраққа жауап бер. Жаңа сөздерді пайдалан. 1.Аспанға тез көтеріледі. Соңынан ізі қалды. Бұл не?Зымыран 2. Жаңа зымыран ұшырылды.Ғалымдар бақылап тұр. Бұл жерде не болды?Сынақ. 3. Жерді алыстан бақылайды. Стансыларға түрлі суреттер жібереді. Бұл не? Жер серігі
Дескриптор:
3- тапсырма Мәтінді тыңда және оқы. Мазмұнын айт. «Байқоңыр» ғарышайлағы Қызылорда облысында орналасқан. Ғарышайлақ 1955 жылы салынды. Дескриптор:
Тапсырма соңында оқушылардың тапсырманы орындауда қандай қиындықтарға кезіккендері туралы сұрап, алдағы уақытта ескеретін жайттарды анықтап білу. Оқушылар өз жұмыстарына қаншалықты риза болғандықтарын көңіл күй бас бармақ арқылы көрсету. Үйге тапсырма:
|
Жаңа тақырыпты түсінеді. Байқоңыр туралы біледі. Сұрақтарға жауап береді Оқулықта көрсетілген концертті ұйымдастыру және жүргізу талаптарымен танысады. Тыңдалым тыңдап, сұрақтарға жауап береді Байқоңыр туралы мәліметтер жинау Қойылған сұрақтарға жауап бере Тапсырманы орындайды. Кері байланыс жасайды |
Дескрипторы: Жаңа тақырыпты меңгереді. Сұрақтарға жауап береді. Байқоңыр туралы біледі. Тапсырманы талапқа сай оындайды.
Дескрипторы: Байқоңыр туралы өз ойларын айтады. Сұрақтарға жауап береді. Тапсырманы талапқа сай орындайды. Аралдар картасы» әдісі арқылы өз ойларын айтады Бағдаршам әдісі. |
Кері байланыс парағы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 27 сабақ Байқоңыр
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Музыка |
|||||
|
Бөлім: |
Ғарышқа саяхат |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 27 сабақ Байқоңыр |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.1.1 – музыкалық көркемдеуіш құралдардың көмегімен әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтау және салыстыру; 4.1.1.2 – музыкалық шығарманың дыбыстауын түрлі орындауда тыңдатып анықтау және салыстыру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
музыкалық көркемдеуіш құралдың көмегімен әуеннің жанрын , көркемдік образдарын анықтайды және салыстырады |
|||||
|
Құндылықтар: (Негіздеме: Мемлекет басшысы Қ.Тоқаевтың Ұлттық құрылтайдың ІІ,ІІІ, ІV отырыстарында берген тапсырмасы, ҚР Оқу-ағарту министрлігінің №123 бұйрығы) |
Сабақ құндылығы: Тәуелсіздік және отаншылдық айы.. Апта дәйексөзі: Тәуелсіздік - тәтті сөз ғана емес,ұлттық жауапкершілік. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдас тыру Өзін-өзі тексеру Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Амандасу.1-тапсырма Берілген суреттерді көру арқылы сабақтың тақырыбын ашу:
Ғарышкерлер мекені,
Қалай ойлайсыңдар, біздің бүгінгі тақырыбымыз қандай? Картадан Байқоңырды табыңыздар. Оқушыларға сабақтың мақсат-міндеттерін түсіндіру. «Жаңа сөз үйренейік!» айдарында оқушыларға жаңа сөздерді меңгерту үшін сөздікпен жұмыс жүргізу.
Бақытқа сұрақ қой.
Оқушылар өз жұмыстарына қаншалықты риза болғандықтарын көңіл күй бас бармақ арқылы көрсету.
Тыңда және жауап бер. Сөйлемді оқы. Сұраққа жауап бер. Жаңа сөздерді пайдалан. 1.Аспанға тез көтеріледі. Соңынан ізі қалды. Бұл не?Зымыран 2. Жаңа зымыран ұшырылды.Ғалымдар бақылап тұр. Бұл жерде не болды?Сынақ. 3. Жерді алыстан бақылайды. Стансыларға түрлі суреттер жібереді. Бұл не? Жер серігі
Дескриптор:
3- тапсырма Мәтінді тыңда және оқы. Мазмұнын айт. «Байқоңыр» ғарышайлағы Қызылорда облысында орналасқан. Ғарышайлақ 1955 жылы салынды. Дескриптор:
Тапсырма соңында оқушылардың тапсырманы орындауда қандай қиындықтарға кезіккендері туралы сұрап, алдағы уақытта ескеретін жайттарды анықтап білу. Оқушылар өз жұмыстарына қаншалықты риза болғандықтарын көңіл күй бас бармақ арқылы көрсету. Үйге тапсырма:
|
Жаңа тақырыпты түсінеді. Байқоңыр туралы біледі. Сұрақтарға жауап береді Оқулықта көрсетілген концертті ұйымдастыру және жүргізу талаптарымен танысады. Тыңдалым тыңдап, сұрақтарға жауап береді Байқоңыр туралы мәліметтер жинау Қойылған сұрақтарға жауап бере Тапсырманы орындайды. Кері байланыс жасайды |
Дескрипторы: Жаңа тақырыпты меңгереді. Сұрақтарға жауап береді. Байқоңыр туралы біледі. Тапсырманы талапқа сай оындайды.
Дескрипторы: Байқоңыр туралы өз ойларын айтады. Сұрақтарға жауап береді. Тапсырманы талапқа сай орындайды. Аралдар картасы» әдісі арқылы өз ойларын айтады Бағдаршам әдісі. |
Кері байланыс парағы |
||
шағым қалдыра аласыз





