|
Бөлім: Қазіргі қоғам: миграция және зияткерлік миграция. |
МЕКТЕП: |
|||||||||||||||||||||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
|||||||||||||||||||||||
|
СЫНЫП: 11 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әлем және Қазақстандағы миграция |
|||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.4.1 - мәтінде көтерілген мәселеге автор мен оқырманның қарым - қатынасын ескере отырып, талқылау сұрақтарын құрастыру және сыни тұрғыда бағалау; 11.3.6.1 - жазба жұмысын абзац пен бөліктерге бөлу, ойын (ақпарат, идея) дұрыс жүйелеп, логикалық және стильдік түзетулер енгізу, редакциялау). |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: мәтінде көтерілген мәселені анықтау, мәтін бойынша сұрақтар құрастыру, жазба жұмысын абзац пен бөліктерге бөлу; Көпшілігі: мәтінде көтерілген мәселені анықтау, мәтін бойынша талқылау сұрақтары құрастыру, жазба жұмысын абзац пен бөліктерге бөлу, ойын дұрыс жүйелеу; Кейбір оқушылар: Миграция туралы мәтінде көтерілген мәселеге автор мен оқырманның қарым - қатынасын ескере отырып, талқылау сұрақтарын құрастыру және сыни тұрғыда бағалау, жазба жұмысын абзац пен бөліктерге бөлу, ойын дұрыс жүйелеп, логикалық және стильдік түзетулер енгізу, редакциялау. |
|||||||||||||||||||||||
|
Жоспар: |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Оқушыларды түгендеп, назарын сабаққа аудару. Қызығушылықты ояту.
(Оқушылар жауабы тыңдалады). Дескриптор:
ҚБ Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
1.Мәтінді мұқият тыңдаңыз. Кестеде берілген үлгі бойынша автордың көтерген мәселесіне оқырман тұрғысынан талқылау сұрақтарын құрастырыңыз. 2. Мәтіндегі автордың ұстанған позициясына сіз қаншалықты келісесіз? Сыни тұрғыдан өз пікіріңізді білдіріңіз. ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Дескриптор:
ҚБ Қосымша тапсырма.
Дескриптор:
Бекіту.
«Аялы алақан» стратегиясы бойынша тақырыпқа негіз болып отырған тірек сөздерді анықтап, әр саусаққа жазып шығады. Әркім жазған тірек сөздерін ортаға шығып оқып береді де тақтаға жапсырып қояды. |
Оқушылар назарын сабаққа аударады.
Тақырыпқа байланысты сұрақтарға жауап береді.
Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
Оқушылар мақсатты аудиторияға арналған терминдер мен ұғымдарды, тілдік оралымдарды теріп жазып, олардың мағынасын түсіндіреді.
Грамматикалық тақырыптармен танысады.
Ресми іс-қағаздары туралы мәлімет алады.
Грамматикалық тақырыпқа байланысты тапсырма орындайды.
«Аялы алақан» стратегиясы бойынша тақырыпқа негіз болып отырған тірек сөздерді анықтап, әр саусаққа жазып шығады. |
Қалыптастырушы бағалау «Шаңырақ»
Қалыптастырушы бағалау «Шаңырақ»
Қалыптастырушы бағалау «Шаңырақ»
|
11-сынып Қазақ тілі оқулығы
Ғаламтор материалдары
Арай Жұматай
|
||||||||||||||||||||
|
Рефлексия
|
Кері байланыс: |
|
||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 2 Әлем және Қазақстандағы миграция.docx 11-сынып. 3-тоқсан.ЖМБ
№ 2 Әлем және Қазақстандағы миграция.docx 11-сынып. 3-тоқсан.ЖМБ
|
Бөлім: Қазіргі қоғам: миграция және зияткерлік миграция. |
МЕКТЕП: |
|||||||||||||||||||||||
|
КҮНІ: |
Мұғалім: |
|||||||||||||||||||||||
|
СЫНЫП: 11 |
Қатысқандар : |
Қатыспағандар: |
||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Әлем және Қазақстандағы миграция |
|||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.1.4.1 - мәтінде көтерілген мәселеге автор мен оқырманның қарым - қатынасын ескере отырып, талқылау сұрақтарын құрастыру және сыни тұрғыда бағалау; 11.3.6.1 - жазба жұмысын абзац пен бөліктерге бөлу, ойын (ақпарат, идея) дұрыс жүйелеп, логикалық және стильдік түзетулер енгізу, редакциялау). |
|||||||||||||||||||||||
|
Сабақ мақсаты |
Барлық оқушылар: мәтінде көтерілген мәселені анықтау, мәтін бойынша сұрақтар құрастыру, жазба жұмысын абзац пен бөліктерге бөлу; Көпшілігі: мәтінде көтерілген мәселені анықтау, мәтін бойынша талқылау сұрақтары құрастыру, жазба жұмысын абзац пен бөліктерге бөлу, ойын дұрыс жүйелеу; Кейбір оқушылар: Миграция туралы мәтінде көтерілген мәселеге автор мен оқырманның қарым - қатынасын ескере отырып, талқылау сұрақтарын құрастыру және сыни тұрғыда бағалау, жазба жұмысын абзац пен бөліктерге бөлу, ойын дұрыс жүйелеп, логикалық және стильдік түзетулер енгізу, редакциялау. |
|||||||||||||||||||||||
|
Жоспар: |
||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы |
Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі Оқушыларды түгендеп, назарын сабаққа аудару. Қызығушылықты ояту.
(Оқушылар жауабы тыңдалады). Дескриптор:
ҚБ Сабақ тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
1.Мәтінді мұқият тыңдаңыз. Кестеде берілген үлгі бойынша автордың көтерген мәселесіне оқырман тұрғысынан талқылау сұрақтарын құрастырыңыз. 2. Мәтіндегі автордың ұстанған позициясына сіз қаншалықты келісесіз? Сыни тұрғыдан өз пікіріңізді білдіріңіз. ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Дескриптор:
ҚБ Қосымша тапсырма.
Дескриптор:
Бекіту.
«Аялы алақан» стратегиясы бойынша тақырыпқа негіз болып отырған тірек сөздерді анықтап, әр саусаққа жазып шығады. Әркім жазған тірек сөздерін ортаға шығып оқып береді де тақтаға жапсырып қояды. |
Оқушылар назарын сабаққа аударады.
Тақырыпқа байланысты сұрақтарға жауап береді.
Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатын айқындайды.
Оқушылар мақсатты аудиторияға арналған терминдер мен ұғымдарды, тілдік оралымдарды теріп жазып, олардың мағынасын түсіндіреді.
Грамматикалық тақырыптармен танысады.
Ресми іс-қағаздары туралы мәлімет алады.
Грамматикалық тақырыпқа байланысты тапсырма орындайды.
«Аялы алақан» стратегиясы бойынша тақырыпқа негіз болып отырған тірек сөздерді анықтап, әр саусаққа жазып шығады. |
Қалыптастырушы бағалау «Шаңырақ»
Қалыптастырушы бағалау «Шаңырақ»
Қалыптастырушы бағалау «Шаңырақ»
|
11-сынып Қазақ тілі оқулығы
Ғаламтор материалдары
Арай Жұматай
|
||||||||||||||||||||
|
Рефлексия
|
Кері байланыс: |
|
||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз




















