Бекітемін:
Қысқамерзімді жоспар
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/ Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 10 мин. |
І.Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу. Психологиялық ахуал Оқушыларға жақсы көңіл күй тілеу
Мақсаты: Оқушылардың көңіл-күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге үйренеді.
|
Оқушылар сәлемдесіп болып, жақсы көңіл күймен сабаққа кіріседі.
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Өткен білімді еске түсіру. Wordwall платформасында кездейсоқ айналым арқылы таңдалған оқушы сұрақтар жазылған билетті таңдап, жауап береді. Сұрақтар:
|
Таңдалған оқушы үй тапсырмасының сұрақтары жазылған билетті алып, жауап береді.
|
Қалыптастырушы бағалау: Талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға ынталандыру стикерлері таратылады.
|
https://wordwall.net/play/67602/957/134
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы Мағынаны ашу. 30 мин. |
«Мейоз, оның фазалары. Митоз және мейоз үдерістерін салыстыру.» тақырыбында бейнеролик және презентация ұсынылады.
Тапсырма 1. Квест әдісі. Жаңа тақырыпты талқылау мақсатында квес ойыны көрсетіледі.Оқушылар квестті шешу үшін қойылған сұрақтарға қол көтеру арқылы жауап береді.
Тапсырма 2. Жұптық жұмыс. Суретте берілген фазаны анықтап, атауын жазу.
Тапсырма 3. «Түртіп алу» әдісі арқылы берілген тақырыпты оқып шығады, сол бойынша терминдерді жазып алады.
|
Оқушылар бейнеролик және презентация арқылы жаңа тақырыппен танысады.
Тапсырма 1. Оқушылар квестті шешу арқылы мейоз фазаларына қатысты сұрақтарға жауап береді.
Тапсырма 2. Оқушылар жанындағы оқушымен жұптасып, мейоз фазаларын анықтап, атауын жазады.
Тапсырма 3. Оқушылар терминдерді ауызша қайталап, даптерге жазып алады.
|
Қалыптастырушы бағалау: Өз ойын дұрыс мағынада білдіріп, талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға қазақша ынталандыру стикерлері таратылады.
Тапсырма 1.
Дескриптор: Қалыптастырушы бағалау: Талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «1,2 балдық» стикер таратылады.
Тапсырма 2.
Дескриптор: Қалыптастырушы бағалау: Талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға ынталандыру стикерлері таратылады.
Тапсырма 3
Дескриптор: Қалыптастырушы бағалау: Талқылауға белсенділікпен қатысқан оқушыға «1,2 балдық» стикер таратылады.
|
Оқулық Алматы: «Атамұра» 2019. 140 – 141 бет Н.Г.Асанов А.Соловьева, Б.Ибраимова
Оқулық Алматы: «Атамұра» 2019. 142 – 143 бет Н.Г. Асанов А.Соловьева, Б.Ибраимова
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Ихсанова Ақбота КуттыбекқызыШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз § 32 Мейоз, оның фазалары. Митоз және мейоз үдерістерін салыстыру.
Тақырып бойынша 11 материал табылды
§ 32 Мейоз, оның фазалары. Митоз және мейоз үдерістерін салыстыру.Материал туралы қысқаша түсінік
9 сынып § 32 Мейоз, оның фазалары. Митоз және мейоз үдерістерін салыстыру. ҚМЖ жұмысында презентация, квест т.б гиперссылка арқылы берілген. ҚМЖ жұмысынының ішіндегі барлық ресурстарды пайдалана аласыз.
Материалдың қысқаша нұсқасы Бекітемін:
Қысқамерзімді жоспар Сабақтың барысы:
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
























