|
Бөлім: Бейбітшілік,қауіпсіздік және жаһандық экономика. |
Мектеп: |
Сыныбы: 11 |
|||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||||
|
Пәні: қазақ тілі |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағаны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бірлік пен бейбітшілік-біздің ортақ ұранымыз. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.5.1 - мәтіндегі негізгі ойды анықтау, берілген мәліметтер мен пікірлерді өңдеу және толықтыру; 11.4.3.1 белгілі бір тақырып аясында тілдегі көркемдік құралдарды орынды пайдалану: көркемдеу, айшықтау, дәлелдеу, сөздерді сұрыптай білу (образды-эстетикалық). |
||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: мәтіндегі негізгі ойды анықтау, тілдегі көркемдік құралдарды орынды пайдалану; Көпшілігі: мәтіндегі негізгі ойды анықтау, берілген мәліметтер мен пікірлерді өңдеу және толықтыру, белгілі бір тақырып аясында тілдегі көркемдік құралдарды орынды пайдалану: көркемдеу, айшықтау, дәлелдеу, сөздерді сұрыптай білу; Кейбір оқушылар: мәтіндегі негізгі ойды анықтау, берілген мәліметтер мен пікірлерді өңдеу және толықтыру;құрастыру және сыни тұрғыда бағалау, белгілі бір тақырып аясында тілдегі көркемдік құралдарды орынды пайдалану: көркемдеу, айшықтау, дәлелдеу, сөздерді сұрыптай білу. |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы:
|
І. Ұйымдастыру кезеңі. Сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру.
мәліметтеріңді жазыңдар.
Сабақтың тақырыбы, мақсаты мен бағалау критерийлерін анықтайды.
1.Мәтінді түсініп оқып, негізгі ойды анықтаңдар. «Қосжазба күнделігін» толтырыңдар.
Дескриптор:
ҚБ
5-тапсырма. Сұрақтарға жауап бере отырып, пікірталас ұйымдастырыңдар. Өзіңді және қарсыласыңды кесте бойынша бағалаңдар. 1. Әр жерде болып жатқан қақтығыстардың себептерін қалай түсіндірер едіңдер? Соғыс кімдер үшін тиімді? 2. «Халқының бейбіт өмір сүруі басшысына байланысты» деген пікірге қалай қарайсыңдар? 3. «Қой үстіне бозторғай жұмыртқалаған заман» дегенді қалай түсінесіңдер? Сондай заман елімізде тек егемендік алған соң ғана орнады ма, әлде бұрын да болып па еді?
Дескриптор:
ҚБ |
Оқушылармен сәлемдесіп, назарын сабаққа аудару.
Оқушылар «Топтастыру» әдісі арқылы Бауыржан Момышұлы туралы білетін мәліметтерін жазады.
Сабақтың тақырыбы, мақсаты мен бағалау критерийлерін анықтайды.
Мәтінді түсініп оқып, негізгі ойды анықтайды. «Қосжазба күнделігін» толтырады.
Оқушылар пікірталас туралы мәлімет алады.
Сұрақтарға жауап бере отырып, пікірталас ұйымдастырады. Өзін және қарсыласын кесте бойынша бағалайды.
|
Қалыптастырушы бағалау
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
11-сынып қазақ тілі (Әзілхан Нұршайықовтың «Ақиқат пен аңыз» романынан)
|
|||
|
Сабақтың соңы: Үй тапсырмасы: |
«Менің баспалдағым»
6-тапсырма. |
|
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 3 Бірлік пен бейбітшілік-біздің ортақ ұранымыз..docx ҚГБ 11-сынып
№ 3 Бірлік пен бейбітшілік-біздің ортақ ұранымыз..docx ҚГБ 11-сынып
|
Бөлім: Бейбітшілік,қауіпсіздік және жаһандық экономика. |
Мектеп: |
Сыныбы: 11 |
|||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
||||||
|
Пәні: қазақ тілі |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағаны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Бірлік пен бейбітшілік-біздің ортақ ұранымыз. |
||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.2.5.1 - мәтіндегі негізгі ойды анықтау, берілген мәліметтер мен пікірлерді өңдеу және толықтыру; 11.4.3.1 белгілі бір тақырып аясында тілдегі көркемдік құралдарды орынды пайдалану: көркемдеу, айшықтау, дәлелдеу, сөздерді сұрыптай білу (образды-эстетикалық). |
||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: мәтіндегі негізгі ойды анықтау, тілдегі көркемдік құралдарды орынды пайдалану; Көпшілігі: мәтіндегі негізгі ойды анықтау, берілген мәліметтер мен пікірлерді өңдеу және толықтыру, белгілі бір тақырып аясында тілдегі көркемдік құралдарды орынды пайдалану: көркемдеу, айшықтау, дәлелдеу, сөздерді сұрыптай білу; Кейбір оқушылар: мәтіндегі негізгі ойды анықтау, берілген мәліметтер мен пікірлерді өңдеу және толықтыру;құрастыру және сыни тұрғыда бағалау, белгілі бір тақырып аясында тілдегі көркемдік құралдарды орынды пайдалану: көркемдеу, айшықтау, дәлелдеу, сөздерді сұрыптай білу. |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы:
|
І. Ұйымдастыру кезеңі. Сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру.
мәліметтеріңді жазыңдар.
Сабақтың тақырыбы, мақсаты мен бағалау критерийлерін анықтайды.
1.Мәтінді түсініп оқып, негізгі ойды анықтаңдар. «Қосжазба күнделігін» толтырыңдар.
Дескриптор:
ҚБ
5-тапсырма. Сұрақтарға жауап бере отырып, пікірталас ұйымдастырыңдар. Өзіңді және қарсыласыңды кесте бойынша бағалаңдар. 1. Әр жерде болып жатқан қақтығыстардың себептерін қалай түсіндірер едіңдер? Соғыс кімдер үшін тиімді? 2. «Халқының бейбіт өмір сүруі басшысына байланысты» деген пікірге қалай қарайсыңдар? 3. «Қой үстіне бозторғай жұмыртқалаған заман» дегенді қалай түсінесіңдер? Сондай заман елімізде тек егемендік алған соң ғана орнады ма, әлде бұрын да болып па еді?
Дескриптор:
ҚБ |
Оқушылармен сәлемдесіп, назарын сабаққа аудару.
Оқушылар «Топтастыру» әдісі арқылы Бауыржан Момышұлы туралы білетін мәліметтерін жазады.
Сабақтың тақырыбы, мақсаты мен бағалау критерийлерін анықтайды.
Мәтінді түсініп оқып, негізгі ойды анықтайды. «Қосжазба күнделігін» толтырады.
Оқушылар пікірталас туралы мәлімет алады.
Сұрақтарға жауап бере отырып, пікірталас ұйымдастырады. Өзін және қарсыласын кесте бойынша бағалайды.
|
Қалыптастырушы бағалау
ҚБ
ҚБ
ҚБ
|
11-сынып қазақ тілі (Әзілхан Нұршайықовтың «Ақиқат пен аңыз» романынан)
|
|||
|
Сабақтың соңы: Үй тапсырмасы: |
«Менің баспалдағым»
6-тапсырма. |
|
|||||
шағым қалдыра аласыз




















