|
Бөлім: |
Тәуелсіздік жылдарындағы Қазақстан. ЭКСПО -2017 |
|||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 9 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Болашақтың энергиясы |
|||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
9.3.6.1 жазба жұмысын абзацтар мен бөліктерге бөлу, ойын (ақпарат, идея) дұрыс жүйелеп, логикалық түзетулер енгізу, редакциялау 9.4.4.1 құрмалас сөйлем жасалу жолдарын, түрлерін білу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы орындай алады: Мәтінді түсініп оқу, мәтінге логикалық түзетулер енгізу, құрмалас сөйлем жасалу жолдарын, түрлерін білу; Көпшілігі орындай алады: тақырып бойынша жазба жұмысын абзацтар мен бөліктерге бөлу, логикалық түзетулер енгізу, құрмалас сөйлем жасалу жолдарын, түрлерін білу; Кейбіреуі орындай алады: жазба жұмысын абзацтар мен бөліктерге бөлу, ойын (ақпарат, идея) дұрыс жүйелеп, логикалық түзетулер енгізу, редакциялау, құрмалас сөйлем жасалу жолдарын, түрлерін білу. |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы
|
1.Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылардың сабаққа қатысуы тексеріледі.
Мәтінді түсініп оқыңдар. Ондағы деректерді дәлел ретінде қолданып, «ЭКСПО» көрмесін сипаттаңдар.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтау. |
Оқушылардың сабаққа қатысуы тексеріледі. Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, мәтінде берілген деректермен байланыстырады, көрмені сипаттайды. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
Қалыптастырушы бағалау ҚБ Тамаша жауап!
Жақсы жауап!
Ұсыныс!
|
9-сынып «Қазақ тілі» оқулығы |
||
|
Сабақтың ортасы
|
1-топ. Оқылым мәтіні негізінде «ЭКСПО-2017» көрмесі – тұрақты дамудың биік үлгісі» тақырыбында постер қорғаңдар. 2-топ. «Болашақтың энергиясы» тақырыбында жинақы мәтін жазып, жұптарыңның жұмысымен салыстырыңдар. Түзетулер енгізіп, қайта редакциялаңдар. Дескриптор:
ҚБ ЖАЗЫЛЫМНАН КЕЙІН. 3-тапсырма. Оқылым мәтінінен бірнеше жай сөйлем мен құрмалас сөйлемді анықтап жазып, ерекшеліктерін түсіндіріңдер. 5-тапсырма. «Артық болмас білгенің» айдарымен берілген деректерден құрмалас сөйлемнің түрлеріне мысалдар келтіріп жа зыңдар. Дескриптор:
ҚБ
|
Екі топқа бөлініп, тапсырмаларды орындаңдар. Оқылым мәтіні негізінде постер қорғайды. Берілген тақырыпта жинақы мәтін жазады; жұптарының жұмысымен салыстырып, түзетулер енгізіп, қайта редакциялайды. Оқылым мәтінінен бірнеше жай сөйлем мен құрмалас сөйлемді анықтап жазады. ерекшеліктерін түсіндіреді; деректерден құрмалас сөйлемнің түрлеріне мысалдар келтіреді. |
ҚБ Тамаша жауап!
Жақсы жауап!
Ұсыныс!
ҚБ Тамаша жауап!
Жақсы жауап!
Ұсыныс!
|
9-сынып «Қазақ тілі» оқулығы massaget.kz/blogs/6896/ |
||
|
Сабақтың соңы Үй тапсырмасы: |
Кері байланыс: Ең қиыны .... ... ... Ең жеңілі .... ... ... 7-тапсырма |
|
||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
№ 7 Болашақтың энергиясы.docx9-сынып. 2-тоқсан
№ 7 Болашақтың энергиясы.docx9-сынып. 2-тоқсан
|
Бөлім: |
Тәуелсіздік жылдарындағы Қазақстан. ЭКСПО -2017 |
|||||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: |
|||||
|
Сынып: 9 |
Қатысқан оқушылар саны: |
Қатыспағандар: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Болашақтың энергиясы |
|||||
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары |
9.3.6.1 жазба жұмысын абзацтар мен бөліктерге бөлу, ойын (ақпарат, идея) дұрыс жүйелеп, логикалық түзетулер енгізу, редакциялау 9.4.4.1 құрмалас сөйлем жасалу жолдарын, түрлерін білу. |
|||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы орындай алады: Мәтінді түсініп оқу, мәтінге логикалық түзетулер енгізу, құрмалас сөйлем жасалу жолдарын, түрлерін білу; Көпшілігі орындай алады: тақырып бойынша жазба жұмысын абзацтар мен бөліктерге бөлу, логикалық түзетулер енгізу, құрмалас сөйлем жасалу жолдарын, түрлерін білу; Кейбіреуі орындай алады: жазба жұмысын абзацтар мен бөліктерге бөлу, ойын (ақпарат, идея) дұрыс жүйелеп, логикалық түзетулер енгізу, редакциялау, құрмалас сөйлем жасалу жолдарын, түрлерін білу. |
|||||
|
Жоспар |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы
|
1.Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылардың сабаққа қатысуы тексеріледі.
Мәтінді түсініп оқыңдар. Ондағы деректерді дәлел ретінде қолданып, «ЭКСПО» көрмесін сипаттаңдар.
Сабақтың тақырыбы мен мақсатын анықтау. |
Оқушылардың сабаққа қатысуы тексеріледі. Оқушылар сұрақтарға жауап беріп, мәтінде берілген деректермен байланыстырады, көрмені сипаттайды. Сабақтың тақырыбы мен мақсаты анықталады. |
Қалыптастырушы бағалау ҚБ Тамаша жауап!
Жақсы жауап!
Ұсыныс!
|
9-сынып «Қазақ тілі» оқулығы |
||
|
Сабақтың ортасы
|
1-топ. Оқылым мәтіні негізінде «ЭКСПО-2017» көрмесі – тұрақты дамудың биік үлгісі» тақырыбында постер қорғаңдар. 2-топ. «Болашақтың энергиясы» тақырыбында жинақы мәтін жазып, жұптарыңның жұмысымен салыстырыңдар. Түзетулер енгізіп, қайта редакциялаңдар. Дескриптор:
ҚБ ЖАЗЫЛЫМНАН КЕЙІН. 3-тапсырма. Оқылым мәтінінен бірнеше жай сөйлем мен құрмалас сөйлемді анықтап жазып, ерекшеліктерін түсіндіріңдер. 5-тапсырма. «Артық болмас білгенің» айдарымен берілген деректерден құрмалас сөйлемнің түрлеріне мысалдар келтіріп жа зыңдар. Дескриптор:
ҚБ
|
Екі топқа бөлініп, тапсырмаларды орындаңдар. Оқылым мәтіні негізінде постер қорғайды. Берілген тақырыпта жинақы мәтін жазады; жұптарының жұмысымен салыстырып, түзетулер енгізіп, қайта редакциялайды. Оқылым мәтінінен бірнеше жай сөйлем мен құрмалас сөйлемді анықтап жазады. ерекшеліктерін түсіндіреді; деректерден құрмалас сөйлемнің түрлеріне мысалдар келтіреді. |
ҚБ Тамаша жауап!
Жақсы жауап!
Ұсыныс!
ҚБ Тамаша жауап!
Жақсы жауап!
Ұсыныс!
|
9-сынып «Қазақ тілі» оқулығы massaget.kz/blogs/6896/ |
||
|
Сабақтың соңы Үй тапсырмасы: |
Кері байланыс: Ең қиыны .... ... ... Ең жеңілі .... ... ... 7-тапсырма |
|
||||
шағым қалдыра аласыз
















