Қысқа мерзімді жоспар
|
Күні: 22.11.2023 ж Сынып: 1 Б Пән: Әліппе |
Мектеп: Қ. Байболов атындағы жалпы білім беретін мектеп Мұғалімнің аты-жөні: Раимкулова Б Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Менің отбасым.Ә ә дыбысы мен әрпі. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұзақ мерзімді оқу мақсаты |
1.1.5.2 сөйлеу барысында дауыс ырғағын, екпін, әуен, қарқын, кідірісті сақтау, ойды ым-ишара, қимыл арқылы жеткізу; 1.2.1.2* оқу түрлерін (буындап оқу, тұтас оқу, мәнерлеп оқу, түсініп оқу) қолдану; 1.3.6.1 жазу жолын, жоларалықты, жолдың жоғарғы және төменгі сызықтарын сақтап, әріп элементтерін, әріптердің бір-бірімен байланысын көркем жазу
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаттары
|
Барлығы: Менің отбасым. Ә ә дыбысы мен әрпін біледі. Көбі:Ә ә дыбысы бар сөздерді табады. Кейбірі: Ә ә дыбысы бар сөздерге дыбыстық талдау жасайды. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бағалау критерийлері |
*Ә дыбысы бар сөздерді оқи алады. *Ә әрпінің жазылу таңбасын дұрыс жаза алады. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Тілдік мақсат |
Отбасы-семья-family; Ата-дедушка-grandfather; Әже-бабушка-grandmother. Ата-ана-родители-parents |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Отбасы мүшелеріне қамқорлық таныту қасиеттерін дарыту 1.Мәңгілік Ел, бұл-Тәуелсіздік және Астана. Біз Тәуелсіздікті нығайтудың тарихи ұлы миссиясына адал боламыз. Біз Астананы халқымыздың гүлденуі мен қуатының жарқын белгісі ретінде әрқашан мақтан тұтатын боламыз. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Денсаулық және техника қауіпсіздігінің сақталуы |
Сергіту сәттері мен белсенді іс-әрекет түрлерін ұйымдастыру барысында қауіпсіздік ережесіне көңіл бөлемін |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Математика, орыс тілі, өзін-өзі тану,ағылшын. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым,интербелсенді тақта. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Алдыңғы меңгерілген білім |
Оқушылар жалпы дыбыс, әріп туралы біледі. Берілген буындар мен сөздерді оқи алады. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы 10 мин
|
1.Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
Қайырлы таң
досым,
Топқа бірігу Оқушылар 3 топқа бөлу
1.Дыбыстар 2. Буындар 3.Әріптер 2.(Ұ.Ж) «Миға шабуыл» әдісі арқылы өткенге шолу жасаймын. ә) Әріп деген не? б) Дыбыстар нешеге бөлінеді? в) Дыбыс деген не? Г) Ж дыбысы қандай дыбыс? (ҚБ) « Смайликтер» арқылы бағалау.
3.Өткенді пысықтау мақсатында «Сөз құра» ойынын ойнату.
Л А Ы Р Ж Е С Қ О (ҚБ) « Шапалақ»арқылы бағалау. |
Топ атаулары
Таныстырылым оқулықпен жұмыс
Смайликтер |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы 25 мин
|
4. Жұдырық-алақан» әдісі бойынша жаңа сабақты жұмбақ жасыру арқылы ашу. - Ал, балалар, ойнайық. Ойнайық та ойлайық. Қандай жұмбақ болса да, Шешпей оны қоймайық. Әже, әке,әпкенің басын бастап беремін Дәрігер,сәбіз, кәмпиттің ортасында келемін. (Ә дыбысы) 5.МК бейнеролик көрсету арқылы жаңа сабаққа кіріспе жасау.
Ә дыбысын бәріміз
бірге айтайықшы! Дескриптор: -Дауысты, дауыссыз дыбыстарды таныды; Дыбыстық талдау жасады (ҚБ) «Бас бармақ» әдісі арқылы бағалау.
6. Әр отбасы мүшелеріне тиесілі заттарды сурет арқылы болжа.
Дескриптор:
Сергіту сәті
7-тапсырма Дәптермен жұмыс. Ә дыбысын үлгіге қарап, бастырып жазады. Дескриптор: -Әріптерді таныды, жазды; Дыбыстық талдау жасады 8 -тапсырма.«Ұшақ ұшыру» әдісі бойынша буындап оқуға үйренеді.
|
Бейнеролик
Олықпен жұмыс
Оқулық
Видиоролик
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың соңы 5 мин |
9. Сабақты қорытындылау
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Раимкулова Ботакоз БазарбаевнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Ә ә дыбысы және әрпі
Тақырып бойынша 31 материал табылды
Ә ә дыбысы және әрпіМатериал туралы қысқаша түсінік
Оқушылар жалпы дыбыс, әріп туралы біледі. Берілген буындар мен сөздерді оқи алады.
Материалдың қысқаша нұсқасы Қысқа мерзімді жоспар
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||



















