Материалдар / Абай Құнанбайұлы

Абай Құнанбайұлы

Материал туралы қысқаша түсінік
Тексерді______________ қысқа мерзімді жоспар Абай (сабақтың тақырыбы) Бөлім: Абайды оқы, таңырқа! Педагогтің аты-жөні Темиржанова А.Н. Күні: Сынып: 6 «А,Б» Қатысушылар саны: 14 Қатыспағандар саны: 0 Сабақтың тақырыбы Абай Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары 6.1.5.1 Тірек сөздер, жетекші сұрақтар, мәтін тақырыбы арқылы негізгі ойды анықтау. 6.4.3.1 Жазба жұмыстарында теңеу, эпитетсөздерін қолданып жазу. Сабақтың мақсаты Барлық оқушылар орындай алады: мәтінді оқи алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мәтін бойынша бір-біріне сұрақтар қойып, қала атауларын атай алады. Кейбір оқушылар орындай алады: қосымша ақпарат көздерін пайдаланып, мәліметтерді толықтырады. Бағалау критерийлері . Оқушылар бағытты тыңдап, суреттен көріп түсінеді. Жаңа сөздерді қолданып сұраққа жауап бере алады. Сабақтың барысы Сабақтың кезеңі/ уақыт Педагогтің әрекеті Оқушының әрекеті Бағалау Ресурстар Басы: 2 минут 1.Психологиялық ахуал. Оқушылардың қызығушылығын ояту. Күлімдеп күн бүгі
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
11 Сәуір 2024
90
0 рет жүктелген
450 ₸
Бүгін алсаңыз
+23 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +23 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады



Тексерді______________


қысқа мерзімді жоспар

Абай

(сабақтың тақырыбы)


Бөлім:

Абайды оқы, таңырқа!

Педагогтің аты-жөні

Темиржанова А.Н.

Күні:


Сынып: 6 «А,Б»

Қатысушылар саны: 14

Қатыспағандар саны: 0

Сабақтың тақырыбы

Абай

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

6.1.5.1 Тірек сөздер, жетекші сұрақтар, мәтін тақырыбы арқылы негізгі ойды анықтау.

6.4.3.1 Жазба жұмыстарында теңеу, эпитетсөздерін қолданып жазу.

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар орындай алады: мәтінді оқи алады.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мәтін бойынша бір-біріне сұрақтар қойып, қала атауларын атай алады.

Кейбір оқушылар орындай алады: қосымша ақпарат көздерін пайдаланып, мәліметтерді толықтырады.

Бағалау критерийлері

.

Оқушылар бағытты тыңдап, суреттен көріп түсінеді.

Жаңа сөздерді қолданып сұраққа жауап бере алады.

      Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар


Басы:

2 минут

1.Психологиялық ахуал.

Оқушылардың қызығушылығын ояту.

Күлімдеп күн бүгін,

Қарады маған да.

Күлімдеп күн бүгін,

Қарады саған да.

Шуағын төгіп нұр,

Жылулық беріп тұр.


Оқушылар бірге қайталап оқиды




Слайд

Ортасы:

30 минут


















































5-минут

Кері байланыс


Соңы

3 минут

Айтылым.

Жаңа сөздермен танысу. Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру.

Шеберлік, данышпан, надандық, рақымшыл, сипатта, өнерпаз, суретте, әділетсіздік, таңырқа, талаптан 

Айтылым.

Суретте қай жыл мезгілі бейнеленген?Жыл мезгілдері туралы қандай мақал-мәтелдерді білесің?

Айтылым.

Сұрақтарға жауап бер.

  1. Абай-кім?

  2. Ол қай кезде өмір сүрді?

  3. «Табиғат лирикасы» дегенді қалай түсінесің?

  4. Абайдың табиғат туралы қандай өлеңдері бар?

 Дескриптор:

сұрақтарға жауап береді

сөйлем құрайды. 3 балл


Оқылым.

Мәтінді оқы. Тақырып қой. Мәтін бойынша жоспар құр.

Дескриптор:

Мәтінді түсініп оқиды

Жоспар құрады 3балл


Жазылым.

Жақша ішіндегі тиісті сөздерді дұрыс тұлғада қойып, сөйлем құра.

 

1.Абайдың әкесі-Құнанбай (тамақ, білім, ат) бағалаған. 2. Анасы-Ұлжан (ұрысқақ, тапқыр, сабырсыз) адам болған. 3. Ол (мешіт, мектеп, медресе) үш жыл оқиды. 4. Ол мұсылманша (оқу, жазу, айту) шектелмей, орысша да оқи бастаған.

Дескриптор:

Тиісті сөздерді дұрыс қолданады

Сөйлем құрайды 4 балл


Кері байланыс:

Видеосабақ арқылы кері байланыс жасату

Сөздерді оқиды, қайталайды, сөз тіркесін құрастырады. Мысалы: өнерпаз оқушы

 

 

Оқушылар суретке қарау арқылы сұрақтарға жауап береді. Мақал-мәтелдер айтады.





Оқушылар сұрақтарға жауап береді.

 

 

 

 

 











Жақша ішіндегі тиісті сөздерді дұрыс тұлғада қойып, сөйлем құрайды.

 

 

 

Кері байланыс береді




Мадақтау ретінде бағалау

















Қ.б
















Қ.б




Слайд


Рефлексия



Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма?



Бүгін оқушылар не үйренді?



Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті?









































Тексерді______________


қысқа мерзімді жоспар

Бұл қай мезгіл?

(сабақтың тақырыбы)


Бөлім:

Абайды оқы, таңырқа!

Педагогтің аты-жөні

Темиржанова А.Н.

Күні:


Сынып: 6 «А,Б»

Қатысушылар саны: 12

Қатыспағандар саны: 0

Сабақтың тақырыбы

Бұл қай мезгіл?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

6.4.5.1 Жазба жұмыстарында сөзге қосымша жалғауда үндестік заңын ескеріп, орфографиялық нормаға сай дұрыс жазу; сөйлем соңында қойылатын тыныс белгілерді орынды қолдану.

6.2.2.1 Тақырып бойынша диалогті бастау, жалғастыру, аяқтаудың

ұлттық сөз әдебі мен сөйлеу этикеті формаларын білу.

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар орындай алады: мәтінді оқи алады.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мәтін бойынша бір-біріне сұрақтар қойып, қала атауларын атай алады.

Кейбір оқушылар орындай алады: қосымша ақпарат көздерін пайдаланып, мәліметтерді толықтырады.

Бағалау критерийлері

.

Оқушылар бағытты тыңдап, суреттен көріп түсінеді.

Жаңа сөздерді қолданып сұраққа жауап бере алады.

      Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

450 ₸ - Сатып алу
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!
Осы аптаның ең үздік материалдары
Педагогтардың біліктілігін арттыру курстары
Аттестацияда (ПББ) 100% келетін
тақырыптармен дайындаймыз
Аттестацияда (ПББ) келетін тақырыптар бойынша жасалған тесттермен дайындалып, бізбен бірге тестілеуден оңай өтесіз
Өткен жылы бізбен дайындалған ұстаздар 50/50 жинап рекорд жасады
Толығырақ