Тексерді______________
қысқа мерзімді жоспар
Абай
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Абайды оқы, таңырқа! |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Темиржанова А.Н. |
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: 6 «А,Б» |
Қатысушылар саны: 14 |
Қатыспағандар саны: 0 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Көзімнің қарасы |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.Т2.Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, негізгі және қосымша ақпараттарды анықтау. 6.ТБ2. Жазба жұмыстарында сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтай отырып жай сөйлем құрастыру. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: мәтінді оқи алады. Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мәтін бойынша бір-біріне сұрақтар қойып, қала атауларын атай алады. Кейбір оқушылар орындай алады: қосымша ақпарат көздерін пайдаланып, мәліметтерді толықтырады. |
|
|
Бағалау критерийлері . |
Оқушылар бағытты тыңдап, суреттен көріп түсінеді. Жаңа сөздерді қолданып сұраққа жауап бере алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
2 минут |
1.Психологиялық ахуал. Оқушылардың қызығушылығын ояту. Күлімдеп күн бүгін, Қарады маған да. Күлімдеп күн бүгін, Қарады саған да. Шуағын төгіп нұр, Жылулық беріп тұр. |
|
|
|
|
Ортасы: 30 минут
5-минут Кері
байланыс
Соңы 3 минут |
Айтылым. Жаңа сөздермен танысу. Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін құрастыру. Көзімнің қарасы
Көзімнің қарасы → перевод на русский язык Көзімнің қарасы Көзімнің қарасы -Взор глаз моих, Көңілімнің санасы И души огонек. Бітпейді іштегі- Ғашықтық жарасы -Муки влюбленности Бітпейді іштегі- Не избыть. Ғашықтық жарасы Дескриптор -жаңа сөздермен танысады Айтылым. Өлең не туралы.Идеясы қандай? Айтылым. 6-тап 134бет.Сұрақтарға жауап бере отырып,пікірлесіңдер.
3.Қанша жаңа сөз үйреңдің? Дескриптор: -бірінші сұраққа жауап береді.1б -екінші сұраққа жауап береді1б -үшінші сұраққа жауап береді1б Оқылым. Мәтінді оқы. 5-тапсырма Абайдың «Көзімнің қарасы»әнін мұғаліммен бірге айтыңдар. Дескриптор: -Абайдың «Көзімнің қарасы»әнін айтады. Жазылым. Көзімнің қарасы әнін,аудармасын жазыңдар. Дескриптор: -көзімнің қарасы әнін,аудармасын жазады -4 балл Кері байланыс: Білім ағашы Бүгінгі сабақ ұнады?Неліктен?Ұнаса жасыл алма іліндер.Жартылай ұнаса сары алма.Мүлдем ұнамаса қызыл ала іліңіз. |
Оқушылар өлеңнің аудармасымен танысады,оқиды.
Оқушылар сұрақтарға жауап береді.
Абайдың әнін айтады Әннің аудармасын жазады. Білім ағашына алмаларды таңдап іледі. |
Мадақтау ретінде бағалау Қ.б
Қ.б
|
|
|
Рефлексия |
|
|
|
Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? |
|
|
|
Бүгін оқушылар не үйренді? |
|
|
|
Сабақ қалай өтті, қандай деңгейде өтті? |
|
|
Тексерді______________
қысқа мерзімді жоспар
Бұл қай мезгіл?
(сабақтың тақырыбы)
|
Бөлім: |
Абайды оқы, таңырқа! |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Темиржанова А.Н. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 6 «А,Б» |
Қатысушылар саны: 12 |
Қатыспағандар саны: 0 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Бұл қай мезгіл? |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
6.4.5.1 Жазба жұмыстарында сөзге қосымша жалғауда үндестік заңын ескеріп, орфографиялық нормаға сай дұрыс жазу; сөйлем соңында қойылатын тыныс белгілерді орынды қолдану. 6.2.2.1 Тақырып бойынша диалогті бастау, жалғастыру, аяқтаудың ұлттық сөз әдебі мен сөйлеу этикеті формаларын білу. |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар орындай алады: мәтінді оқи алады. Оқушылардың көпшілігі
орындай алады: Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Тексерді______________ қысқа мерзімді
жоспар Абай (сабақтың
тақырыбы) Бөлім: Абайды оқы,
таңырқа! Педагогтің
аты-жөні Темиржанова
А.Н. Күні:
Сынып: 6 «А,Б» Қатысушылар саны:
14 Қатыспағандар саны:
0 Сабақтың
тақырыбы Көзімнің
қарасы Оқу бағдарламасына сәйкес
оқыту мақсаттары
6.Т2.Тыңдалған
мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, негізгі және қосымша ақпараттарды
анықтау. 6.ТБ2. Жазба жұмыстарында сөйлемдегі сөздердің орын
тәртібін сақтай отырып жай сөйлем
құрастыру. Сабақтың
мақсаты Барлық оқушылар орындай
алады: мәтінді оқи
алады. Оқушылардың көпшілігі
орындай алады: мәтін бойынша бір-біріне
сұрақтар қойып, қала атауларын атай
алады. Кейбір оқушылар орындай
алады: қосымша ақпарат көздерін
пайдаланып, мәліметтерді
толықтырады.
Бағалау
критерийлері .
Оқушылар бағытты тыңдап,
суреттен көріп
түсінеді. Жаңа сөздерді қолданып сұраққа
жауап бере алады. Сабақтың
барысы Сабақтың кезеңі/
уақыт Педагогтің
әрекеті Оқушының
әрекеті Бағалау Ресурстар 2 минут
1.Психологиялық
ахуал.
Оқушылардың қызығушылығын
ояту.
Күлімдеп күн
бүгін,
Қарады маған
да.
Күлімдеп күн
бүгін,
Қарады саған
да.
Шуағын төгіп
нұр, Жылулық беріп
тұр. Ортасы: 30
минут
5-минут Кері
байланыс
Соңы 3
минут
Айтылым.
Жаңа сөздермен танысу.
Сөздерді оқу, қайталау, сөз тіркесін
құрастыру.
Көзімнің
қарасы
Көзімнің
қарасы → перевод на
русский
язык
Көзімнің
қарасы
Көзімнің қарасы -Взор глаз
моих,
Көңілімнің санасы И души
огонек.
Бітпейді
іштегі-
Ғашықтық жарасы -Муки
влюбленности
Бітпейді іштегі- Не
избыть.
Ғашықтық
жарасы
Дескриптор
-жаңа сөздермен
танысады
Айтылым.
Өлең не туралы.Идеясы
қандай?
Айтылым.
6-тап 134бет.Сұрақтарға жауап
бере
отырып,пікірлесіңдер.
Абай туралы не
білдіңдер?
Тағы не білгің
келеді?
3.Қанша жаңа сөз
үйреңдің?
Дескриптор:
-бірінші сұраққа жауап
береді.1б
-екінші сұраққа жауап
береді1б
-үшінші сұраққа жауап
береді1б
Оқылым.
Мәтінді оқы.
5-тапсырма
Абайдың «Көзімнің қарасы»әнін
мұғаліммен бірге
айтыңдар.
Дескриптор:
-Абайдың «Көзімнің қарасы»әнін
айтады.
Жазылым.
Көзімнің қарасы
әнін,аудармасын
жазыңдар.
Дескриптор:
-көзімнің қарасы
әнін,аудармасын жазады -4
балл
Кері
байланыс: Білім ағашы Бүгінгі сабақ
ұнады?Неліктен?Ұнаса жасыл алма іліндер.Жартылай ұнаса сары
алма.Мүлдем ұнамаса қызыл ала
іліңіз. Оқушылар өлеңнің аудармасымен
танысады,оқиды.
Оқушылар сұрақтарға жауап
береді.
Абайдың әнін
айтады
Әннің аудармасын
жазады. Білім ағашына алмаларды таңдап
іледі. Мадақтау ретінде
бағалау Қ.б Қ.б Рефлексия
Сабақтың мақсаты мен оқу
міндеттері орындалды
ма?
Бүгін оқушылар не
үйренді?
Сабақ қалай өтті, қандай
деңгейде өтті?
Тексерді______________ қысқа мерзімді
жоспар Бұл қай
мезгіл? (сабақтың
тақырыбы) Бөлім: Абайды оқы,
таңырқа! Педагогтің
аты-жөні Темиржанова
А.Н. Күні:
Сынып: 6 «А,Б» Қатысушылар саны:
12 Қатыспағандар саны:
0 Сабақтың
тақырыбы Бұл қай
мезгіл? Оқу бағдарламасына сәйкес
оқыту мақсаттары
6.4.5.1 Жазба
жұмыстарында сөзге қосымша жалғауда үндестік заңын ескеріп,
орфографиялық нормаға сай дұрыс жазу; сөйлем соңында қойылатын
тыныс белгілерді орынды
қолдану.
6.2.2.1 Тақырып
бойынша диалогті бастау, жалғастыру,
аяқтаудың ұлттық сөз әдебі мен сөйлеу
этикеті формаларын білу. Сабақтың
мақсаты Барлық оқушылар орындай
алады: мәтінді оқи
алады. Оқушылардың көпшілігі
орындай алады: | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
















