|
Пәні: |
Қазақ әдебиеті |
|||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абугалиева А.К |
|||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||
|
Сынып: |
5 |
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Егіннің бастары» .Сұқтанба құр сорайған сұлбасына. |
|||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
5.1.3.1 - көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашу; 5.3.3.1 - шығармадағы кейіпкерді өзіндік құндылығы тұрғысынан талдап, әдеби эссе жазу. |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: мысалдан кейіпкер портретін жинақтайды; Көбі: өзіндік көзқарасымен образын ашады; Кейбірі: шығармадағы құндылықты ашып, эссе жазады. |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Ұйымдастыру |
І. Сыныппен амандасу ІІ. Сабаққа қатысын тексеру |
|
|
|
||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
«Егіннің бастары» мысалынан үзінді жаттау. |
Өлеңді рөлге бөліп, сахналайды. |
Дескриптор:
|
|
||||||||||||||
|
Жаңа білім |
1-тапсырма. «Құндылықтар спектрі» әдісі Шығармадағы бір кейіпкерді өзіндік құндылығы тұрғысынан келесі кесте бойынша талдаңыз.
«Қарапайымдылық – қадірлі қасиет» тақырыбына эссе жазу
|
|
Дескриптор:
Дескриптор 1. Шығармадан алған әсерін және ой толғанысын бейнелеп
жазады. |
|
||||||||||||||
|
Бекіту |
«Кейіпкер бейнесінде» «Мен дәнге толы бидаймын. Мені өсірген қожама рақмет айтамын ... |
Оқушылар образға ене отырып, ойды жалғайды. |
Дескриптор: Өз ойын жүйелі жеткізеді. |
|
||||||||||||||
|
Үйге тапсырма |
Эссе жұмысын аяқтау. Сурет бойынша мысал өлең жазу. 59-бет |
|
|
|
||||||||||||||
|
Кері байланыс |
Кері байланыс: «3 Қ» стратегиясы
|
|
|
|
||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
А.Байтұрсынұлы "Егіннің бастары" мысалы
|
Пәні: |
Қазақ әдебиеті |
|||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Абугалиева А.К |
|||||||||||||||||
|
Күні: |
|
|||||||||||||||||
|
Сынып: |
5 |
|
||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
«Егіннің бастары» .Сұқтанба құр сорайған сұлбасына. |
|||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
5.1.3.1 - көркем шығармадағы кейіпкерлер портреті мен іс-әрекеті арқылы образын ашу; 5.3.3.1 - шығармадағы кейіпкерді өзіндік құндылығы тұрғысынан талдап, әдеби эссе жазу. |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлығы: мысалдан кейіпкер портретін жинақтайды; Көбі: өзіндік көзқарасымен образын ашады; Кейбірі: шығармадағы құндылықты ашып, эссе жазады. |
|||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||||||||||||||
|
Ұйымдастыру |
І. Сыныппен амандасу ІІ. Сабаққа қатысын тексеру |
|
|
|
||||||||||||||
|
Үй тапсырмасы |
«Егіннің бастары» мысалынан үзінді жаттау. |
Өлеңді рөлге бөліп, сахналайды. |
Дескриптор:
|
|
||||||||||||||
|
Жаңа білім |
1-тапсырма. «Құндылықтар спектрі» әдісі Шығармадағы бір кейіпкерді өзіндік құндылығы тұрғысынан келесі кесте бойынша талдаңыз.
«Қарапайымдылық – қадірлі қасиет» тақырыбына эссе жазу
|
|
Дескриптор:
Дескриптор 1. Шығармадан алған әсерін және ой толғанысын бейнелеп
жазады. |
|
||||||||||||||
|
Бекіту |
«Кейіпкер бейнесінде» «Мен дәнге толы бидаймын. Мені өсірген қожама рақмет айтамын ... |
Оқушылар образға ене отырып, ойды жалғайды. |
Дескриптор: Өз ойын жүйелі жеткізеді. |
|
||||||||||||||
|
Үйге тапсырма |
Эссе жұмысын аяқтау. Сурет бойынша мысал өлең жазу. 59-бет |
|
|
|
||||||||||||||
|
Кері байланыс |
Кері байланыс: «3 Қ» стратегиясы
|
|
|
|
||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз


