|
Бөлім: |
Статистика элементтері |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Кашкинбаева Г.К. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
12.12.2024 ж |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 7 «Ә» |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Абсолютті жиілік және салыстырмалы жиілік. Жиілік кестесі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
7.3.3.2 нұсқалықтың абсолютті және салыстырмалы жиіліктерін есептеу; 7.3.3.3 статистикалық деректерді жинау және оны кесте түрінде көрсету; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
-нұсқалықтың абсолютті және салыстырмалы жиіліктерін есептеу; -статистикалық деректерді жинау және оны кесте түрінде көрсету; - таңдаманы жиілік кестесі түрінде көрсету; - кестедегі деректердің дұрыстығын тексеру; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар: |
Бірлік және ынтымақ - Топта жұмыс істей білу ; -Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу ; - Айналасындағыларға көмек көрсету; Әділдік және жауапкершілік - Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну. - Бастаған ісін соңына дейін жеткізе білу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Уақыты/ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдас- тыру кезеңі |
Ұйымдастыру кезеңі. Шаттық шеңбер. Оқушылармен амандасу. - Ал балалар, бүгін барлығымыз бір-бірімізге тілек тілейміз. Оқушылар шеңберге тұрып, мұғалімге қарап: «сізге шығармашылық табыс» және бір-біріне қарап: «бізге көтеріңкі көңіл күй»,-деп айтады. Үй тапсырмасын тексеру: «Сен маған, мен саған» әдісі арқылы үй тапсырмасын тексереді. №28.4
|
Шеңберге тұрып бір –бірлеріне сәттілік тілейді
«Сен маған, мен саған» әдісі арқылы интербелсенді тақтадағы дұрыс жауаппен оқушылар бірін –бірі тексереді. |
Дескриптор: Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: «Жарайсың! Жақсы! Өте жақсы! Талпын!» Бағалау: Дұрыс жауапка 1 ұпай қойылады
|
Оқулық 7-сынып. Жұмыс дәптері |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұжымдық жұмыс. Жұптық |
Миға шабуыл Жасанды интелект платформасы арқылы өткен тақырыпты қайталау Жаңа сабақтың тақырыбын ашу
Тапсырма: тігінен немесе көлденеңнен тақырыпқа қатысты сөздерді табады. -Дұрыс таптыңдар! Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы: Абсолютті жиілік және салыстырмалы жиілік. Жиілік кестесі
|
Оқушылар ережелерді қайталайды
Оқушылар ұсынылған сөздердің ішінен жасырын сөзді тауып, сабақтың тақырыбын анықтайды. |
Бағалау: Әрбір дұрыс жауапка 1 ұпай қойылады
|
Дескриптор: аныктаманы біледі;
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы
|
Жаңа сабақты түсіндіру §29 Абсолюттік жиілік және салыстырмалы жиілік. Жиіліктер кестесі Нұсқалықтың қанша рет бақыланғанын көрсететін сан нұсқалықтың абсолютті жиілігі деп аталады. Барлық абсолютті жиілік қосындысы таңдама көлеміне тең болады. Нұсқалықтың абсолютті жиілігін таңдама көлеміне бөлгенде шығатын санды осы нұсқалықтың салыстырмалы жиілігі деп атайды. Барлық салыстырмалы жиілік қосындысы 1-ге тең. Кейде нұсқалықтың салыстырмалы жиілігі пайыз арқылы жазылады. Мысал. Ауа температурасы (Цельсий бойынша) 10 күн бойы өлшенді және келесі мәліметтер алынды: -120С, -120С, -110С, -100С, -100С, -90С, -70С, -70С, -60С, -30С, -30С, 00С, 00С, 00С. Абсолютті жиілікті пайдаланып, келесі кесте құрастырылды. Оны вариациялық қатардың абсолютті жиіліктер кестесі деп аталады:
Кестедегі деректердің дұрыстығын тексеру үшін барлық нұсқалықтың абсолютті жиілігін қосып, қосынды таңдаманың көлеміне тең екендігіне көз жеткізу керек: 2 + 1 + 2 + 1 + 2 + 1 +2+3= 14. Осы сияқты вариациялық қатардың салыстырмалы жиілік кестесі құрастырылды:
Кестедегі деректердің дұрыстығын тексеру үшін барлық нұсқалықтың салыстырмалы жиілігін қосып, қосынды 1-ге тең екендігіне көз жеткізу керек:
Жиілік кестенің қасиеттері: -вариантаның абсолюттік жиілігінің қосындысының мәні бақылаудың жалпы санына тең; Салыстырмалы жиілігінің қосындысының мәні 1- ге тең. Вариантаның салыстырмалы жиілігін кейбір жағдайда пайыз арқылы жазады. |
Мұғалімді мұқият тыңдайды.
Бағалау парақша «Уық»
|
Тақта; Слайд; Оқулық 7-сынып, Алгебра, авторы АЕ Әбілқасымова..-Алматы,Мектеп 2017 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
«Ой қозғау әдісі» Тақтамен оқулықпен жұмыс
Сараланған тапсырмалар Жеке жұмыс Киіз үй әдісі
|
№ 29.1
№29.2 №29.6 |
Оқулықтағы тапсырманы орындайды.
|
Дескриптор:
- Мәліметтерді кестеге толтырады. - Абсолюттік жиілігін есептейді - Салыстырмалы жиілігін есептейді 3 ұпай |
Тақта; Слайд; Оқулық 7-сынып, Алгебра, авторы АЕ Әбілқасымова..-Алматы,Мектеп 2017 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі деңгей Спорттық жарысқа қатысушылардың жасы бойынша мәліметтер: 20,22,20,25,22,24,22,23,20,25 -Әр жастың абсолютті жиілігін есептеңіз; -Әр жастың салыстырмалы жиілігін есептеңіз, Орташа деңгей Ахмет Байтұрсыновтың «Анама Хат» өлеңінен үзінді. Қарағым, дұғагөйім қамқор анам, Арнап хат жазайын деп алдым қалам. Сені онда, мені мұнда аман сақтап, Көруге жазғай еді хақ тағалам. Берілген өлең шумағынан дауысты дыбыстардың кездесуін статистикалық кесте түрінде көрсетіңіз
Тереңдетілген деңгей Сыртқы жиынтық бағалау тапсырудың алдында оқушылар бір емтиханды өздері таңдаған пән бойынша тапсыруы керек. Таңдау физика, химия, биология және информатика пәндері арасында өтеді. Оқушылардың қай пәнді таңдайтыны туралы сауалнама өткізіліп, 50 оқушыдан алынған жауап қорытындысы мынадай болды: (ф – физика, х – химия, б – биология, и – информатика) ф, б, ф, ф, х, х, ф, и, ф, и, х, и, и, б, б, и, ф, х, ф, х, ф, х, ф, ф, х, ф, х, ф, и, ф, ф, х, ф, ф, х, ф, х, ф, х, х, ф, х, и ф, ф, ф, б, б, х, и. Алынған мәліметтер үшін жиілік кестелерін толтырыңыз.
|
Берілген тапсырма бойынша есепті жеке орындайды
|
Дескриптор:
- өрнекті құрастыру үшін жиіліктердің қосындысын қолданады; - абсолютті жиілігін есептейді; - салыстырмалы жиілігін есептейді; 3 ұпай |
Үлестірмелі парақтар.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
«Теңге алу» Топтық жұмыс
|
Сендер әр қайсы топ тігін шеберханасы болып табыласыңдар. І топқа бас киім тігу Бір бас киім тігу үшін орта есеппен қанша материал кететінін анықтағыларың келеме? Олай болса бір күнде мынадай өлшемде баскиім тігіледі: 45,54,55,56,54,58,54,54,56,56,58,56,55,56,54,56,45,56,55,56, 55,56,55,56,55,57,55,56,54,55,55,56,54,55,56 ІІ топқа желетке тігу Бір желетка тігу үшін орта есеппен қанша материал кететінін анықтағыларың келеме? Олай болса бір күнде мынадай өлшемде желетке тігіледі: 32,30,34,48,48,30,30,32,32,34,32,48,44,46,34,48,44,48,48,32,34,30,44,32,46,48,32,30,32,44,48,46,34 ІІІ топқа қазақша көйлек Бір қазақша көйлек тігу үшін орта есеппен қанша материал кететінін анықтағыларың келеме? Олай болса бір күнде мынадай өлшемде желетке тігіледі: 32,34,32,44,32,46,48,32,30,32,44,48,46,34,32,30,46,48,48,30,30,32,32,34,32,48,44,46,34,48,44,48,46,34,34,44,
|
Әр топ өз тапсырмаларын орындап жарысады.
|
Дескриптор:
- Мәліметтерді кестеге толтырады. - Абсолюттік жиілігін есептейді - Салыстырмалы жиілігін есептейді 3 ұпай |
Үлестірмелі парақтар.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақты бекіту
Бағалау
Кері байланыс
Сабақтың соңы
|
«Сұрақ -жауап» әдісі
Уық
«Домбыра» әдісі
Үй тапсырмасы: №29.3, №29.4
|
Оқушылар тестті орындайды Оқушылырдың тақырып бойынша түсінгенін пайымдау мақсатында “Тест” әдісін қолданып шапшаңдыққа және жеке қарқынмен жұмыс істеуге дағдылантыра мын
|
7 ұпайдан жоғары 2 ұпай беріледі
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Абсолютті жиілік және салыстырмалы жиілік. Жиілік кестесі.
Абсолютті жиілік және салыстырмалы жиілік. Жиілік кестесі.
|
Бөлім: |
Статистика элементтері |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Кашкинбаева Г.К. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
12.12.2024 ж |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 7 «Ә» |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Абсолютті жиілік және салыстырмалы жиілік. Жиілік кестесі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
7.3.3.2 нұсқалықтың абсолютті және салыстырмалы жиіліктерін есептеу; 7.3.3.3 статистикалық деректерді жинау және оны кесте түрінде көрсету; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
-нұсқалықтың абсолютті және салыстырмалы жиіліктерін есептеу; -статистикалық деректерді жинау және оны кесте түрінде көрсету; - таңдаманы жиілік кестесі түрінде көрсету; - кестедегі деректердің дұрыстығын тексеру; |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар: |
Бірлік және ынтымақ - Топта жұмыс істей білу ; -Өзгелерге мейірімділік, жанашырлық таныта білу ; - Айналасындағыларға көмек көрсету; Әділдік және жауапкершілік - Басқалар үшін маңызды тапсырмаларды орындаудың қажеттілігі мен маңыздылығын түсіну. - Бастаған ісін соңына дейін жеткізе білу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Уақыты/ кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұйымдас- тыру кезеңі |
Ұйымдастыру кезеңі. Шаттық шеңбер. Оқушылармен амандасу. - Ал балалар, бүгін барлығымыз бір-бірімізге тілек тілейміз. Оқушылар шеңберге тұрып, мұғалімге қарап: «сізге шығармашылық табыс» және бір-біріне қарап: «бізге көтеріңкі көңіл күй»,-деп айтады. Үй тапсырмасын тексеру: «Сен маған, мен саған» әдісі арқылы үй тапсырмасын тексереді. №28.4
|
Шеңберге тұрып бір –бірлеріне сәттілік тілейді
«Сен маған, мен саған» әдісі арқылы интербелсенді тақтадағы дұрыс жауаппен оқушылар бірін –бірі тексереді. |
Дескриптор: Мұғалім ұйымдастыру кезеңінде белсенділік танытқан оқушыларды «Мадақтау сөз» әдісі арқылы бағалайды: «Жарайсың! Жақсы! Өте жақсы! Талпын!» Бағалау: Дұрыс жауапка 1 ұпай қойылады
|
Оқулық 7-сынып. Жұмыс дәптері |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ұжымдық жұмыс. Жұптық |
Миға шабуыл Жасанды интелект платформасы арқылы өткен тақырыпты қайталау Жаңа сабақтың тақырыбын ашу
Тапсырма: тігінен немесе көлденеңнен тақырыпқа қатысты сөздерді табады. -Дұрыс таптыңдар! Бүгінгі сабағымыздың тақырыбы: Абсолютті жиілік және салыстырмалы жиілік. Жиілік кестесі
|
Оқушылар ережелерді қайталайды
Оқушылар ұсынылған сөздердің ішінен жасырын сөзді тауып, сабақтың тақырыбын анықтайды. |
Бағалау: Әрбір дұрыс жауапка 1 ұпай қойылады
|
Дескриптор: аныктаманы біледі;
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы
|
Жаңа сабақты түсіндіру §29 Абсолюттік жиілік және салыстырмалы жиілік. Жиіліктер кестесі Нұсқалықтың қанша рет бақыланғанын көрсететін сан нұсқалықтың абсолютті жиілігі деп аталады. Барлық абсолютті жиілік қосындысы таңдама көлеміне тең болады. Нұсқалықтың абсолютті жиілігін таңдама көлеміне бөлгенде шығатын санды осы нұсқалықтың салыстырмалы жиілігі деп атайды. Барлық салыстырмалы жиілік қосындысы 1-ге тең. Кейде нұсқалықтың салыстырмалы жиілігі пайыз арқылы жазылады. Мысал. Ауа температурасы (Цельсий бойынша) 10 күн бойы өлшенді және келесі мәліметтер алынды: -120С, -120С, -110С, -100С, -100С, -90С, -70С, -70С, -60С, -30С, -30С, 00С, 00С, 00С. Абсолютті жиілікті пайдаланып, келесі кесте құрастырылды. Оны вариациялық қатардың абсолютті жиіліктер кестесі деп аталады:
Кестедегі деректердің дұрыстығын тексеру үшін барлық нұсқалықтың абсолютті жиілігін қосып, қосынды таңдаманың көлеміне тең екендігіне көз жеткізу керек: 2 + 1 + 2 + 1 + 2 + 1 +2+3= 14. Осы сияқты вариациялық қатардың салыстырмалы жиілік кестесі құрастырылды:
Кестедегі деректердің дұрыстығын тексеру үшін барлық нұсқалықтың салыстырмалы жиілігін қосып, қосынды 1-ге тең екендігіне көз жеткізу керек:
Жиілік кестенің қасиеттері: -вариантаның абсолюттік жиілігінің қосындысының мәні бақылаудың жалпы санына тең; Салыстырмалы жиілігінің қосындысының мәні 1- ге тең. Вариантаның салыстырмалы жиілігін кейбір жағдайда пайыз арқылы жазады. |
Мұғалімді мұқият тыңдайды.
Бағалау парақша «Уық»
|
Тақта; Слайд; Оқулық 7-сынып, Алгебра, авторы АЕ Әбілқасымова..-Алматы,Мектеп 2017 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың ортасы
«Ой қозғау әдісі» Тақтамен оқулықпен жұмыс
Сараланған тапсырмалар Жеке жұмыс Киіз үй әдісі
|
№ 29.1
№29.2 №29.6 |
Оқулықтағы тапсырманы орындайды.
|
Дескриптор:
- Мәліметтерді кестеге толтырады. - Абсолюттік жиілігін есептейді - Салыстырмалы жиілігін есептейді 3 ұпай |
Тақта; Слайд; Оқулық 7-сынып, Алгебра, авторы АЕ Әбілқасымова..-Алматы,Мектеп 2017 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Негізгі деңгей Спорттық жарысқа қатысушылардың жасы бойынша мәліметтер: 20,22,20,25,22,24,22,23,20,25 -Әр жастың абсолютті жиілігін есептеңіз; -Әр жастың салыстырмалы жиілігін есептеңіз, Орташа деңгей Ахмет Байтұрсыновтың «Анама Хат» өлеңінен үзінді. Қарағым, дұғагөйім қамқор анам, Арнап хат жазайын деп алдым қалам. Сені онда, мені мұнда аман сақтап, Көруге жазғай еді хақ тағалам. Берілген өлең шумағынан дауысты дыбыстардың кездесуін статистикалық кесте түрінде көрсетіңіз
Тереңдетілген деңгей Сыртқы жиынтық бағалау тапсырудың алдында оқушылар бір емтиханды өздері таңдаған пән бойынша тапсыруы керек. Таңдау физика, химия, биология және информатика пәндері арасында өтеді. Оқушылардың қай пәнді таңдайтыны туралы сауалнама өткізіліп, 50 оқушыдан алынған жауап қорытындысы мынадай болды: (ф – физика, х – химия, б – биология, и – информатика) ф, б, ф, ф, х, х, ф, и, ф, и, х, и, и, б, б, и, ф, х, ф, х, ф, х, ф, ф, х, ф, х, ф, и, ф, ф, х, ф, ф, х, ф, х, ф, х, х, ф, х, и ф, ф, ф, б, б, х, и. Алынған мәліметтер үшін жиілік кестелерін толтырыңыз.
|
Берілген тапсырма бойынша есепті жеке орындайды
|
Дескриптор:
- өрнекті құрастыру үшін жиіліктердің қосындысын қолданады; - абсолютті жиілігін есептейді; - салыстырмалы жиілігін есептейді; 3 ұпай |
Үлестірмелі парақтар.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
«Теңге алу» Топтық жұмыс
|
Сендер әр қайсы топ тігін шеберханасы болып табыласыңдар. І топқа бас киім тігу Бір бас киім тігу үшін орта есеппен қанша материал кететінін анықтағыларың келеме? Олай болса бір күнде мынадай өлшемде баскиім тігіледі: 45,54,55,56,54,58,54,54,56,56,58,56,55,56,54,56,45,56,55,56, 55,56,55,56,55,57,55,56,54,55,55,56,54,55,56 ІІ топқа желетке тігу Бір желетка тігу үшін орта есеппен қанша материал кететінін анықтағыларың келеме? Олай болса бір күнде мынадай өлшемде желетке тігіледі: 32,30,34,48,48,30,30,32,32,34,32,48,44,46,34,48,44,48,48,32,34,30,44,32,46,48,32,30,32,44,48,46,34 ІІІ топқа қазақша көйлек Бір қазақша көйлек тігу үшін орта есеппен қанша материал кететінін анықтағыларың келеме? Олай болса бір күнде мынадай өлшемде желетке тігіледі: 32,34,32,44,32,46,48,32,30,32,44,48,46,34,32,30,46,48,48,30,30,32,32,34,32,48,44,46,34,48,44,48,46,34,34,44,
|
Әр топ өз тапсырмаларын орындап жарысады.
|
Дескриптор:
- Мәліметтерді кестеге толтырады. - Абсолюттік жиілігін есептейді - Салыстырмалы жиілігін есептейді 3 ұпай |
Үлестірмелі парақтар.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақты бекіту
Бағалау
Кері байланыс
Сабақтың соңы
|
«Сұрақ -жауап» әдісі
Уық
«Домбыра» әдісі
Үй тапсырмасы: №29.3, №29.4
|
Оқушылар тестті орындайды Оқушылырдың тақырып бойынша түсінгенін пайымдау мақсатында “Тест” әдісін қолданып шапшаңдыққа және жеке қарқынмен жұмыс істеуге дағдылантыра мын
|
7 ұпайдан жоғары 2 ұпай беріледі
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз




















