Сабақтың тақырыбы: “Адал азамат, адал еңбек, адал табыс”
|
Сынып жетекші: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
“Адал азамат, адал еңбек, адал табыс” |
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылардың патриоттық сезімдерін оятып, мейірбандылыққа, адалдыққа тәрбиелеу. Өмірге деген сенімдерін нығайту |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 5 мин. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: “Көршіңді таны” әдісі Оқушылар жанында отырған сыныптасы туралы сауалнамаға жауап береді. Мақсаты: жанында жүрген сыныптасын қандай азамат екенін қаншалықты білетінін анықтау |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: “Көршіңді таны” әдісі Сауалнамаға жауап беріп жанында отырған сыныптасы туралы мәлімет береді. |
Ақ парақ, қалам |
|
Сабақтың басы 10 минут |
https://yandex.kz/video/preview/17984637206276623041 Оқушыларға бейнеролик көрсетіп сабақтың тақырыбын жетелеу сұрақтары арқылы аштыру. Бейнероликтің идеясы неде? Президент жолдауының мақсаты неде? |
https://yandex.kz/video/preview/17984637206276623041 Бейнероликті тамашалап, сұрақтарға жауап береді. |
АКТ |
|
Топтық жұмыс |
Оқушыларды топқа бөлу. “Адал азамат” “Адал еңбек” “Адал табыс” Оқушыларға топтық тапсырма беріледі. “Адал азамат” тобы адал азаматтың қандай болу керектігі туралы мкет жасап, қорғайды. Адал азаматты жан-жақты типін ашады. “Адал еңбек” тобы адал азаматтың макетін алып оған сай жұмыстар түрін ретімен жазып, түсіндіреді. “Адал табыс” тобы Адал азаматтың жұмысы арқылы еңбегін қаншалықты бағалау керектігін айтып, еңбек табысын реттейді. |
Оқушылар топқа бөлініп, тапсырманы орындайды. |
А3, маркер, стикер |
|
10 минут |
Әңгіме-дебат Қазіргі қоғамдағы адал азамат, адал еңбек, адал табыс қалай жүзеге асып жатыр? Оқушылармен пікір алысу |
Әңгіме -дебат Қазіргі қоғамдағы адал азамат, адал еңбек, адал табыс қалай жүзеге асып жатыр? Мұғалімнің сұрағына өз ойларын ашық жеткізіп, жауап береді. Пікірталасқа түседі. |
Дәптер, қаламсап |
|
Рефлексия 5 мин.
|
Бүгінгі сабақта не үйрендіңдер? Сабағымыздың мақсаты не?
“Еркін микрафон” әдісі арқылы сұрақтарға жауап алады
|
Сабақта не үйренгендерін айтып сабаққа кері байланыс береді |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Адал азамат, адал еңбек, адал табыс"
"Адал азамат, адал еңбек, адал табыс"
Сабақтың тақырыбы: “Адал азамат, адал еңбек, адал табыс”
|
Сынып жетекші: |
|
|
Күні: |
|
|
Сыныбы: |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
“Адал азамат, адал еңбек, адал табыс” |
|
Сабақтың мақсаты: |
Оқушылардың патриоттық сезімдерін оятып, мейірбандылыққа, адалдыққа тәрбиелеу. Өмірге деген сенімдерін нығайту |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы Қызығушылықты ояту. 5 мин. |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: “Көршіңді таны” әдісі Оқушылар жанында отырған сыныптасы туралы сауалнамаға жауап береді. Мақсаты: жанында жүрген сыныптасын қандай азамат екенін қаншалықты білетінін анықтау |
(Ұ). Ұйымдастыру кезеңі: “Көршіңді таны” әдісі Сауалнамаға жауап беріп жанында отырған сыныптасы туралы мәлімет береді. |
Ақ парақ, қалам |
|
Сабақтың басы 10 минут |
https://yandex.kz/video/preview/17984637206276623041 Оқушыларға бейнеролик көрсетіп сабақтың тақырыбын жетелеу сұрақтары арқылы аштыру. Бейнероликтің идеясы неде? Президент жолдауының мақсаты неде? |
https://yandex.kz/video/preview/17984637206276623041 Бейнероликті тамашалап, сұрақтарға жауап береді. |
АКТ |
|
Топтық жұмыс |
Оқушыларды топқа бөлу. “Адал азамат” “Адал еңбек” “Адал табыс” Оқушыларға топтық тапсырма беріледі. “Адал азамат” тобы адал азаматтың қандай болу керектігі туралы мкет жасап, қорғайды. Адал азаматты жан-жақты типін ашады. “Адал еңбек” тобы адал азаматтың макетін алып оған сай жұмыстар түрін ретімен жазып, түсіндіреді. “Адал табыс” тобы Адал азаматтың жұмысы арқылы еңбегін қаншалықты бағалау керектігін айтып, еңбек табысын реттейді. |
Оқушылар топқа бөлініп, тапсырманы орындайды. |
А3, маркер, стикер |
|
10 минут |
Әңгіме-дебат Қазіргі қоғамдағы адал азамат, адал еңбек, адал табыс қалай жүзеге асып жатыр? Оқушылармен пікір алысу |
Әңгіме -дебат Қазіргі қоғамдағы адал азамат, адал еңбек, адал табыс қалай жүзеге асып жатыр? Мұғалімнің сұрағына өз ойларын ашық жеткізіп, жауап береді. Пікірталасқа түседі. |
Дәптер, қаламсап |
|
Рефлексия 5 мин.
|
Бүгінгі сабақта не үйрендіңдер? Сабағымыздың мақсаты не?
“Еркін микрафон” әдісі арқылы сұрақтарға жауап алады
|
Сабақта не үйренгендерін айтып сабаққа кері байланыс береді |
|
шағым қалдыра аласыз

5













