Қысқа мерзімді жоспар
7-сынып
Сабақтың тақырыбы: Адам ағзасындағы химиялық элементтер
|
Бөлім: |
Адам
ағзасындағы химиялық элементтер |
|||
|
Педагогдың аты-жөні |
||||
|
Күні: |
11.08.2025 |
|||
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Адам ағзасындағы химиялық
элементтер |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту
мақсаттары |
7.1.2.1 - Адам ағзасындағы химиялық элементтердің
рөлін түсіну; |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар: |
|||
|
Бағалау критерийлері |
Оқушылар: |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Оқушыларға химиялық сауаттылықты арттыру,
ағзадағы элементтердің маңызын түсіндіру арқылы денсаулыққа
жауапкершілікті сезіндіру. |
|||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
ортаңғы - қолдану |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (8 мин), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді, сабақтың
мақсатына назар аударады. |
ҚБ
«Мадақтау сэндвичі» |
Компьютер,
проектор,, jKgCKbpkAgHwuAal |
|
Сабақтың ортасы (27 мин), Жаңа
сабақ |
Мәтінмен жұмыс: |
Оқушылар мәтінді оқып, маңызды элементтерді
анықтайды, олардың қызметін сипаттайды. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен бағалау. |
Оқушының жұмыс дәптері,
|
|
1-тапсырма: |
Оқушылар элементтердің қызметін анықтап,
талқылайды. |
ҚБ
«Ең үздік жауап» әдісімен бағалау. |
Оқулық,
|
|
|
2-тапсырма: |
Оқушылар элементтерді топтарға бөледі, олардың
рөлін сипаттайды. |
ҚБ
«Өзін-өзі бағалау» әдісімен бағалау. |
Постер,
|
|
|
3-тапсырма: |
Оқушылар постер жасайды, оны
қорғайды. |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі»
әдісімен бағалау. |
Постер материалдары, |
|
|
Сабақтың соңы (10 мин), |
Кері
байланыс: |
Оқушылар білімдерін сараптайды, рефлексия
жүргізеді. Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не
білгенін жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын береді. |
Оқушылар үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Адам ағзасындағы химиялық элементтер
Адам ағзасындағы химиялық элементтер
Қысқа мерзімді жоспар
7-сынып
Сабақтың тақырыбы: Адам ағзасындағы химиялық элементтер
|
Бөлім: |
Адам
ағзасындағы химиялық элементтер |
|||
|
Педагогдың аты-жөні |
||||
|
Күні: |
11.08.2025 |
|||
|
Сынып: 7 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Адам ағзасындағы химиялық
элементтер |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту
мақсаттары |
7.1.2.1 - Адам ағзасындағы химиялық элементтердің
рөлін түсіну; |
|||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқушылар: |
|||
|
Бағалау критерийлері |
Оқушылар: |
|||
|
Құндылықтарға баулу |
Оқушыларға химиялық сауаттылықты арттыру,
ағзадағы элементтердің маңызын түсіндіру арқылы денсаулыққа
жауапкершілікті сезіндіру. |
|||
|
Ойлау дағдыларының деңгейі |
ортаңғы - қолдану |
|||
|
Сабақтың барысы |
||||
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (8 мин), Ұйымдастыру
кезеңі |
Қызығушылықты ояту: |
Оқушылар сұрақтарға жауап береді, сабақтың
мақсатына назар аударады. |
ҚБ
«Мадақтау сэндвичі» |
Компьютер,
проектор,, jKgCKbpkAgHwuAal |
|
Сабақтың ортасы (27 мин), Жаңа
сабақ |
Мәтінмен жұмыс: |
Оқушылар мәтінді оқып, маңызды элементтерді
анықтайды, олардың қызметін сипаттайды. |
ҚБ
«Алақан-жұлдыз» әдісімен бағалау. |
Оқушының жұмыс дәптері,
|
|
1-тапсырма: |
Оқушылар элементтердің қызметін анықтап,
талқылайды. |
ҚБ
«Ең үздік жауап» әдісімен бағалау. |
Оқулық,
|
|
|
2-тапсырма: |
Оқушылар элементтерді топтарға бөледі, олардың
рөлін сипаттайды. |
ҚБ
«Өзін-өзі бағалау» әдісімен бағалау. |
Постер,
|
|
|
3-тапсырма: |
Оқушылар постер жасайды, оны
қорғайды. |
ҚБ «Мадақтау сэндвичі»
әдісімен бағалау. |
Постер материалдары, |
|
|
Сабақтың соңы (10 мин), |
Кері
байланыс: |
Оқушылар білімдерін сараптайды, рефлексия
жүргізеді. Тақырып бойынша не білетінін, не білгісі келетінін, не
білгенін жазады. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
|
|
Оқушылар алған білімін ары қарай шыңдау
мақсатында мұғалім үй тапсырмасын береді. |
Оқушылар үй жұмысын орындайды. |
Кері
байланыстың бар екендігі. |
|
шағым қалдыра аласыз
















