|
Бөлім: |
Жануарлар әлемі мен өсімдіктер дүниесі |
|
Сабақтың тақырыбы |
Адам және жыртқыш аң |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Торсанова К.М. |
|
|
Күні: |
13.11.2024 |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: 6 |
Қатыспағандар саны: - |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5.1.3.1. Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, негізгі және қосымша ақпаратты табу. 5.4.3.1. Тура және ауыспалы мағыналы сөздерді, омоним,антоним, синонимдерді көркемдік ерекшеліктерін ұғындыру. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіне алады және негізгі және қосымша ақпаратты анықтай алады.Сөздердің тура және ауспалы мағынасын түсіне алады. |
|
|
|
||
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
2-3 минут - ұйымдастыру, - топтастыру (әдісті анықтау),
|
Сыныпты топқа бөлу |
Құпия сандықтан топқа бөлінетін сандар таңдап, 2 топқа бөлінеді. |
Ұялы телефонмен бағаланады |
А4 ,АКТ |
|
Сабақтың басы: (4-5 мин) - үй жұмысын сұрау (әдісті анықтау) қалай бағалайсыз? - жаңа тақырыпты ашу үшін ойды шоғырландыру (қандай мақсатта) |
44 бет, 6-тапсырма |
Үй тапсырмасының берілгенін айтады |
Жалпы бағалау 3 балл |
Арнайы печатпен белгі соғылады |
|
Сабақтың ортасы: 30 мин (- Жаңа тақырып бойынша оқу мақсаты мен бағалау критерийін хабарлау, - жаңа тақырып мазмұнын ашу үшін оқулықтағы мәтінмен топта не жұпта жұмыс (әдіс, жұмыс түрі), қалай бағалайсыз? ҚБ әдісі - жаңа тақырыпты бекіту мақсатында бағалау критерийін ашатын тапсырмалар (саралау, қажеттіліктері бар балалар ерекшелігін ескеру), (ҚБ, дескриптор) - есептер шығару, эксперимент, талдау жұмыстары (саралау, ПИЗА тапсырмасын енгізу) (ҚБ, дескриптор) |
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айтылады. 1-тапсырма орындалуы мақсаты айтылады 2-тапсырма орындалуы мақсаты айтылады 3-тапсырма орындалуы мақсаты айтылады 4-тапсырма Адам мен жыртқыш аң сөздерін дыбыстық талдау |
Оқушылар мұқият тыңдап берілгені бойынша тапсырмаорындайды 1-тапсырма Мәтінді оқу, тақырып қою, негізгі ақпаратты сұрақтарға жауап беру арқылы ойды анықтайды. 2-тапсырма Түлкі мен кірпі ертегісі мазмұнына сәйкес келетін мақалды табыңдар 3-тапсырма Оқылым мәтінінен қарамен жазылған сөздерді міндес, қарама –қарсы етіп жазып шығыңдар Берілген тапсырманы дәптерге орындай алады. |
Өз-өздерін бағалайды 1 –тапсырма 2 балл 2-тапсырма 2 балл 3-тапсырма 2 балл 4-тапсырма 1 балл |
Дискриптор А4 https://www.youtube.com/watch?v=TcHAtAkljkQ |
|
Сабақты қорытындылау 4-минут |
Қасқыр және адам сөзін салыстыру |
Оқушылар өтілген ақпаратты бағамдай отырып , табиғаттың бір баласы екенін ұғыну |
Өз ойларын ортаға сала алады. |
|
|
Сабақтың соңы: (3 мин)
|
45 бет, 6-тапсырма |
Күнделікке жазып алады |
Кері байланыс жасай алады |
Банк пен банкомат картасы арқылы |
06.04. 2020 жыл №130 бұйрық Қысқа мерзімді сабақ жоспары
16.09.2021 №472 бұйрықпен енгізілген өзгерістер
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Адам және жыртқыш аң
Адам және жыртқыш аң
|
Бөлім: |
Жануарлар әлемі мен өсімдіктер дүниесі |
|
Сабақтың тақырыбы |
Адам және жыртқыш аң |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Торсанова К.М. |
|
|
Күні: |
13.11.2024 |
|
|
Сынып: 5 |
Қатысушылар саны: 6 |
Қатыспағандар саны: - |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
5.1.3.1. Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, негізгі және қосымша ақпаратты табу. 5.4.3.1. Тура және ауыспалы мағыналы сөздерді, омоним,антоним, синонимдерді көркемдік ерекшеліктерін ұғындыру. |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
Тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіне алады және негізгі және қосымша ақпаратты анықтай алады.Сөздердің тура және ауспалы мағынасын түсіне алады. |
|
|
|
||
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
2-3 минут - ұйымдастыру, - топтастыру (әдісті анықтау),
|
Сыныпты топқа бөлу |
Құпия сандықтан топқа бөлінетін сандар таңдап, 2 топқа бөлінеді. |
Ұялы телефонмен бағаланады |
А4 ,АКТ |
|
Сабақтың басы: (4-5 мин) - үй жұмысын сұрау (әдісті анықтау) қалай бағалайсыз? - жаңа тақырыпты ашу үшін ойды шоғырландыру (қандай мақсатта) |
44 бет, 6-тапсырма |
Үй тапсырмасының берілгенін айтады |
Жалпы бағалау 3 балл |
Арнайы печатпен белгі соғылады |
|
Сабақтың ортасы: 30 мин (- Жаңа тақырып бойынша оқу мақсаты мен бағалау критерийін хабарлау, - жаңа тақырып мазмұнын ашу үшін оқулықтағы мәтінмен топта не жұпта жұмыс (әдіс, жұмыс түрі), қалай бағалайсыз? ҚБ әдісі - жаңа тақырыпты бекіту мақсатында бағалау критерийін ашатын тапсырмалар (саралау, қажеттіліктері бар балалар ерекшелігін ескеру), (ҚБ, дескриптор) - есептер шығару, эксперимент, талдау жұмыстары (саралау, ПИЗА тапсырмасын енгізу) (ҚБ, дескриптор) |
Сабақтың тақырыбы мен мақсаты айтылады. 1-тапсырма орындалуы мақсаты айтылады 2-тапсырма орындалуы мақсаты айтылады 3-тапсырма орындалуы мақсаты айтылады 4-тапсырма Адам мен жыртқыш аң сөздерін дыбыстық талдау |
Оқушылар мұқият тыңдап берілгені бойынша тапсырмаорындайды 1-тапсырма Мәтінді оқу, тақырып қою, негізгі ақпаратты сұрақтарға жауап беру арқылы ойды анықтайды. 2-тапсырма Түлкі мен кірпі ертегісі мазмұнына сәйкес келетін мақалды табыңдар 3-тапсырма Оқылым мәтінінен қарамен жазылған сөздерді міндес, қарама –қарсы етіп жазып шығыңдар Берілген тапсырманы дәптерге орындай алады. |
Өз-өздерін бағалайды 1 –тапсырма 2 балл 2-тапсырма 2 балл 3-тапсырма 2 балл 4-тапсырма 1 балл |
Дискриптор А4 https://www.youtube.com/watch?v=TcHAtAkljkQ |
|
Сабақты қорытындылау 4-минут |
Қасқыр және адам сөзін салыстыру |
Оқушылар өтілген ақпаратты бағамдай отырып , табиғаттың бір баласы екенін ұғыну |
Өз ойларын ортаға сала алады. |
|
|
Сабақтың соңы: (3 мин)
|
45 бет, 6-тапсырма |
Күнделікке жазып алады |
Кері байланыс жасай алады |
Банк пен банкомат картасы арқылы |
06.04. 2020 жыл №130 бұйрық Қысқа мерзімді сабақ жоспары
16.09.2021 №472 бұйрықпен енгізілген өзгерістер
шағым қалдыра аласыз













