|
Сабақтың тақырыбы: Адам өмірінде табиғат жағдайының алатын орны |
Мұғалімнің аты-жөні: Рамазанова С. Күні: 22.04.2020 Пәні: дүниетану |
|||||||||||||||
|
Сынып: 2 «Б» |
Қатыспаған оқушылар саны: |
Қатысқан оқушылар саны:23 |
||||||||||||||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары: |
2.2.3.2. Зерттеу негізінде өз өңіріндегі табиғи жағдайлардың (жер бедері, климат, өсімдік және жануарлар әлемі, су нысандары) оң және кері тұстарын талдау |
|||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Адам өміріне табиғат жағдайының алатын орны туралы толық мағлұмат беру |
|||||||||||||||
|
Сабақтың нәтижесі: |
|
|||||||||||||||
|
Бағалау критерийі: |
1. Зерттеу негізінде өз өңіріндегі табиғи жағдайлардың (жер бедері, климат, өсімдік және жануарлар әлемі, су нысандары) оң және кері тұстарын талдайды; |
|||||||||||||||
|
Ресурстар: |
«Дүниетану» оқулығы Атамұра 2017ж 76-78- бет |
|||||||||||||||
|
Тілдік мақсат: |
Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: Тірек сөздерді сабақ барысында қайталап айту. Табиғат-природа |
|||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс: |
Табиғаттану |
|||||||||||||||
|
АКТ қолдану |
Ватцап, электронды оқулық |
|||||||||||||||
|
Жоспарланған уақыт: |
30 мин |
Бағалау түрлері: |
||||||||||||||
|
Басталуы |
Оқушыларды түгендеу |
Мақтау, мадақтау сөздері |
||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
- Сен картамен жұмыс жасап көрген боларсың. Қазақстанның физикалық картасына қарасаң, одан таулар мен жазықтарды, өзендер мен көлдерді көресің (Дүниетану оқулығыңның 81- бетіндагі картаға назар аудар)
Тау, жазық, көлдер мен өзендер туралы толығырақ білгің келсе төмендегі сілтеме бойынша өтіп, тыңда. Тыңдалым барысында төмендегі сұрақтарға жауап іздей отыр
Таулы жертуралы не түсіндің? |
|||||||||||||||
|
Тапсырмалар |
«Дүниетану оқулығының 81-83-беттеріндегі «Адам өмірінде табиғат жағдайының алатын орны» туралы түсініп оқы. |
|||||||||||||||
|
|
1- тапсырма: Сәйкестендір
Дескрипторы:
|
|||||||||||||||
|
Оқу тапсырмасы |
"Адам өмірінде табиғаттың алатын орны" өз ойыңды жаз |
|||||||||||||||
|
Кері байланыс |
"Бір тамшы ой...." |
|||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Адам өмірінде табиғат жағдайының алатын орны
|
Сабақтың тақырыбы: Адам өмірінде табиғат жағдайының алатын орны |
Мұғалімнің аты-жөні: Рамазанова С. Күні: 22.04.2020 Пәні: дүниетану |
|||||||||||||||
|
Сынып: 2 «Б» |
Қатыспаған оқушылар саны: |
Қатысқан оқушылар саны:23 |
||||||||||||||
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары: |
2.2.3.2. Зерттеу негізінде өз өңіріндегі табиғи жағдайлардың (жер бедері, климат, өсімдік және жануарлар әлемі, су нысандары) оң және кері тұстарын талдау |
|||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
Адам өміріне табиғат жағдайының алатын орны туралы толық мағлұмат беру |
|||||||||||||||
|
Сабақтың нәтижесі: |
|
|||||||||||||||
|
Бағалау критерийі: |
1. Зерттеу негізінде өз өңіріндегі табиғи жағдайлардың (жер бедері, климат, өсімдік және жануарлар әлемі, су нысандары) оң және кері тұстарын талдайды; |
|||||||||||||||
|
Ресурстар: |
«Дүниетану» оқулығы Атамұра 2017ж 76-78- бет |
|||||||||||||||
|
Тілдік мақсат: |
Түйінді сөздер мен сөз тіркестері: Тірек сөздерді сабақ барысында қайталап айту. Табиғат-природа |
|||||||||||||||
|
Пәнаралық байланыс: |
Табиғаттану |
|||||||||||||||
|
АКТ қолдану |
Ватцап, электронды оқулық |
|||||||||||||||
|
Жоспарланған уақыт: |
30 мин |
Бағалау түрлері: |
||||||||||||||
|
Басталуы |
Оқушыларды түгендеу |
Мақтау, мадақтау сөздері |
||||||||||||||
|
Сабақ барысы |
- Сен картамен жұмыс жасап көрген боларсың. Қазақстанның физикалық картасына қарасаң, одан таулар мен жазықтарды, өзендер мен көлдерді көресің (Дүниетану оқулығыңның 81- бетіндагі картаға назар аудар)
Тау, жазық, көлдер мен өзендер туралы толығырақ білгің келсе төмендегі сілтеме бойынша өтіп, тыңда. Тыңдалым барысында төмендегі сұрақтарға жауап іздей отыр
Таулы жертуралы не түсіндің? |
|||||||||||||||
|
Тапсырмалар |
«Дүниетану оқулығының 81-83-беттеріндегі «Адам өмірінде табиғат жағдайының алатын орны» туралы түсініп оқы. |
|||||||||||||||
|
|
1- тапсырма: Сәйкестендір
Дескрипторы:
|
|||||||||||||||
|
Оқу тапсырмасы |
"Адам өмірінде табиғаттың алатын орны" өз ойыңды жаз |
|||||||||||||||
|
Кері байланыс |
"Бір тамшы ой...." |
|||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз


