Қысқамерзімді жоспар №1 3-тоқсан.
|
Бөлім: |
3-бөлім: Адамзат дамуының жаһандық мәселелері. Тілдік жүйе және норма. |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
8/01.24ж |
|
Сыныбы: 10а |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Адамзат дамуы және әлемдік саясат. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
10.1.5.1коммуникативтік жағдаятқа сай көпшілік алдында тиісті сөйлеу әдебін сақтай отырып, дұрыс сөйлеу; 10.4.4.1 сөзжасамдық және синтаксистік нормаларды сақтай білу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
коммуникативтік жағдаятқа сай көпшілік алдында тиісті сөйлеу әдебін сақтай отырып, дұрыс сөйлеу; сөзжасамдық және синтаксистік нормаларды сақтай білу; |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 6 мин. |
Ұйымдастыру кезеңі: *Оқушылармен амандасу, түгендеу. «Маңызды үш сұрақ» 1.Саясат деген не? 2.Әлемдік саясат дегенге қалай түсінесің? 3.Әлемдік саясат пен жахандық мәселелердің арасында қандай байланыс болуы мүмкін? Т/Б. Әлеуметтік-тұрмыстық қатынас аясындағы сөз әдебі. |
«Маңызды үш сұрақ»
Сұрақтарға жауап береді. Бір-бірімен талдайды. Әлеуметтік-тұрмыстық қатынас аясындағы сөз әдебі туралы түсінік алады. |
Дескриптор: Жалпы -2 балл. Сұрақтарға жауап бере алады. |
Оқулық, жұмыс дәптер лері. Сұрақ тар кестесі. Оқулық 49-50-бет |
|
|
Сабақтың ортасы
27 мин |
№1-тапсырма. Жеке жұмыс. Оқулықта 45-беттегі суреттерге қарап, қазіргі замандағы ғаламдық мәселелерді анықта. «Еркін жазу» әдісі Суретте көтерілген мәселені әлемдік, отандық саясатпен сабақтастыра отырып, көркемдеуіш құралдарды ұтымды қолданып, өзіндік көзқарас тұрғысынан сөзжасамдық норманы сақтап,эссе жаз.
ҚБ. Өзара бағалау.
№2-тапсырма.Мәтінмен жұмыс. Оқылым мәтіні. Оқулықта 50-бет. 7-тапсырма. Айтылым. Мәтіндегі Бөлтірік шешеннің сөз туралы айтылған нақыл сөздеріне пікіріңді білдіріп,айтылым жаса.
ҚБ. Шапалақ
№3-тапсырма. Жұптық жұмыс. «Көршіңе әңгімелеп бер» әдісі «Әлеуметтік-тұрмыстық қатынас аясында сөз әдебі қаншалықты рөл атқарады? » тақырыбында диалог құрастыр.
Үйге Әлеуметтік-тұрмыстық қатынас аясындағы сөз әдебі. Ереже жаттау. |
Дескриптор: Жалпы -3 балл. -мәселені талдайды; -мәселені салыстырады сөзжасамдық норманы сақтайды; Дескриптор: Жалпы -3 балл. -Мәтінді оқиды. -Нақыл сөзді талдайды. -Көзқарас танытады. Дескриптор: Жалпы -2 балл. -тақырып аясын түсінеді; -диалог құрастырады; -диалогке түседі.
|
Оқулық, жұмыс дәптерлері.
|
||
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. |
«Инсерт» әдісі бойынша оқушылардан кері байланыс алу. Кім не түсінді? Бұрыннан не білемін? |
Оқушылар бүгінгі сабаққа қорытынды жасайды. |
Оқушылар 1-10 баллдық жүйе бойынша бойынша бағаланады. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Адамзат дамуы және әлемдік саясат. 10-класс.қмж. жмб
Адамзат дамуы және әлемдік саясат. 10-класс.қмж. жмб
Қысқамерзімді жоспар №1 3-тоқсан.
|
Бөлім: |
3-бөлім: Адамзат дамуының жаһандық мәселелері. Тілдік жүйе және норма. |
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
8/01.24ж |
|
Сыныбы: 10а |
Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Адамзат дамуы және әлемдік саясат. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
10.1.5.1коммуникативтік жағдаятқа сай көпшілік алдында тиісті сөйлеу әдебін сақтай отырып, дұрыс сөйлеу; 10.4.4.1 сөзжасамдық және синтаксистік нормаларды сақтай білу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
коммуникативтік жағдаятқа сай көпшілік алдында тиісті сөйлеу әдебін сақтай отырып, дұрыс сөйлеу; сөзжасамдық және синтаксистік нормаларды сақтай білу; |
Сабақтың барысы:
|
Сабақ кезеңі/Уақыты |
Педагогтің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы 6 мин. |
Ұйымдастыру кезеңі: *Оқушылармен амандасу, түгендеу. «Маңызды үш сұрақ» 1.Саясат деген не? 2.Әлемдік саясат дегенге қалай түсінесің? 3.Әлемдік саясат пен жахандық мәселелердің арасында қандай байланыс болуы мүмкін? Т/Б. Әлеуметтік-тұрмыстық қатынас аясындағы сөз әдебі. |
«Маңызды үш сұрақ»
Сұрақтарға жауап береді. Бір-бірімен талдайды. Әлеуметтік-тұрмыстық қатынас аясындағы сөз әдебі туралы түсінік алады. |
Дескриптор: Жалпы -2 балл. Сұрақтарға жауап бере алады. |
Оқулық, жұмыс дәптер лері. Сұрақ тар кестесі. Оқулық 49-50-бет |
|
|
Сабақтың ортасы
27 мин |
№1-тапсырма. Жеке жұмыс. Оқулықта 45-беттегі суреттерге қарап, қазіргі замандағы ғаламдық мәселелерді анықта. «Еркін жазу» әдісі Суретте көтерілген мәселені әлемдік, отандық саясатпен сабақтастыра отырып, көркемдеуіш құралдарды ұтымды қолданып, өзіндік көзқарас тұрғысынан сөзжасамдық норманы сақтап,эссе жаз.
ҚБ. Өзара бағалау.
№2-тапсырма.Мәтінмен жұмыс. Оқылым мәтіні. Оқулықта 50-бет. 7-тапсырма. Айтылым. Мәтіндегі Бөлтірік шешеннің сөз туралы айтылған нақыл сөздеріне пікіріңді білдіріп,айтылым жаса.
ҚБ. Шапалақ
№3-тапсырма. Жұптық жұмыс. «Көршіңе әңгімелеп бер» әдісі «Әлеуметтік-тұрмыстық қатынас аясында сөз әдебі қаншалықты рөл атқарады? » тақырыбында диалог құрастыр.
Үйге Әлеуметтік-тұрмыстық қатынас аясындағы сөз әдебі. Ереже жаттау. |
Дескриптор: Жалпы -3 балл. -мәселені талдайды; -мәселені салыстырады сөзжасамдық норманы сақтайды; Дескриптор: Жалпы -3 балл. -Мәтінді оқиды. -Нақыл сөзді талдайды. -Көзқарас танытады. Дескриптор: Жалпы -2 балл. -тақырып аясын түсінеді; -диалог құрастырады; -диалогке түседі.
|
Оқулық, жұмыс дәптерлері.
|
||
|
Сабақтың соңы Ой толғаныс. Рефлексия 7 мин. |
«Инсерт» әдісі бойынша оқушылардан кері байланыс алу. Кім не түсінді? Бұрыннан не білемін? |
Оқушылар бүгінгі сабаққа қорытынды жасайды. |
Оқушылар 1-10 баллдық жүйе бойынша бойынша бағаланады. |
|
|
шағым қалдыра аласыз















